New Posts New Posts RSS Feed - U vezi izazovu cucnjeva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

U vezi izazovu cucnjeva

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2013 at 19:48
Nekako mi ne odgovara jednostavno ta vježba...chin ups mi je savršen...mada obje vježbe su vrlo slicne a ali ne iste utjecu na latimuse i biceps jedino chin ups više biceps a manje lati/ pull ups obratno....ali ne mogu inace vježbe koje ne mogu kao što je mrtvo dizanje pull ups mogu ja par komada ali ih ne mogu osjecati ne znam jednostavno mi je ne zgodno jako još ta šipka...pa radim chin ups 7 serija sa utegom....pa cemo vidjeti napravim onda 2 serije bezveze da se umorim još malo pull upsa....ali ne ide jednostavno ju ne volim :D Sa utegom je puno bolji osjecaj!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2013 at 01:12
a koje fine guzice :D
Pa stavi rucnik ili nešto preko ako smeta ne smeta spužvica, ja to radim na cistoj šipci bez spužvi.

Ako ti treba program za pull-ups javi mi se na PM pa cu ti poslat pdf dokument.

Što se tice cucnjeva, ja sam se šalio ne mislim radit 500 cucnjeva :)
4-6 serija po 10do20max ovisno o težini i ovisno što taj puta radim naravno tako da nikad preko 100 :)



Edited by Zoki - 25 Svibanj 2013 at 13:00
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2013 at 13:08
Ma nije to nego ne paše mi vježba...smetalo to meni ili ne imam šipki na kojima sam probao pullup jednostavno mi ne odgovara...ne mogu ju svrstati nije da ne mogu je raditi..nego ne znam... ne paše mi i to je to xD
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 07:00
cuj te djecaci jedno pitanje, svaki put kad imam pogucnost da probam napravit pull ups nejde mi nikako, a neznam zasto?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:01
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 09:40
i ja se još uvijek borim,iako mi ide bolje,pojacao mi se stisak,hvat,grip,kak se to vec zove.
isto,svaki put kad prodjem pored štange,pokušam,i ne odustajem
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:27
stvar je što previše ljudi rade krivo pull ups i chin....jer više se oslanjaju na biceps....probaj laktovima se dizat ne znam kako da ti objasnim bez prakse....kao da nekoga ideš laktom udariti od iza....gore što brže se diži dole sporije 3-4 sekunde se spuštaj...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:35
kužim,ali i ne kužim
probala sam svašta,ali jednostavno ne ide,ako ne odskocim,a onda mogu dugo izdržati,i uspijem koji chin,ali nije to,to!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:44
aha imaš stime problema....uzmi neku stolicu i stani u poziciju za chin uhvati se i spuštaj se dole ali ne da se spuštaš brzo nego lagano dole stisnuto....ako si me skužila par dana probaj tako pa onda pull probaj...i uspjeti ceš tako sam ja :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 11:57
cek,znaci da se prvo naucim spuštati?
odnosno,da stegnem snagu spuštajuci se,pa kad to uspijem,uspjet cu se i podignuti?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:08
da da :D ili skoci i uhvati se pa se spuštaj polako skoci povuci se gore i spuštaj što duže :) 
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:21
aaaahaaaaaaaaa,hvala!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:33
ma ništa probaj tako bar tjedan dana...ako ne i dva moci ceš sigurno napraviti vec par :D.....
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 12:38
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 19:21
:D javi kako ti ide :)
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2013 at 23:48
Evo fitovci. Pronasla sam si ja par izazova. Cucjnevi, crunch, sklekovi i plank. Jos sam pronasla 2 izazova. Googlaje na google images squat challenge August i izaci ce vam izazov. Pocinjes prvo sa 200 i zavrsis sa 600 i jos sam pronasla jedan squat and push up challenge. Ubojiti brojevi. Samo moram vidjeti kada da ih pocnem i cak razmisljam o postanju slika prije i poslije. Trebam jos skuziti kako da stavim slike na post pa da i vi isto vidite brijke od izazova.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.