New Posts New Posts RSS Feed - Tvrdoglava MUST lose weight :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tvrdoglava MUST lose weight :D

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tvrdoglava MUST lose weight :D
    Posted: 11 Svibanj 2011 at 13:10
  Ciao drustvo, i nadam se da me primate...
Ja imam 20 godina, š56cm i 64 kg trenutno, a kad sam imala 53kg sam si bila idealna posto sam tako gradjena (pjescani sat, jelte) - i bila sam prezadovoljna. Onda sam prohodala sa tipom od 2 metra i š00kg koji je uvijek donosio neku hranu (a tesko zabu u vodu natjerat :D )pa smo skupa jeli taj junk food, i cak je tada ok klapalo jer sam bila u svojem gradu gdje sam se bavila sportom pa sam uvijek imala lijep izgled tijela, a onda zavrsila na faxu u 660km udaljenom gradu i prestala se baviti sportom jer ovdje nema niceg interesantnog, skroz sam se ulijenila.
Meni je zbog zivota bavljenja sportom i sada tijelo dosta cvrsto, ali primjerice - nikad nisam imala debela bedra  a sada ih imam i nemogu nositi vruce hlacice, a o mojoj inace kriticnoj zoni - trbuhu - da ne govorim...

Znam da lako gubim tezinu, jednom sam izbacila kruh i prestala mijesati primjerice meso i krumpire, jesam sam meso i salatu, bez kruha, nisam jela nakon š9h, pocela piti puno vode i puno jogurta, u š0 dana sam pala za skoro 5kg :eek: Da nisam vidjela nebih ni vjerovala...  Najgore mi je sto sam si troma, i sto sam izgubila savrsene noge... Moram ih vratit, bar sad na ljeto bi trebalo biti lako jer po vrucini mi je lakse manje jesti, i jesti laganu hranu, a i zivim na moru pa mogu svaki dan plivati...

Najveci problem kod mene je taj sto uvijek krenem sama na dijetu, a nemam pored sebe ljude na koje mogu racunati da cemo se drzati skupa oko mrsavljenja, a ja tvrdoglava i volim jesti...

Ne zelim gubiti š0kg odmah u startu, zelim prvo primjerice zapoceti sa 5kg, ali promijeniti si nacin zivota.

Inace sam kao manja bila totalna mrsavica, cak i premrsava, medjutim nakon par losih stvari u zivotu sa hranom sam pocela utapat tugu. U biti - koliko sam jela jos sam i zgoljava...
Imam srecu, hrana mi se tesko prima, a lako gubi, tek mi je 20godina pa jos mogu upravljati svojim tijelom, samo mi treba prava motivacija i podrska da ne posustanem, a sa listanjem ovog foruma nadam se da je ovo pravo mjesto za mene...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2011 at 19:34
Pozdrav i sretno !
U mirin brah?
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2011 at 23:14
  Hvala :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 01:09
dobrodošla!!!odakle si?mislim kad kazes more,mora me zanimat .trazim partnera za trcanje (ja spora a sve oko mene neki polu maratonci)
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 15:11
Ja sam iz Rijeke, a studiram u Dubrovniku. Ti? Smile
Ako si blizu to je super, i meni treba netko sa normalnim tempom za pocetak za trcanje LOL
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 16:36
ja iz Splita
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 17:24
eeeh steta, ja se vec ponadala... :(
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 18:16
Dobrodošla! Wink
Baci se na citanje forum, vidim da si prije vjerovala mitovima poput nejedenja iza š8-š9h i sl.
Prvo prouci FAQ teme.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2011 at 11:49
Evo da se pohvalim da sam se prije cca 2,5 tjedna uhvatila vjezbanja dva puta dnevno po mozda 5 minuta, max š0, i pokusavam jesti doslovno 3 obroka, izmedju popijem jogurt ili tako neku ludost, smanjila sam cokoladu itd., i trudim se nikada ne biti ful sita nego uvijek pojesti dovoljno da prestanem osjecati glad ( s tim da sam se sa prehranom pozabavila tek prije mozda tjedan dana) i evo do sada 2kg dolje, mrvicu mrvicu tanji listovi itd. Motivacija je tu, dok god ima rezultata makar jedva okom vidljivih ;)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2011 at 14:41
Hej, pa ti si u mom 'selu' :))
svakako sretno!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2011 at 21:36
Welcome to FIT family! Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2011 at 02:07
pozdrav dobro došla,negdje sam slušao mislim na jabuci tw ona emisija zdrav život,tam su ucestovali neki nutricionisti doktrori i tak i rekli da nijedna dijeta nije dobra,no kad se vec ide na to da je pravilno najzdravije mršavljenje 500g tjedno znaci oko 2kg mjesecno,jer u suprotnom više se štet napravi neg koristi,e sad fakat neznam ako griješim molim demantirajte me..
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2011 at 00:03
Brunhilda - stvarno?? :) Gdje si? U Ri ili u Du?

Zoki - hvalaaa :)

Mrvica - a neznam, u biti pokusavam imati udarnicki start, ne izgladnjujem se nego kada osjetim glad pokusavam pojesti nesto sitno i zdravo, nikad biti ful sita, a nikad ni gladna, neznam drugacije ni bolje Embarrassed

Malo sam grijesila kad su me svi nahvalili kako mrsam, ali moram, moram, nemogu vise imati stomak, sa vjezbama sam se skoro potpuno rijesila celulita (nikad mi nije bio preveliki problem ali ga se ipak malo skupilo) ali trbuh mi je uvijek bio slaba tocka, doduse sada i po kg spadam u pretile, imam 65 kg na š55 cm...

Od jutra opet pocinjem kako treba, neznam kako cu ali moram...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2011 at 11:12
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


....
Od jutra opet pocinjem kako treba, neznam kako cu ali moram...

Jel se ovo odnosi da ne znaš kako ceš, ili da nemaš motivacije za dalje?
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2011 at 19:35
U biti nalazim motivaciju onda kada shvatim da bi nesto moglo djelovati, ali vise nemogu naci nesto da mi gubljenje kilaze bude ucinkovitije, najgore mi je bilo kada sam se strogo drzala - dva obroka dnevno zitarice, jedan obrok (rucak) normalan, i 5-š0 minuta vjezbe. Dogodilo mi se to da sam malo, gotovo neznatno - dobila ljepsu konturu tijela, ali kg nikako dolje. I sto me najvise ubije u pojam - tjednima se drzim dijete, jedan dan odem u restoran i kilaza poraste za prokleta DVA KILOGRAMA - ok, drugi dan ta 2 kg misticno nestaju, ali kako mi mala porcija hrane extra moze toliko pokazati razliku? Kada pricam sa ljudima oko sebe - razlika izmedju tezine ujutro i navecer je primjerice po škg, a meni bude i po 3 kg, a ne pojedem niti pola kg hrane, a kamoli 3 kg...

Ma neznam, sto se vise trudim to je gore...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2011 at 11:25
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

   Onda sam prohodala sa tipom od 2 metra i š00kg koji je uvijek donosio neku hranu (a tesko zabu u vodu natjerat :D )pa smo skupa jeli taj junk food, i cak je tada ok klapalo jer sam bila u svojem gradu gdje sam se bavila sportom pa sam uvijek imala lijep izgled tijela, a onda zavrsila na faxu u 660km udaljenom gradu i prestala se baviti sportom jer ovdje nema niceg interesantnog


Uuu kako loši, loši izgovori T&#šš1;ngue

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


skroz sam se ulijenila.


E ovo je pravi razlog Big smile

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


Znam da lako gubim tezinu, jednom sam izbacila kruh i prestala mijesati primjerice meso i krumpire, jesam sam meso i salatu, bez kruha, nisam jela nakon š9h, pocela piti puno vode i puno jogurta, u š0 dana sam pala za skoro 5kg :eek: Da nisam vidjela nebih ni vjerovala..


Ništa cudno, nema mistike ni magije - izbacila si ugljikohidrate, ispraznila glikogen, s njim povukla vodu, plus svega toga ušla u dosta veci kalorijski deficit u odnosu na prije - i magija je tu T&#šš1;ngue Inace, 5 kg u š0 dana ti bez greške ukazuje da je vecina od tih izgubljenih kila voda...s obzirom da je preporucljiv gubitak onog cega treba, dakle masnih naslaga cca 4 kg mjesecno, više manje ovisno o stanju tijela pojedinca..


Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


Najveci problem kod mene je taj sto uvijek krenem sama na dijetu, a nemam pored sebe ljude na koje mogu racunati da cemo se drzati skupa oko mrsavljenja, a ja tvrdoglava i volim jesti...


Ahha...i dok ne okupiš istomišljenike oko sebe neceš smršaviti? Nikad necu razumijeti ljude koji se oslanjaju na druge ljude da bi promijenili nešto u svom životu. Zašto nam itko treba da nas danonocno motivira? Meni to jedino govori da osoba nije š00% spremna na promjene - a to je ono što je potrebno da se promijeni nacin života. Bez drugih oko sebe. Ja ne znam di bi došla da sam slušala svaku budalu koja se našla pametovati da radim krive stvari (a istovremeno imala trbuh do poda), a isto tako da sam uvijek cekala nekoga da sa mnom krene u moj nacin prehrane i treninga. Uostalom - tijelo je moje, glava je moja koliko god blesava bila, život je moj. I cilj je isto tako moj. I imam dovoljno motivacije u samoj sebi da mi apsolutno nitko ne treba. A i gušt je jesti "na moj nacin" dok se svi guše u junku i polako se razlijevaju uzduž i poprijeko što su stariji LOL


Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


Imam srecu, hrana mi se tesko prima, a lako gubi, tek mi je 20godina pa jos mogu upravljati svojim tijelom, samo mi treba prava motivacija i podrska da ne posustanem, a sa listanjem ovog foruma nadam se da je ovo pravo mjesto za mene...


..a sa 40 neceš moci? Ko ce te sprijeciti u tome osim sebe same, kao i sada? Nemoj da moram tražiti slike žena preko 40 god. pa i 50. koje izgledaju neusporedivo bolje od nekih današnjih dvadesetogodišnjakinja koje jedva hodaju od viška kilograma...e takvim tetama se ja divim...


Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Evo da se pohvalim da sam se prije cca 2,5 tjedna uhvatila vjezbanja dva puta dnevno po mozda 5 minuta, max š0,


Ti to ozbiljno ili? Big smile

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


i pokusavam jesti doslovno 3 obroka, izmedju popijem jogurt ili tako neku ludost, smanjila sam cokoladu itd., i trudim se nikada ne biti ful sita nego uvijek pojesti dovoljno da prestanem osjecati glad ( s tim da sam se sa prehranom pozabavila tek prije mozda tjedan dana) i evo do sada 2kg dolje, mrvicu mrvicu tanji listovi itd. Motivacija je tu, dok god ima rezultata makar jedva okom vidljivih ;)


Aj napiši što tocno jedeš u ta 3 obroka....i u koliko sati...


Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


Od jutra opet pocinjem kako treba, neznam kako cu ali moram...


Prvo saznaj kako pa onda kreni Wink

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

U biti nalazim motivaciju onda kada shvatim da bi nesto moglo djelovati, ali vise nemogu naci nesto da mi gubljenje kilaze bude ucinkovitije,


Naravno da ne možeš kada krivo radiš...napamet.

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:


 I sto me najvise ubije u pojam - tjednima se drzim dijete, jedan dan odem u restoran i kilaza poraste za prokleta DVA KILOGRAMA - ok, drugi dan ta 2 kg misticno nestaju, ali kako mi mala porcija hrane extra moze toliko pokazati razliku? Kada pricam sa ljudima oko sebe - razlika izmedju tezine ujutro i navecer je primjerice po škg, a meni bude i po 3 kg, a ne pojedem niti pola kg hrane, a kamoli 3 kg...

Ma neznam, sto se vise trudim to je gore...


Mistika, mistika... Big smile Misliš da možeš u jedan dan dobit lako 2 kg - sala? I to od neke vecerice? Hmmm....ovisno što si jela...skupljaš vodu, puniš glikogen...sve te dnevne fluktuacije su ti rezultat zadržavanja vode i hrane u crijevima i to te sigurno nebi trebalo brinuti...još ako si inace sklona zadržavanju vode pogotovo...

Trudiš se, ali nedovoljno i sa nedovoljno znanja, a i motivacije....to sve je ono na cemu trebaš radit, pogotovo na znanju...


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.