New Posts New Posts RSS Feed - u inv. kolicima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

u inv. kolicima

 Post Reply Post Reply
Author
Dacho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dacho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: u inv. kolicima
    Posted: 15 Ožujak 2008 at 17:39
pozdrav
musko, 28god, u invlidskim kolicima sam vec  8 god. posto mogu koristit samo ruke (i njih na pola) malo sam se zapustio, š79cm preko 90kg. nekak mi se cini da nemrem pojest tak malo kolko malo trosim. nije da jedem skroz neuredno, ali svakako moze bolje. kupio sam si i spravu da ojacam pa bi trebo i neku zdravu prehranu, jel.
nisam neaktivan, idem na faks i tak.
dobri ljudi pomagajte
ak mi moze neko slozit kakvu za mene pogodnu prehranu, dat kakav savjet

please :)

hvala

D.L.
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2008 at 22:53
š)20-25belanaca,2zumanca,4kupa ovsenih pahuljica sa cimetom2) protein sejk sa 60g proteina i ugljenih hidrata3)400gbelog mesa i 400g slatkog krompira,mesano povrce4)veliki stejk,300g krompira i mesano povrce5)kao drugi obrok6)400g cureceg belog mesa i 4 kupa braon pirindza7)isto kao 2 i 5         ovo ti je skroz zdravo ali naravno smanji obroke i to dosta jer neverujem da ces od ovoga pola da pojedes a i treba dosta para poz!
 

Edited by Nikola
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 14:17
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

š)20-25belanaca,2zumanca,4kupa ovsenih pahuljica sa cimetom2) protein sejk sa 60g proteina i ugljenih hidrata3)400gbelog mesa i 400g slatkog krompira,mesano povrce4)veliki stejk,300g krompira i mesano povrce5)kao drugi obrok6)400g cureceg belog mesa i 4 kupa braon pirindza7)isto kao 2 i 5         ovo ti je skroz zdravo ali naravno smanji obroke i to dosta jer neverujem da ces od ovoga pola da pojedes a i treba dosta para poz!
 


Aj se ti malo smiri sa tim svojim jelovnicima. Jer ovako kako ti nabrajas to uopce ne izgleda lijepo a kamoli da covjek toliko unesene hrane i energije moze potrosit.

Odnosno ako jede toliko koliko ti preporucas; moze se samo jos udebljat.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.