New Posts New Posts RSS Feed - Tuna za veceru
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna za veceru

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tuna za veceru
    Posted: 09 Rujan 2007 at 13:26
zanima me jel ok pojesti tunu za veceru (uvijek se tu spominje samo posni sir za veceru) il je pogresno? 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 14:08
Moze i tuna. Bitno je da je dominantno proteinski obrok. 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 09:32

 Da, da, moze.

Otkrit cu ti svog favorita: tuna i svjezi sir i bioaktiv sa curryem! Mljac!  Inace, izgleda kao namaz, ali ja to papam vilicom (kako bas i ne jedem kruh) i meni je to bilo zaakon! Ali sam jedno vrijeme svaki dan to jela tako da me zelja malo prosla.  Ali probaj - super je!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 11:46


haha. ajd, bas me zanima... 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 21:13

ja cesto jedem zobene s jogurtom kao zanji obrok 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 22:24
ja sam mislila da zadnji obrok ne bi trebali bit ugljikohidrati. i da je najbolje konzumirati ih pocetkom dana. 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 00:12

ako zelis izgubiti š0 kila, onda je to ok.

ali oni koji bi bili stretni s dodatnih 5 kila misica , ne bi trebali "skrtarit" na hrani..

ja se drzim ovoga:

š. hrana s niskim GI
2. dnevni unos hrane umjereno veci od potrebnog
3. povecan unos bjelancevina i nezasicenih masnoca ( po 20-ak posto ukupne energije )




Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 11:57
jel mozes molim te objasniti sta je to hrana sa niskim GI i koje namirnice spadaju tu? 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2007 at 12:11
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2007 at 19:58
e sad stvarno ne razumijem nista:)
od mnogih sam cuo i svugdje citao da mlijeko i moijecni proizvodi uzasno debljaju,a sad ovdje vidim da spadaju u namirnice sa niskim GI,takodjer grozdje...
na osnovu cega se onda ravnati nije mi jasno,na kalorijama ili na GI-ju?
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2007 at 21:47

da mlijeko deblja? ne bih se slozio...

mozda je stvar u tome sto ljudi podcijenjuju kalorijsku vrijednost mlijeka.. naime, jedna casa punomasnog mlijka ima 80 kalorija (ako se ne varam)
tako da litra mlijeka dodje na 800 kalorija sto je recimo pola od š600 koliko bi zena trebala dnevno unositi (ako zeli smrsaviti)

tako da oni koji puno piju mlijeko nesvijesno unose dodatne kalorije misleci da se radi "samo" o napitku uz obrok
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2007 at 23:33

Originally posted by šime šime wrote:


mozda je stvar u tome sto ljudi podcijenjuju kalorijsku vrijednost mlijeka.. naime, jedna casa punomasnog mlijka ima 80 kalorija
 

Mlijeko od š% mm ima 4š kcal/š00ml

I nije bas da ga se treba puno piti kad si na dijeti. A jeste li znali da smo mi jedini sisavci koji cijeli zivot piju mlijeko?! Naime, odraslima fali taj enzim koji razgraduje mlijeko pa ga se u biti i ne bi trebali piti. Ja imam krvnu grupu B pa mi pase mlijeko jer ja po krvnoj grupi imam taj enzimic.

Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2007 at 23:01
ja bez mlijeka nebi mogo zivit... svaki dan prije spavanja 3dcl barem mlijeka ili poslije vjezbanja. u skoli znam nekad pit i mlijeko i cokoladno... 
Back to Top
givenchy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote givenchy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2007 at 18:55

Mlijeko sam prestala piti procitavsi da deblja, kao i drugi mlijecni proizvodi. Ne znam vise kome sta da vjerujem... :SSS

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2007 at 23:48
Originally posted by givenchy givenchy wrote:

Mlijeko sam prestala piti procitavsi da deblja, kao i drugi mlijecni proizvodi. Ne znam vise kome sta da vjerujem... :SSS





covjek se deblja od visokoglikemijske hrane i pretjeranog kalorijskog dnevnog unosa.

ako ne unosis vise kalorija od svog bazalnog metabolizma dnevno, onda se od mlijeka sigurno neces udebljati.
Back to Top
Cockzilla View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Studeni 2007
Location: United States
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cockzilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2007 at 09:48
Samo jedi iz konzerve ili ako ti je mrsko ponekad da jedes to, uzmi ovako..
2 tuna fish can i jabuke sok i stavi u blender. :) imas onda tuna shake!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.