New Posts New Posts RSS Feed - Ukocenost i ozljeda leđa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ukocenost i ozljeda leđa

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ukocenost i ozljeda leđa
    Posted: 07 Srpanj 2017 at 19:53
Pozdrav nedavno sam vam se obratio u pitanju je bila hernija diska na 2 nivoa uradio ponovno mri i hernije su se povukle u prostor diska znaci vise ne pritiscu zivce :).E sada krecem ponovno u trenazni proces lagano ali ostala je ukocenost i krutost donjh lednih misica u smialu da mi je lakse radity militari press nego prati zube i okm dana gotovo popusti znaci krutost i ukocenost donjih lednih misica.Najvise olaksanja mi donose vjezbe istezanja zadnj loze i donjih lednih misica npr vjezba koja mi godi je istzanje tako sto prebacim noge preko glave i zadrzim taj polozaj i privucem koljena prsima.znaci ostao mi jeje bol misicnog porijekla saf me zanima vase misljenje fali postoji mogucnost da su skraceni misici jer dok sam vjezbo s ozljedom nisam se istezao nikako cak ni deadlift ni cucanj.Dakle jeli moguce da sam bez istezanja mogao skratiti misice do te mjere da su kruti kao olovo :)

Edited by marince - 07 Srpanj 2017 at 19:59
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2017 at 14:24
Marince, kod boli i povreda mogu nastati razne kompenzacije unutar tkiva, pa igrćenje nekih mišića, ali što je kod tebe, to samo fizijatar možže ustanoviti a ne netko sa foruma. Prije si već dobivao savjete za čuvanje koštano-skeletnog tkiva i nisi poslučao, ovaj put budi pametniji, jer ti povrede ostaju za čitav život, i kako stariš posljedice će biti sve jače. Način vježžbanja, vrste vježbi i opterećenje, se trebaju prilagoditi stanju osobe a ne osoba treningu. Zaboravi što si do sada radio, mijenjaj trening, i nitko ti na neviđeno ne možže pomoći,, nego samo lupetat gluposti i praviti se pametan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.