New Posts New Posts RSS Feed - Uleti curkama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uleti curkama

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 15:45
 Dalmatinci najhrabriji u uletanju;) Bar po mom nekom iskustvu... Ovi drugi cekaju da cura napravi prvi potez.....pa makar kako kaze BMWomen....da to oni ni ne skuze
Back to Top
daba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2008 at 12:00
ovaj mi je jedan od smijesnijih:
pridjes do cure,a ona sva zriktana i pitas ju:ej mala, jesi ti sponzorusa?
normalna reakcija vecine cura bude NISAM. a ti na to dodaj: a jel bi mi htjela biti sponzor?

koliko god blesavo bilo meni je upalilo a i nekim frendovima
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2008 at 23:48

 svi imaju obicaj pitati go-go plesacice-Hocete li nesto piti------

zeznuo sam se,onako u sali, upitavsi jednu ,dok je igrala, onako na uho----da nisi slucajno gladna?--odgovor je bio- da-,znam da ples dosta iscrpljuje

rekao sam joj -idem tamo u restoran,jeli mi mozes platiti veceru,skrta sam osoba...........caos dodji

bio sam malo ,sasvim malo pod uticajem corone,

narucim ti veceru ,ublizini neke sportske novine,citam,vrijeme protice,bila je guzva,vecere nikad,

odjednom mi netko rece HALLO,pretpostavljao sam da je to serviterka,nisam uopste gledao u osobu rekavsi ,izvolite......

opet sam cuo HALLO,pogledao sam i na svoje pozitivno zaprepastenje ugledao plesacicu,,,osjetio sam malaksalost u nogama,presvukla se,,,,,izgledala je kao RAKETA.......

Danas je bitno imati dobro auto i dobar motor,ma netrebas puno pricati..........nije da se hvalim ali eto ja to imam.,,,,,,ova zadnja recenica je sala ali je cesto istinita u stvarnosti.........................

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 01:02
Originally posted by emilio emilio wrote:

Danas je bitno imati dobro auto i dobar motor,ma netrebas puno pricati..........nije da se hvalim ali eto ja to imam.,,,,,,ova zadnja recenica je sala ali je cesto istinita u stvarnosti.........................


Ah da...to ti je tako danas. Nis bez para.

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 16:04
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

Danas je bitno imati dobro auto i dobar motor,ma netrebas puno pricati..........nije da se hvalim ali eto ja to imam.,,,,,,ova zadnja recenica je sala ali je cesto istinita u stvarnosti.........................


Ah da...to ti je tako danas. Nis bez para.



Ma da, kaj god. Uopce nije istina. Cinjenica je da ima sponzorusa, ali ne bas toliko puno, nego se one jednostavno vise isticu. A isto tak ima i tipova koji traze takve. Pa nek se onda i nadju, i amen, svi sretni.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 23:11

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

Danas je bitno imati dobro auto i dobar motor,ma netrebas puno pricati..........nije da se hvalim ali eto ja to imam.,,,,,,ova zadnja recenica je sala ali je cesto istinita u stvarnosti.........................


Ah da...to ti je tako danas. Nis bez para.



Ma da, kaj god. Uopce nije istina. Cinjenica je da ima sponzorusa, ali ne bas toliko puno, nego se one jednostavno vise isticu. A isto tak ima i tipova koji traze takve. Pa nek se onda i nadju, i amen, svi sretni.

 

                   moj prijatelj koji sad zivi u vancuveru u kanadi je oduvijek volio motore,bio je onako skromne gradje,krive noge ,faca ala robijas,bog mu je dao bogate roditelje a oduzeo puno toga u glavi,skromnih umnih sposobnosti,uvijek sam mu pisao kontolne itd.........

imao sam mnogo bolje kvalitete od njega no to mi nije puno pomagalo kad su djevojke u pitanju,morao sam ih obradjivati kao kipar one kipove,POCESTO BEZUSPJESNO

Ljepile su se za njega kao da je magnet...........

krenuo sam jednom prilikom ka jednom kaficu,odjednom zacuh skripu guma i ono brrrmmmmmmbbr,okrenuh se i vidim moj frend na jednom od svojih motora,iza njega djevojka ala SHAKIRA,uobicajena procedura,kako si ,sta ima itd...

odjednom mi rece---znas li ti ROCKY zasto se djevojke lijepe za mene,vidis sam da sam ruzan kao AKRAP,IMAM NOGE KRIVE,glup sam kao radijator itd....

cekao je odgovor

rekao sam mu -TARZANE ,NEZNAM,mozda je hidraulika u pitanju(oprostite na izrazu,mislio sam na donji extremitet)....

rekao je ,papak nemas ti pojma--IMAM MOTOR-----

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 23:24
Originally posted by emilio emilio wrote:

moj prijatelj koji sad zivi u vancuveru u kanadi je oduvijek volio motore,bio je onako skromne gradje,krive noge ,faca ala robijas,bog mu je dao bogate roditelje a oduzeo puno toga u glavi,skromnih umnih sposobnosti,uvijek sam mu pisao kontolne itd.........

imao sam mnogo bolje kvalitete od njega no to mi nije puno pomagalo kad su djevojke u pitanju,morao sam ih obradjivati kao kipar one kipove,POCESTO BEZUSPJESNO

Ljepile su se za njega kao da je magnet...........

krenuo sam jednom prilikom ka jednom kaficu,odjednom zacuh skripu guma i ono brrrmmmmmmbbr,okrenuh se i vidim moj frend na jednom od svojih motora,iza njega djevojka ala SHAKIRA,uobicajena procedura,kako si ,sta ima itd...

odjednom mi rece---znas li ti ROCKY zasto se djevojke lijepe za mene,vidis sam da sam ruzan kao AKRAP,IMAM NOGE KRIVE,glup sam kao radijator itd....

cekao je odgovor

rekao sam mu -TARZANE ,NEZNAM,mozda je hidraulika u pitanju(oprostite na izrazu,mislio sam na donji extremitet)....

rekao je ,papak nemas ti pojma--IMAM MOTOR-----



Takve volim - glupi ko stup a imaju para. Bez brige, od njih ce i sponzoruse brzo pobjec.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 08:37
pobeci ce sponzoruse ali kad potrosi sve pare,a para ima jako puno ,znaci pobeci ce ali nikad!!! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 09:41
Ajmo momci........get real.........cisto da se sruse odredjeni stereotipovi da se samo CURE "krpaju"
tj. da gledaju materijalne stvari i koliko su kome duboki dzepovi. Naravno, ne kazem ja da toga nema, al po vama sad ispada da je svaka cura koja se vozi s likom na motoru/ u autu sponzica!!

Kada vikendom idete van (ako izlazite) i kada si malo vise popijete, bas me zanima kako se vracate doma...........sigurno vam u drustvu postoji tzv.dezurni vozac i potpuno je svejedno dal je to frend/frendica/cura............jer sigurna sam da vam u tom trenutku kardio nije na pameti...........
Vecina ce se u ovome prepoznati.......
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 11:03
 Hahaa... 
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 16:08
naravno, nisu SVE cure sponzoruse, a one koje to zele i mogu biti - objasnjavaju to samo cijenom za uslugu podizanja ega i rejtinga muskoj polovici.
Ostale su ili blagoslovljene pravom ljubavi ili pak osudjene na muske sponzoruse.


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 16:34
 Bas tako enaa...
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 19:12
ljudi moji,

neznam za vas ali mislim da je puno veci problem danas od sponzorusa cinjenica da decki danas gotovo ne uletavaju curama sa nekim spikama   danas se ocekuje od zenskog roda da odradi sav posao, sto je totalno apsurdno ako i ulete tada su to djeca koja su poprilicno hrabra ili pak sa druge strane unisteni u alkoholu
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 22:47

 jedno pitanje,,,nadam se da necu ispasti glup............Tko su sponzoruse?

koje osobine krase te osobe,,,,djevojke koje idu za bogatim ,poznatim muskarcima.............nerazumijem bas ,znam sta znaci sponzor..........naprimjer pronadjem djevojku kojoj kupujem poklone, odjecu,placam stan ,putovanje ,dajem novac itd...........jeli to to??

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 23:05
Originally posted by emilio emilio wrote:

 jedno pitanje,,,nadam se da necu ispasti glup............Tko su sponzoruse?

koje osobine krase te osobe,,,,djevojke koje idu za bogatim ,poznatim muskarcima.............nerazumijem bas ,znam sta znaci sponzor..........naprimjer pronadjem djevojku kojoj kupujem poklone, odjecu,placam stan ,putovanje ,dajem novac itd...........jeli to to??


Upravo to, ona koja je sa tobom uglavnom zbog novca! Znaci sponzoriras je, ne
Sponzorusa

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2008 at 00:00
brate nije sponzorusa i ona da tebi nesto za uzvrat danas se sve placama bitno je samo da je ludnica
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.