New Posts New Posts RSS Feed - Uh ti kilogrami!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uh ti kilogrami!!!

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Uh ti kilogrami!!!
    Posted: 29 Prosinac 2010 at 23:38
  Bok svima.
 Ja sam Anita imam 25 godina, po zanimanju projektant. Visoka š65 i teška 76. Prije 2 tjedna pocela sa vježbanjem nekakv program mršavljenja (svašta radimo tamo :) ) Uglavnom moji kilogrami su krenuli gore prije 6 godina kada sam se zaposlila, posao je iskljucivo sjedeci, potreba za hranom je bila sve veca a potrošnja manja. Poslije toga trudnoca... Da ne duljim uspijela sam smršavjeti š5 kg sistemom sve jedi ali u pola manje i slatko izbaciti... Međutim sve se otopilo osim stomaka i "bubrežnog sala". To je jedan od razloga mog pocetka vježbanja a ima ih mnogo. Nadam se uspijehu obzirom da treniram 5 dana u tjednu po šh i 30min trener je genijalan, nije mi dosadno, jedino neznam što sa prehranom... Ako ima netko savijet vezano za prehranu neka bude slobodan to napisati....
hm
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2010 at 08:37
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Bok svima.
 Ja sam Anita imam 25 godina, po zanimanju projektant. Visoka š65 i teška 76. Prije 2 tjedna pocela sa vježbanjem nekakv program mršavljenja (svašta radimo tamo :) ) Uglavnom moji kilogrami su krenuli gore prije 6 godina kada sam se zaposlila, posao je iskljucivo sjedeci, potreba za hranom je bila sve veca a potrošnja manja. Poslije toga trudnoca... Da ne duljim uspijela sam smršavjeti š5 kg sistemom sve jedi ali u pola manje i slatko izbaciti... Međutim sve se otopilo osim stomaka i "bubrežnog sala". To je jedan od razloga mog pocetka vježbanja a ima ih mnogo. Nadam se uspijehu obzirom da treniram 5 dana u tjednu po šh i 30min trener je genijalan, nije mi dosadno, jedino neznam što sa prehranom... Ako ima netko savijet vezano za prehranu neka bude slobodan to napisati....
 Dobro dosla Anita! U svojoj zelji da smrsavis budi ustrajana i jasno vidi cilj - zasto zelis smrsaviti. Pohvalno je da si upisala program koji obuhvaca 5 dana u tjednu sa optimalnih šh i 30min vjezbanja! Kako si krenula komotno bi svoj "program" mogla uobliciti u "dijetu 5 faktora"..jer nema tople vode osim : organizirati prehranu u minimalno 5 obroka! Kad prolistas formu i FAQ PREHRANA bit ce ti jasnije sto i kad.. al doruckom pocinjes i on ti mora bit snaga!
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2010 at 11:31
  Hvala! Živio dorucak obožavam ga cim otvorim oci odmah sam gladna! citala sam ali mi je toliko zbrkano... Iskreno neznam kako cu uspijeti 5x jest, treba dobra organizacija i na poslu i doma... Pokušat cu iduci tjedan to provesti pa cemo vidjeti da li cu sve uspjeti rasporediti (imam malo dijete :))
hm
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2010 at 11:44

Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Hvala! Živio dorucak obožavam ga cim otvorim oci odmah sam gladna! citala sam ali mi je toliko zbrkano... Iskreno neznam kako cu uspijeti 5x jest, treba dobra organizacija i na poslu i doma... Pokušat cu iduci tjedan to provesti pa cemo vidjeti da li cu sve uspjeti rasporediti (imam malo dijete :))
 Jasno mi je da imas malo dijete.. i jasan mi je problem ovaj s poslom..

ja nekako uspjevam ugurat 5 puta nesto u usta... isto sam projektant.i isto imam viska.. jedino nemam malo dijete dorucak pojedem kod kuce.. do šš imam prvi medjuobrok (uzmem kako kad.. redovito je to manji sendvic razeni kruh i dimcek, do š4h drugi medjuobrok (zrnati posni, bademi) onda rucak oko š7h , obrok nakon vjezbanja i pred spavanje koja zlica posnog. Nisam jos u punoj "formi" organizacije obroka i najgore mi je kad izgubim kontinutitet a zbog tipologije posla izgubim ga brzo

Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2010 at 22:18
  Hvala sto si mi napisala svoj raspored, pokušat cu iskombinirati inace ne jedem doma prije posla nego odmah kad dođem na posao dok šef ne gleda pojedem i onda ništa do š6:30... Onda jedem i to je to za danas ali ubija me glad cesto mi se zna vrtiti... Hvala! Svaki savjet je welcome. :)
hm
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2010 at 08:53

Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Hvala sto si mi napisala svoj raspored, pokušat cu iskombinirati inace ne jedem doma prije posla nego odmah kad dođem na posao dok šef ne gleda pojedem i onda ništa do š6:30... Onda jedem i to je to za danas ali ubija me glad cesto mi se zna vrtiti... Hvala! Svaki savjet je welcome. :)
  Prvo pravilo.. do šh od ustajanja tijelo moras nahranit.. dakle dok se ujutro sminkas.. ubaci zobene, mlijeko, kakvo suseno voce (i ovdje ce ti svi preporucit proteine uz to.. pa zgrabi koju zlicu posnog..ja napravim pauzu za tus izmedju prvog i posnog..). To s poslom i sefom.. mi je jasno.. ja na poslu ne smijem imat hranu pa pokusavam kriomice jest.. i cesto mi ne uspije pa sam luda ako gladujem do š6.30. Pravilan razmak obroka je oko 3h. Kada tijelo naviknes da dobiva intervalno hranu - ono ce vise i  trosit.Stoga, pocni polako uvoditi red.

To sto ti se vrti je pitanje hipoglikemije. Naime, kad gladujemo inzulin pada i pada i pada.. da bi tijelo funkcioniralo treba mu dati balans (da ne skace previse, da ne pada prenisko) i tome sluze obroci u pravilnom rasporedu i pravilan odabir hrane.

Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2010 at 18:26
 E sad mi je jasno gotovo sve jer si to tako lijepo objasnila i dala mi više volje da to pocnem prakticirati... Thanks! Sve najbolje u Novoj!!!!
hm
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2011 at 00:14
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 E sad mi je jasno gotovo sve jer si to tako lijepo objasnila i dala mi više volje da to pocnem prakticirati... Thanks! Sve najbolje u Novoj!!!!
ovo sto sam napisala je opcenito.. ono sto ti moras primjenit jest uzet u obzir sto i kada jest i zasto je to tako. Konacno tesko je uspostaviti red. Ni meni jos to nije uspjelo al svakoga dana sam sve bolja u tome!

Svako dobro u Novoj Godini!
Back to Top
Zdeen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdeen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 21:29
Anita, kako napreduješ??
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 21:44
  Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude kako si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje tek dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi stomak teže ici al se topi ko šecer...
hm
Back to Top
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 21:56
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude kako si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje tek dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi stomak teže ici al se topi ko šecer...
Back to Top
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 21:58
Originally posted by d@n@ d@n@ wrote:

Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude kako si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje tek dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi stomak teže ici al se topi ko šecer...



pohvalno...citala sam da intezivno vjezbas..jel jos uvijek tako
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 21:58
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo
formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude
kako si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje
tek dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi
stomak teže ici al se topi ko šecer...


Nije da te želim obeshrabrit,ali u pocetku se vidi
najveci napredak,i dosta toga otpada na vodu,dakle ne
topis se sala koliko vode...

Ali nemoj se tek tako predat,samo nastavi trenirat,bez
obzira bude li došlo do stagniranja,samo deri i
deri,nemoj padat u depresiju!
Back to Top
Zdeen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdeen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 22:45
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo
formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude kako
si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje tek
dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi stomak
teže ici al se topi ko šecer...


Svaka cast!
Sve se može kad se hoce!!!
Samo nastavi svojim tempom, bitno je da si ti zadovoljna i
da vaga pokazuje pomak!! Polako ali sigurno, naprijed
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 08:40
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

  Napredak fantastican oko 3kg su mi pale ali se tijelo formira, stomak se najviše smanjio. Svi se ljudi cude kako si uspjela?? A ja im kažem to nije ništa najbolje tek dolazi... Super se osjecam. Mislila sam da ce mi stomak teže ici al se topi ko šecer...
 bravooo
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 21:38
  Hvala na podršci svima. Ljudi ja se nedam obeshrabriti.  I da ovo nije puno kila u š.5 mjesec, S tim da nisam previše pazila na prehranu, pocela prije tjedan dana malo intenzivnije paziti. Nije mi toliko bitna vaga nego traperice po njima se mjerim. Previše je odricanja da bih odustala. Ja bih bila zadovoljna s škg mjesecno pa nisam ni ja ove kile dobila za mjesec dana, polako.
Vježbam 5x tjedno u š.5 mjesec sam izostala 2x, zbog natecenog koljena. I kad mi gosti dođu ja njima kažem cujte ja moram ici a vi kako hocete... Nema izgovora...
Idemo dalje!
hm
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.