New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2008 at 22:01
A probaj mjesat sve i svasta, meni ok sjedne tuna + jogurt (0,5l 0,9 m.m).

Valja tunu i pomjesat sa povrcem. Probaj jaja + tuna. Ima razno raznih kombinacija.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2008 at 14:56
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Valja tunu i pomjesat sa povrcem.
 


da, da!

tuna + zelena salata + acceto balsamico + malo cesnjaka (nije obavezno)

tuna + paradajz + masline
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2008 at 17:12
  1. tuna + svjezi sir + curry (bas jucer jela)
  2. tuna + paprike u 3 boje + feta sir + kukuruz (omiljena salatica!  )
  3. tuna + bioaktiv + integralna tjestenina (za muski dio nacije, za prste polizati, op.ur. bioaktiv je moj odabir, inace kiselo vrhnje)
  4. tuna + origano + paradajz iz tetrapaka (kao i kupovno, samo sto je ovo bez secera pa  tko pazi na secer, ovako to moze kontrolirati)

Rekla bih da ima jos puuuno toga, ali budimo realni - ovakav nacin prehrane nije za gurmane.

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 12:30
tunu pomijesam s posnim. i crni kruh. i casa jogurta.  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 15:43
vidim da svi vise manje jedete tunu ko salatu.ima neki razlog?ono sto ju ne kuhate i to.nadam se da nije lijenost u pitanju,hihi evo moj recept(mislim da kod vecine nece proc zbog vrhnja,al kad pisemo recepte... ) najbolje uzet tunu u komadicima,jedna velika zlica vrhnja,malo vegete i malo crvene paprike,prokuhat i ostavit da se ohladi(da se zgusne).najfinije uz rizu.mljac
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2008 at 19:11
 Nekako mi je najbrze spremiti tunu na salatu, ali ponekad ju i ja malo prokuham kad spremam za rucak.

Prvo zdinstam malo luka, onda dodam nasjeckano povrce po zelji (paradajz, paprika ili nesto trece) pa pelata i/ili pasirani i pred kraj stavim tunu. Sve skupa se ne kuha dugo. Dobro mijesam da se dobije kao salsa nekakva (bolje sto sitniji komadici tune). I to preko tjestenine volim preliti (zelene npr.) Njamiii! Naravno, moze i s rizom ili bez UH, onda je mozda bolje ostaviti malo krupniju tunu da ne izgleda sve kao cuspajz.

Bas cu probat ovaj tvoj recept. Kombinacija vrhnje + tuna mi jos nije pala na pamet, ali sad sam bas znatizeljna!
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 14:32
inace time sam se hranila cijelu srednju skolu..mogu rec da sam na tome zivjela,hahaha..da sitni komadici tune su kljucni kad se kuha,slazem se.. ovo mi izgleda jako fino,al cu rade jest s rizom,jer do 5mjeseca moram bacit kile.imam obljetnicu mature,necu rec koju

p.s.ako ces slagat pazi da ne stavis previse vegete jer ce ti biti preljuto,osim ako volis stavi cijelu zlicicu,a ovako samo vrh,isto tako i paprika(omjer koliko vegete toliko i paprike)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.