New Posts New Posts RSS Feed - Uh ti kilogrami!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uh ti kilogrami!!!

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 17:07
  Hvala. Drago mi je što razmišljaš kao i ja.
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:06
Jao kad smo kod podrške moram ti ispricati jednu zgodu za malo nasmijati se..

tako kako neidem na crobik uto. i cetvr. zdnja dva tjedna na terasi
ja i suprug on na biciklu ja na orbitreku..dolazi nj mama sa nekim
 fininim slasticama i nudi nam...
on ju ignorira...i nastavlja s vježbom...ja sva u cuđenju ..nešto iskomentiram...
ona se naljuti  kako smo bi bezobrazni...i ode u svoju rezidenciju ....jao jao
sta reci sto ljudi sto cudi..

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 16:45
  Ah svekrve... Samo nek se jede i pije ako neceš onda bude komentar za kog sam ja to skuhala a nije ju nitko to tražio... Baš te briga nek se navikne da ti ne jedeš slatko... Predpostavljam da je ona malo deblja pa vas ne može shvatiti, Ili nezna kako je to boriti se s kilogramima jer nije imala tih problema. Samo se ti i dragi držite zajedno i volite se. Drugi puta kad svekrva dođe komentirati ti šuti nek joj sin odgovori jer ceš ti biti kriva bilo šta da kažeš a na sineka se nece naljutiti. To je provjereno...
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 11:53
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Ah svekrve... Samo nek se jede i pije ako neceš onda bude komentar za kog sam ja to skuhala a nije ju nitko to tražio... Baš te briga nek se navikne da ti ne jedeš slatko... Predpostavljam da je ona malo deblja pa vas ne može shvatiti, Ili nezna kako je to boriti se s kilogramima jer nije imala tih problema. Samo se ti i dragi držite zajedno i volite se. Drugi puta kad svekrva dođe komentirati ti šuti nek joj sin odgovori jer ceš ti biti kriva bilo šta da kažeš a na sineka se nece naljutiti. To je provjereno...


znam Anita25 imam ja staža š0 god...samo nekad se nakupi.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 08:00
Hej Anita, nema te.....
Koliko te pratim...
zadnja pohvala s tvoje
strane je bila -7kg,
sad je ?
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 22:35
  Stalo je njanjo... Možda 8 ako je vaganje ujutro...  Ja sam i dalje pazila na hranu ali je stalo i ne mrda ali ici ce to samo polako. Prestala sam s fitnessom kupujem kajak pa kad krenem veslat sve ce se to otopiti... Kako ti stojiš... kakvi su rezultati?
hm
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 12:07
*stalo...mrzim tu fazu...
*Kajak....odlicno...ja ga volim ....
hm...cak sam razmišljala da se uclanim
u veslacki klub (postoji u mome gradu)....tko zna..
*za sada kg idu, ali još sam daleko
od željenog rezultata.

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.