New Posts New Posts RSS Feed - Ucinkovitost tribustana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ucinkovitost tribustana

 Post Reply Post Reply
Author
koip View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote koip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ucinkovitost tribustana
    Posted: 19 Veljaca 2007 at 12:43
  zanima me ucinkovitost tribustana
koip
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2007 at 14:00
Tribestana...
Tribulusa...
Trib nesto...

Sve je to vrlo slicno.
Naime, recentnija istrazivanja pokazuju da kao takvi nemaju djelovanje ni na snagu, ni na masu.
Jedino sto je seksualna zelja dosta izrazena.

Problem je sto nema nijedne pouzdane studije koja govori u prilog tribestanu...aktivna komponenta su nesteriodni saponini, furastanolici, izolovani iz istoimene biljke.Bugari su preparat standardizovali na osnovu osnovne komponente zvane protodioscine, koja ne smije biti manje zastupljena od 45%...Navodno Bugari posjeduju odredejnu literaturu koju podrzavaju studije koje su radili na bolesnicima, tj. ljudima koji su bolovali od impotencije, hipogonadizma, azospermije, oligospermije...Najveci problem je sto nije uradjena nijedna studija van bugarskih granica koja potvrdjuje njihove izjave...po meni je to bacanje para.

Ja sam probao vise tih "testosteronskih biljaka" i preparata vezano uz tribulus terrestris.
Jedini koji mi je bio OK je bio od njemacke firme All Stars, ptoizvod Test-X.
Ostalo nista posebno osim nesto vece seksualne zelje, ali ionako imam 2š i ako necu sada onda necu nikada.
A sa tim Test-X-om je bilo jako dobro, snaga se povecala, dobio sam u mjesec dana 2 kg i to lijepo oblikovanih.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 22:03
Ne bih ja to bas u sebe unosio, to jos nije ni testirano kako treba, tko zna kako djeluju dugorocno, a i kazes da bas i nema neke prevelike koristi od toga!

 
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 08:01
 Testirano je to sigurno u nasem ministarstvu.
Nije problem u tome sto se unosi jer mnogi koriste te preparate.
Nema skoro nikakve koristi osim jaceg libida (dakle, neka se djevojke paze)
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 14:03

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.