New Posts New Posts RSS Feed - Tuna iz konzerve
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna iz konzerve

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 10:20
cujte, ja nemam para pa si kupim onu standard iz konzuma tunu i to mi je jedan obrok od kojeg se žestoko najedem, tako otkad sam na zdravoj hrani zanemarujem okuse icega i samo gledam koliko cega sadrži i trpam u sebe

isto tako kupim i standard posni sir koji košta 10 kuna pola litre dok je dukatov 15 kuna a sad je neka akcija pa je 13 ili koliko,

ne znam koliko kvaliteta proizvoda uztjece na njihovu upotrebu u mojem tijelu ali kad nemaš para radiš kompromis
Back to Top
ggs_89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ggs_89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 12:56
Dukatov posni sir 1.5%mm) je izuzev onog 100% prirodnog, domaceg - najbolji posni sir na trzistu u RH... ja ga jedem svaki danParty
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 14:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ta mexicana i ostale s "Okusima" imaju najmanje tune u sebi, puno konzervansa,pojacivaca okusa i skupe su, a proteina vrlo malo.....
aha, dobro da si rekao! hahaha ok, onda samo ciste tune i to je to! najbolje ove s maslinovim. salamura. di tog ima?
Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 14:39
Ja jedem Rio Mare (kupim u Trstu), a zadnji put kad sam bila u Italiji sam kupila od Weight Watchersa (konzervirana bez ulja) i nije loša, osim što joj fali zacina.
Ali, prošli tjedan sam u Getrou naišla na akciju Rio Mare tune sa pomidorom, nekih 7 kn je bila, i odlicna je. A problem je u tome šta sam googleala i nigdje nema ni rijeci o tome da ta tuna postoji haha (na pakiranju piše da je novo, pa eto, možda još nisu ažurirali podatke na internetu ). Ugl, ako naletite na nju, kupite ju jer se isplati, a ako budem vidjela da je negdje drugdje dostupna (jer sam u Getrou slucajno završila ) obavijestit cu vas u temi o hrani koja je na akciji!
'Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.' ~ ADOUS HUXLEY
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 18:32
ja volim kplus.....baš mi fina,al iz ulja,dobro je ocijedim,posolim i zalijem limunovim sokom koliko stane i ostavim da se odmara bar pola sata....uz to pecivo,eto to mi rucak na poslu cesto....

takodjer mi dobra i kplus sa rajcicom.....

Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:08
Originally posted by Demetra Demetra wrote:

ja volim kplus.....baš mi fina,al iz ulja,dobro je ocijedim,posolim i zalijem limunovim sokom koliko stane i ostavim da se odmara bar pola sata....uz to pecivo,eto to mi rucak na poslu cesto....takodjer mi dobra i kplus sa rajcicom.....

Koliko koštaju te od KPlusa?
'Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.' ~ ADOUS HUXLEY
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:39
ova u ulju mislim da je 11 kn,rajcica kn više....a ima i u maslinovu ona je 13.....tak nekak,nonstop mjenjaju cijene s akcijama,a i bez....
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 21:16
Daleko najbolja tunjevina mi je RioMare, ali sam odlucila ici u potragu za necim jeftinijim i donekle jednako ukusnim te isprobati što više razlicitih vrsta tunjevina koje se nude na tržištu (meni osobno dostupno Konzum i Lidl).

Prije nekoliko dana sam probala Kplus mexicana - sadržaj ima više povrca nego tune, a po mom ukusu je sve skupa prezacinjeno.

Upravo sam probala Kplus tunu u salamuri i moram priznat da je to nešto najgore što sam ikad jela. Više od pola sam bacila, a još mi sad smrdi iz želuca po njoj. Ovu tunu definitivno križam.

Još prije sam kupovala neku jeftinu varijantu tune u Lidlu: NiXe tuna steak in brine (u vlastitom soku), a ima i varijanta iste, ali u ulju. Pakiranja 195g; 10.99kn odnosno 11.99kn.
http://marktcheck.greenpeace.at/fileadmin/at/bildarchiv/marktcheck_at/3_ernaehrung/greenpeace/2011_tuna_dosen_check/Nixe_Tuna.jpg
http://www.myfitnesspal.com/food/calories/nixe-tuna-steak-in-brine-29621255
Nisam nešto oduševljena, presuh okus tune, pogotovo ove u vlastitom soku.

Kplus u maslinovom ulju mi je prilicno dobra, ali je i nešto skuplja. Razmislit cu o ovoj još...

Sljedece za degustiranje mi je Kplus tuna komadi u ulju. Ne ocekujem previše od nje. Ta jeftina marka Kplus je prilicno nekvalitetna. Dovoljno je samo progooglati na upit 'Kplus tunjevina' i vecina clanaka ce se odnositi na povlacenje iste iz prodaje, zabrane prodaje, nadjeni crvi, otrovna, opasna, sadrži nedozvoljeno visoku konc. histamina... itd.

Probat cu naci još Sardinu Postira koju je jedan fitovac gore preporucio, možda je ta tuna obecavajuca.

Eto, toliko od mene i mojih iskustava.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 21:20
Skuplje ne mora znaciti i bolje 
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 21:36
Istina.
Ali iz ovog što sam gore napisala, to se ne odnosi na ovaj slucaj. Ono što je skuplje mi je bilo i bolje, a ono jeftino je ispalo da ne kažem smece.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 01:28
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Sljedece za degustiranje mi je Kplus tuna komadi u ulju. Ne ocekujem previše od nje. Ta jeftina marka Kplus je prilicno nekvalitetna. Dovoljno je samo progooglati na upit 'Kplus tunjevina' i vecina clanaka ce se odnositi na povlacenje iste iz prodaje, zabrane prodaje, nadjeni crvi, otrovna, opasna, sadrži nedozvoljeno visoku konc. histamina... itd.
 
ok, ovo mi je dovoljno. nikad više Kf**kingplus!Angry
 
a meni je i Eva super, osim Rio Mare.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 11:15
meni je ova fina



Edited by Slavonka23 - 26 Svibanj 2012 at 11:39
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 11:32
koja je to slavonko?
ne prikazuje mi sliku
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 11:39
evo sada Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 11:43
da, probala sam, nije loša, malo je skuplja od ostalih Kplus
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 11:01
Samo da izrazim svoju zalost i nepomirenje sa smanjenom kolicinom tune u K konzervi! Prije mi je jedna uz salatu bila fantasticna vecerica po mjeri, a sad, brate, premalo!    
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.