New Posts New Posts RSS Feed - Tuna iz konzerve
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna iz konzerve

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tuna iz konzerve
    Posted: 20 Studeni 2011 at 21:58
Pozdrav svima zanima me nešto u vezi sa tunom.
Danas kad sam citao sastojke naišao sam na ovo : Tuna 70% , biljno ulje 27% ( sadrži SOJU )i kuhinjsku sol . Ja tako jedem ribu jer nemam kako , dali je ovo dobar izbor i dali mogu kako drugacije uzimati tunu !


Ovako nekako izgleda moja konzerva 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2011 at 22:13
Jedi tako il kupuj tunu u ribarnici pa peci, kuhaj............ovako iscjedi ulje ako zelis obrok bez masti ili zamjeni ovo ulje maslinovim........
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 22:42

Koju tunu koristite, kojeg proizvodjaca??

Ja volim Rio mare, ali pojedem minimalno 1 malu na dan pa mi to preskupo, koju vi koristite?

Inace odem u Trst i u copu kupim 3 male za 1.60€ a ooodlicne su kupim 20-25 paketa i mirna sam neko vrijeme, sad sam ostala bez njih....a nema razlike izmedju rio mare i copove...

Tunu direkt iz konzerve jedem samo rio mare (eventualno Eva ali i ona nije baš jeftina) ove ostale sve dinstam jer su odvratne svježe!!

Koja je jeftinija a da je fina??


Hvala



Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 22:59
Ja rio mare samo iscjedim ulje , to mi je nekako najbrze :D
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 10:00
almare thunfische fillets
preporucio bi svima koji vole jesti tunjevinu.
u 100g ima cak 24g proteina i 1g masti, a konzerva sadrzi 150 g tunjevine.
cjena u hofferu bila je ispod 1eura,znaci manje od 7 kuna i kupio sam 40 i nesto komada:)
neznam kako cjena sada stoji,ali vjerojatno je isto jer to nije bila akcijska cjena.
najbolje od svega je sto to nije neko smece u komadicima,a i nasao sam na netu da je po kvaliteti na drugome mijestu (neko istrazivanje u slo)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:13
tuna u konzeri je daleko najneisplativiji izvor proteina.
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:23
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

tuna u konzeri je daleko najneisplativiji izvor proteina.
35g proteina za oko 7 kn,bez uglljikohidrata i zanemarivo masti.
nebi se slozio da je najneisplativiji izovr.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:30
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

tuna u konzeri je daleko najneisplativiji izvor proteina.
35g proteina za oko 7 kn,bez uglljikohidrata i zanemarivo masti.
nebi se slozio da je najneisplativiji izovr.

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=22742&sid=b69bbe8122c3b75942de688d928f863d

s tim da je to što si uzeo vjerojatno na akciji ili neka posebna ponuda, jer tuna u konzervi te gramaže obicno dodje desetak kuna + kolicina žive s kojom nije baš za igrati se.
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 12:33
provjerio sam. nije niti akcijska cijena ni posebna ponuda,to je stalna cijena, a gotovo sva hrana koju ja kupujum u SLO je puno jeftinija, od pilecih prsa do svjezeg sira.
o kolicini zive nebi komentirao jer neznam koliko sadzi,ali po kvaliteti je na drugome mjestu prema istrazivanju u jednom od slo caspopisa. a to sad nemora bit istina:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:02
Znaci kod nas je nema?? Samo u SLO?
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:29
Najkvalitetnija tuna iz konzerve koju sam do sad probao je nasa Sardina Postira
Skuplja je nego ostale, ali su zato fino fileti unutra, a ne oni usitnjeni komadici
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 18:42
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Znaci kod nas je nema?? Samo u SLO?
ako kod nas ima hoffer onda bi mogla biti,ali mislim da nema tog trgovackog lanca. bit ce da je samo slo nazalost
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 20:14
puretina iz hoffera je nešto predobro....uopce nema okus puretine, a bome ni boju Big smile A i tuna im je super, da...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 01:58
rialova tuna je ok, bar ona verzija mexicana koju sam probala, al nisam procitala deklaraciju :// a k plus je nešto odvratno... rio mare s maslinovim najbolja, sve pojedem skupa s uljem, ali to je samo 80g za 15kn :(
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 09:41
Ta mexicana i ostale s "Okusima" imaju najmanje tune u sebi, puno konzervansa,pojacivaca okusa i skupe su, a proteina vrlo malo.....
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 10:18
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ta mexicana i ostale s "Okusima" imaju najmanje tune u sebi, puno konzervansa,pojacivaca okusa i skupe su, a proteina vrlo malo.....
slazem se, okus je dobar ali nema ni t od tune u sebi...salamura i nemos pogrjesit:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.