New Posts New Posts RSS Feed - TRX (STC) Course - seminar Opatija 20šš
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TRX (STC) Course - seminar Opatija 20šš

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 00:16
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
kako ne, pa zato sam pitao dal se provjeravaju kandidati , trebaju donjeti neke paipre, radnu knjizicu ili kako se dokazuje tko je trener?

Ma Phoenix to mi sve opako mirisi na opako branje love, sumnjam da bi odbili kandidata kad bi dali š20 eura.. Certifikati na bazi š2h treninga, hmmm!


I bez provjere znanja, testa da si sposoban za to iako i to je obicno samo formalnost.Ovak platiš š20 E , popiš pivicu, pojedeš rucak i imaš diplomu
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:11
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

25.šš. - seminar kod mene o Mršavljenju - dobiješ certifikat 'I ja želim biti fit' (printano u boji, na color printeru!) - kotizacija samo 200€.

Broj polaznika ogranicen na š0. Ponesite tekice!



Heheheh, al kaj je najzalosnije, tako stvari danas i funkcioniraju.I ljudi kakvi jesu sami sebi namecu takve stvari, jednostavno žele potrošiti novac, traže i žele "exkluzivu" , a ameri , ko ameri ko ameri prodali budu bilo kaj, smisle kao nekakv certifikat i uvjere te da je to neophodno da budeš "guru" i ljudi odmah pohrle po certifikate jer im je to nametnuto........sam žalosno da mase to prihvacaju pod normalno i kaj su se i kod nas poceli traziti certifikati za nebitne stvari, a pravo i osnovno znanje tko šljivi.
Zato se i razvodnjuje kvaliteta treninga, trenera i svega kada danas za jedna dan pokupis par certifikata i odmah si trener, a evo kao i ovdje nema nikakvog polaganja necega, ispita ili bilo cega cime bi dokazao da znaš i da si zaslužio diplomu.Jedini kriterij je masna lova.


"The more you  know, the more you'll grow " 
Ne znam, meni je normalna stvar ici po seminarima, skupljat znanje, nazalost sve kosta, i bez para ne mozes mrdnut. Ako jos za to dobijem i potvrdu, nije na odmet. Ako i dolaze ljudi bez podloge, to nije moja stvar, ja je imam. Mogu samo od tamo otici kao stepenicu kvalitetniji trener, jer na tome radim. I polazim od pretpostavke da ce treneri biti zainteresirani za ovo, zasto svoj spektar od š00 vježbi na TRX-u ne bi nadopunili sa jos š00, i  da im netko pritom skrene paznju na neki detalj kojeg nisu svjesni?
Sva ta prica o marketingu i parama stoji, slazem se, ali ne mozete samo tu krajnost gledat.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 13:00
Ajde procitaj ponovno sve jer gubiš poantu.......nitko ne govori ništa o korisnosti bilo koje edukacije  nego o preplacivanju necega za par sati prezentacije  kojoj je svrha prodaja "licenci" koje ti zapravo nisu potrebne nego nametnute i ljudi to nažalost puše.
Iz kojeg razloga bi bila potrebna TRX licenca da bi bila kvlificirani trener i koristila to ? nema razloga, razlog je da je izmisljena da bi ljudima pobrali lovu.Da nema licence nebi niti ti išla na to jer sigurno ima za tu lovu puno korisnije edukacije.
Kao što sam rekao, zalosno je da danas ljudi kupuju licence za bicikle, trx-ove, trakice za trcanje da bi mogli biti kvalificirani treneri bicikla, orbitreka, trx-a , ceg ne.......još malo pa medicinku ili vijacu neceš moci korisiti da te netko ne pita dal imaš licencu za to i to je ono žalosno, ne edukacija.
 Govorim to iz tog razloga što ih znam nekoliko i kod 90% njih njihovo opce znanje je 0, od prehrane, metoda treninga, opceg pojma o ljudskom tijelu i funkcijama , glavno da su kupili 2-3 licence , zato se kak je i MR G. rekao sve to razvodnjuje i ide u krivom smjeru.Danas je cilj samo sve prodati itako to sve funkcionira nazalost, fitness centri guraju takve prakse, a kvaliteta rada i treniranja je u drugom planu, bitno da se izmisljaju i misitificiraju gluposti.



Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 13:16
Originally posted by paradox paradox wrote:

  Ako i dolaze ljudi bez podloge, to nije moja stvar, ja je imam.


Zar nisi bar 2 puta nekulturno velikim slovima napisala da se seminar "iskljucivo za trenere" ? kak sad odjednom može bilo tkoLOL
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:24
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by paradox paradox wrote:

  Ako i dolaze ljudi bez podloge, to nije moja stvar, ja je imam.


Zar nisi bar 2 puta nekulturno velikim slovima napisala da se seminar "iskljucivo za trenere" ? kak sad odjednom može bilo tkoLOL


Opet ne citas pazljivo. Ti si taj koji stalno tvrdi da se moze prijavit bilo tko, unatoc mojoj dvaput nekulturno ponovljenoj suprotnoj tvrdnji, pa ti kazem: cak i da je tako kako ti kazes, ima ljudi koji se time bave duze vrijeme, nisu svi "dvaput digo uteg pa sam trener jer imam para".

Kuzim ja sta vi govorite, ali mi se ne svidja da generalizirate stvar.  Sta stvarno mislis da sve znas i da nista vise ne mozes naucit? Da ne moram placat za to, bilo bi odlicno. Cim nadjes nekog tko je spreman poucavat besplatno, molim te mi javi.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 23:42
u potpunosti se slažem sa paradox...aa pojjedini kad pocnu raditi sa ljudima ce shvatiti o cemua ima  govorim... 
Da ima masu svakvih edukacija ima, da treba izabrati kvallitetne, treba znati, no.. da su seminari korisni za strukekako jesu... i  sigurna sam da bi da odete na kvalitetan seminar promjenili mišljenje. Ja sam fizioterapeut, završila fax, idem na specijalisticki i godišnje na minimum 3 ili 4 edukacije otkad sam pocela raditi, ev i sad sam na jednoj, i mislim da nikako ne možeš moj nacin rada usporediti sa necijim tko nne ide nigdje i zadoovoljava se sa klasikom dobivenom na fakultetu....

Ako imaš dobro predznanje, dobru motoriku u jednom danu kvalitetnog seminara možeš dobiti jako puno.... iako što se tice licence,,, sigurno poostoje nekakvi stupnjevi.

Uglavnom, ne sviđa mi se kako podcjenjujete seminare. 

P.S. SKOK nije edukacija, nego prezentacija, eventualno na radionicama možeš nešto više dobit, a ovo drugo su predstavljanja tehnike, što je ok...jer ako ti se nešto svidi, možeš se odluciti da se upravo za to dodatno educiraš.

Inace, voljela bi  doc na seminar, no ovih par mjesci vec ima previše edukacija...iako nisam trener..no misslim da bi ja prošla Wink
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 23:45
+š :)
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 23:46
napisah jako dugi post ali me niki vrag izbacio pa ga nisam uspio postat...zato se samo slažem s Dalilom
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 00:03
Dalila, ne govorimo o edukacijama, niti da su loše , potrebne su u svim podrucjima, govori se o prodavanju instant licenci,što te odmah "cini" trenerom toga bez da znaš išta više, cak niti ikakvo znanje ne moras pokazati niti da si shvatio o cemu se pricalo, glavno da si kupio i dobio licencu, te o  preuvelicavanju stvari i tržištu koje se okrece toj amerikanizaciji. .......sigurno postoje licence i "tecajevi" za sve nabrojane izmišljotine na kraju posta, a to je ništa drugo nego nepotrebno uzimanje novaca. Jedino paradox, a niti vi ne razumijete da nitko nije niti spomenuo išta o korisnosti tecajeva i ucenja nego o dobivanju licence za pol dana....
kao što sam ja cijeli prošli tjedna bio na nekom Cisco tecaju, ne znaci da sam sad certificirni Cisco strucnjak određenog levela, moje znanje je vece nego prije, ali da bih bio licenciram ipak moram polozit neke testove kojima cu pokazati to svoje znanje


Edited by The Phoenix
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 14:38
Phoenix, drito to - slažem se! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.