New Posts New Posts RSS Feed - TRX trening - TRX trake
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TRX trening - TRX trake

 Post Reply Post Reply
Author
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TRX trening - TRX trake
    Posted: 31 Listopad 2012 at 17:05
Iduci tjedan krecem .. još ovaj tjedan se "nabacujem" kettlebellom ;)


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 17:00
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

To s trenerom ... znaš kako je .. ideš na blef.Ok kao prvi trening je probni (i besplatan), pa se tu može vidjeti kako ide, tj. kakav je trening.Hvala na savjetima



eto, usnimiš je/ga prvi put i moci ceš procijeniti nema na cemu
javi kako je prošlo jer sam se ja prvi put upalila tolko da sam u mraku svijetlila
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:58
To s trenerom ... znaš kako je .. ideš na blef.
Ok kao prvi trening je probni (i besplatan), pa se tu može vidjeti kako ide, tj. kakav je trening.
Hvala na savjetima
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:52
naravno, zaboravila sam napomenuti- kod trx je bitno da je trener kavalitetan jer ako je dobro ce iskombinirati sat pa se obuhvati cijelo tijelo. Probaj malo pratiti šta radi tj koje mišicne skupine obradjuje na treningu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:47
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

Thanks .. misliš HIIT odmah nakon TRX-a? Meni je malo too much 5 puta ici u teretanu na tjedan ...A kasnije nabavim 12kg kettlebell (sad imam 8 kg i postao mi je prelagan) i idem na TRX + Kettlebell kombinaciju



mislila sam u dane kad ne ides na TRX odradis HIIT kod kuce nekih 20 min. Iskombiniras neke vjezbice visokog inteziteta pa se igras s rad/odmor. Meni je ovaj HIIT koji je Extreme dao posluzio prvih 2 mj. Onda sam presla na ovu drugu combo- 4 * tj teretana/trx + duze setnje. Sto se tice kettlbell-a mozes i s njim dobar trening napravit, posebno ako imas 2 i jos razlicitih tezina
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:42
Thanks ..
misliš HIIT odmah nakon TRX-a? Meni je malo too much 5 puta ici u teretanu na tjedan ...
A kasnije nabavim 12kg kettlebell (sad imam 8 kg i postao mi je prelagan) i idem na TRX + Kettlebell kombinaciju
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:29
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

5 puta tjedno ... svaka cast.Ja bih 3xTRX, a mogu nakon toga ubaciti cca. 30 min orbitreka ... A doma imam kettlebell ... hmm ... ili 2 x TRX i 2 X Kettlebell ... i jednom tjedno opalim dužu šetnju ... Dileme, dileme  ... :)



koda sebe slušam kako se dvojim na tvom mjestu ja bi pocela s 3* tj trx + 2 puta HIIT i onda kad se tijelo navikne,(a znamo da hoce) i kad stane padat mast, onda ovu drugu combo
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:23
5 puta tjedno ... svaka cast.
Ja bih 3xTRX, a mogu nakon toga ubaciti cca. 30 min orbitreka ...
A doma imam kettlebell ... hmm ... ili 2 x TRX i 2 X Kettlebell ... i jednom tjedno opalim dužu šetnju ...
Dileme, dileme  ... :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 16:15
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

Svakako cu si "ubosti" TRX grupni program ...  .. upikirao sam Mofit fitness centar (zbog blizine) ... nadam se da ce biti ok tamo.Misliš 2 x Tjedno TRX i jednom npr. sat orbitreka ili bicikla? 



ja radim- 2* tjedno u teretani sa slobodnim utrezima full body, 2* tjedno idem na trx i recimo da 1-2 tjedno ubacim brzi hod ili orbitrek cca 40 min onak cisto iz zabave. prije sam mjesto ovog cardia radila HIIT,al sad mi je jednostavno previse
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 15:25
Svakako cu si "ubosti" TRX grupni program ...
 .. upikirao sam Mofit fitness centar (zbog blizine) ... nadam se da ce biti ok tamo.


Misliš 2 x Tjedno TRX i jednom npr. sat orbitreka ili bicikla? 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 15:10
Originally posted by gordan72 gordan72 wrote:

Primijetio sam da neke teretane nude grupne TRX programe ili bar imaju TRX .. Meni to izgleda jako korisno i treninzi zanimljivo ... imam namjeru barem mjesec dana ici na neki TRX grupni program ... E, sad me zanima je li ok sav trening bazirati na tome ili trebam nadopunu treniranja ...?I opcenito kakva su iskustva s takvim grupnim programima? Jel netko išao na tako nešto?Cilj mi je gubitak masti i kako imam dosta slab gornji dio tijela (u smislu da mi usprkos relativno velikoj masi nedostaje snage i izdržljivosti), mislim da bi tu TRX bio dobro rješenje.Na srecu doma ne mogu instalirati TRX, pa se ne bediram što su trake tako skupe ;)



trx je koristan rekvizit jer omogucuje izvodjenje mnogobrojnih funkcionalnih vježbi kojima se može razviti snaga, izdržljivost, fleksibilnost, agilnost, stabilnost cora itd. Isprobala sam grupni program s TRX-om i zadovoljna sam rezultatima prvenstveno što se tice snage i zdržljivosti. Ipak, gotovo svaki puta na terningu se nadju i drugi rekviziti tipa girje, medicinke itd. odnosno nijedan nije iskuljucivo s trx-om iako ima toliko vjezbi da bi se i to moglo napraviti. Moj savjet je da svakako probas ovaj grupni trening ali bi ja dodala ( a to i prakticiram) 2 treninga full body i neki lagani kardio jer ciljas na gubitak masti
pozz
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 14:38
Primijetio sam da neke teretane nude grupne TRX programe ili bar imaju TRX ..
Meni to izgleda jako korisno i treninzi zanimljivo ... imam namjeru barem mjesec dana ici na neki TRX grupni program ...
E, sad me zanima je li ok sav trening bazirati na tome ili trebam nadopunu treniranja ...?
I opcenito kakva su iskustva s takvim grupnim programima? Jel netko išao na tako nešto?
Cilj mi je gubitak masti i kako imam dosta slab gornji dio tijela (u smislu da mi usprkos relativno velikoj masi nedostaje snage i izdržljivosti), mislim da bi tu TRX bio dobro rješenje.

Na srecu doma ne mogu instalirati TRX, pa se ne bediram što su trake tako skupe ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2011 at 15:32
Evo i video vježbe za TRX:


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2011 at 15:25
Jeste probali vježbati na TRX-u?

Imamo jedan zanimljivi clanak na ovu temu, pa procitajte ako vec niste:

Puno teretana je sada uvelo TRX, cuo sam i sa dosta strane da ga ekipa jako koristi i da body fitness-ice i vježbaci znaju imati upalu od treninga na TRX -u i da se znaju razvaliti na TRX-u.




Jeste probali vježbati na TRX-u?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.