New Posts New Posts RSS Feed - TRX (STC) Course - seminar Opatija 20šš
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TRX (STC) Course - seminar Opatija 20šš

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TRX (STC) Course - seminar Opatija 20šš
    Posted: 07 Listopad 2011 at 14:10
Namjena:
Upoznati osobne trenere, sportske trenere, fitness profesionalace, trenere crobika i grupnog vježbanja sa znanjem i vježbama za punu uporabu rekvizita sa rekreativnim korisnicima i profesionalnim sportašima. Upoznat cete sve modifikacije intenziteta vježbi, koje ce stvarno biti prilagođene svakom pojedincu.
Nakon završetka tecaja svima ce polaznicima biti jasno zašto je TRX &#š74; Suspension Trainer ™ tako jedinstven i neophodan rekvizit za osobnu i grupnu primjenu.


Raspored treninga subota 20šš/22/š0 od 8:45 do š7:30
Literatura na engleskom, predavanja na hrvatskom jeziku!
Predavac: James, SLO.

Program:

Registracija i osnovne upute od 8:30 do 08:55
Osnove o rekvizitu (š5 min) 09:00 - 09:š5
TRX 'suspension' trening (š5 min) od 09:š5 do 09:30
Osnovne koristi (50 min) od 09:30 do š0:20
Vježbe za snagu (45 min) od š0:20 do šš:05
Pauza (5 min) od šš:05 do šš:š0
Viseca rekviziti (20 min) od šš:š0 do šš:30
Donji dio tijela - snagu i fleksibilnost (45 min) od šš:30 do š2:š5
Kako koristiti u praksi (20 min) od š2:š5 do š2:35
Rucak (45 min) š2:35-š3:20
Gornji dio tijela - snaga i fleksibilnost (75 min) š3:20-š4:35
Vježbe za trup (45 min) š4:35-š5:20
Kombinirajte programe obuke (30 min) š5:20-š5:50
Prakticna radionica - pripremiti vlastitu obuku (45 minuta) š5:50-š6:35
Zatvaranje i pitanja (š5 min) š6:35-š6:50
Vijesti + funkcionalni trening (š0 min) š6:50-š7:00

Nakon završenog tecaja, polaznici dobivaju TRX americku diplomu.

NOVOSTI: Rekviziti BOSU, FLOWIN, ViPR, Trigger Point, Rip Trainer, The Stick, Stroops š7:00-š7.30

BROJ POLAZNIKA JE OGRANIcEN - MAX š6 OSOBA.
CIJENA: š20 EURA DO 20.š0.20šš, NA SAM DAN š40 EURA.
AKONTACIJA: 25 EURA; podatke za uplatu u mailu.
ZA DETALJE SE JAVITI NA E MAIL: balansš@live.com.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:38
A gdje se održava program - u kojem gradu i centru?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:40
Ups. vidio sam u naslovu teme - Opatija.
Nije bilo napisano u samom postu.

Malo mi je cudno da se dobije TRX diploma nakon kratkog jednodnevnog druženja. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 14:59
Cudnon ili ne, tako je. Predavac je slovenac kod kojeg su svi trenutni TRX treneri napravili licencu, ukljucujuci Orlanda i Gokyja iz Zagreba. Ukoliko imate jos kakvih nedoumica, mozete kontaktirati njega osobno, poslat cu vam broj u inbox.
LP.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 17:04
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Malo mi je cudno da se dobije TRX diploma nakon kratkog jednodnevnog druženja. Big smile


A ništ cudno, sve je to marketing i prodaja, to sve govori o  "neophodnosti" TRX-a u treningu , a i kvalifikaciji trenera kada nakon jednodnevnog druzenja ti si kao licenciran i kvalificirani "trener", jer bilo tko može doci na to sigurno, pa makar prvi puta se uhvatio vježbanja.
Nemam ništ protiv TRX-a , nego tih prodavnja instant licenca i "strucnosti" za jedan dan, no cinjenica je da tako sve funkcionira danas


Edited by The Phoenix
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 21:20
Seminar je ISKLJUCIVO ZA TRENERE, sto znaci da su to ljudi sa dobrom bazom, ovo je samo jos jedan nacin treninga i uvod u uporabu rekvizita, nadopuna na vec postojece znanje, kuzis? NE MOZE doci bilo tko.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 22:07
  Postoji provjera kandidata? Treba neke papire donijeti ili nesto?iako to je nebitno. Zelio sam reci ono sto si sam rekao sad,da je to samo jedan od xy rekvizita i mogucih nacina vjezbanja, OK je rekvizit u svakom slucaju  ,ali ne nesto jedinstveno i nezamjenjivo kao što je receno u prvom postu.
Fala bogu karike postoje vec ko zna od kada, tako da ne vidim nista revolucionarno kako se prikazuje i jos da zahtjeva licence.
Slazem se da sto vise metoda treninga znat je uvijek dobro, ali to sto se danas pocelo sve mistificirati i to mistificiranje i izmisljanje tople vode i potrebe "licenciranja" je nista drugo nego americko prodavanje muda pod bubrege jer ne vidim po cemu bi netko "licenciran" znao ista vise od nekog tko nije posto ocito sve naucis u 2 sata treninga. Nevjerovatno kak za sve te jednostavne nove rekvizie postoje licence i gurui dok za klasicne daleko kompleksnije stvari to nije potrebno. Nisam cuo npr za licencu ili gurua za bucice ili guru za sipku ili bench klupicu.

Zato sam i odgovorio na post Zokiju da je moguce dobiti diplomu za jedan dan pošto danas marketing i fitness industrija i lova koja se vrti u tome se sve brže i više sa amerike širi svugdje, pa tako i kod nas i to je cinjenica.


Edited by The Phoenix
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:01
Ono sto sam rekLA u prvom postu je copypejstano iz meila kojeg sam dobila od organizatora. Slazem se s tobom da su preveliki biznis napravili od nekih stvari, ali i dalje mislim da se nakon svakog seminara izadje sa vise znanja, jednostavno postoje ljudi koji su vise educirani i to znanje prodaju.  Nije isto kada te klijenti pitaju imas li papir za trening koji drzis ili nemas. Ne znam zasto ste skocili toliko, ni prvi ni zadnji takav seminar, bilo bi jos gore da nam za te pare nikakav papir ne daju. Vjerujem da se i oko bucica i bencha moze vodit razgovor 6 sati, i usvajati tehniku pokreta.
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:02
p.s. Za druge daleko kompleksnije stvari postoje fakulteti.
Back to Top
paradox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Location: Opatija
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paradox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:13
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Malo mi je cudno da se dobije TRX diploma nakon kratkog jednodnevnog druženja. Big smile


A ništ cudno, sve je to marketing i prodaja, to sve govori o  "neophodnosti" TRX-a u treningu , a i kvalifikaciji trenera kada nakon jednodnevnog druzenja ti si kao licenciran i kvalificirani "trener", jer bilo tko može doci na to sigurno, pa makar prvi puta se uhvatio vježbanja.
Nemam ništ protiv TRX-a , nego tih prodavnja instant licenca i "strucnosti" za jedan dan, no cinjenica je da tako sve funkcionira danas


Naglasi cu jos jednom, posto neki ocito ne citaju detaljno, seminar je ISKLJUCIVO ZA TRENERE.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:18
Skocio? nisam skocio, samo odgovrio Zokiju za diplomu nakon par sati predavnja da je to sve marketing i prodaja, nevezano za TRX.
Ljudi koji vole mistificirati stvari mozda se osjecaju napadnuti kada se kaze nesto protiv stvari koje promoviraju, pa mozda zato imate taj osjecaj.
Problem sa time dal te pitaju klijenti za papir dal imas ili nemas je stvar forsiranja i nametanja industrije i kaj ljudi puše spiku sa potrebama "licenciranja" i placanja nekome da bi mogli voditi trening s nekim rekvizitom i sami su si krivi što sami sebe natjeraju na placanje "licenci" .........jer tak se moze napraviti i licenca za medicinku, za ovo , za ono.......a zapravo nikakva mudrost u tome.......
Kaj se seminara tice, seminar je OK, uvijek se može nauciti i sam cu platiti ili sam platio za neke seminare jer znanja nikad dosta, samo komentiram to izmišljanje magle i mistificiranje "jedinstveno i nezamjenjivo" , a danas se pocelo sve mistificirati.



Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:20
Originally posted by paradox paradox wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Malo mi je cudno da se dobije TRX diploma nakon kratkog jednodnevnog druženja. Big smile


A ništ cudno, sve je to marketing i prodaja, to sve govori o  "neophodnosti" TRX-a u treningu , a i kvalifikaciji trenera kada nakon jednodnevnog druzenja ti si kao licenciran i kvalificirani "trener", jer bilo tko može doci na to sigurno, pa makar prvi puta se uhvatio vježbanja.
Nemam ništ protiv TRX-a , nego tih prodavnja instant licenca i "strucnosti" za jedan dan, no cinjenica je da tako sve funkcionira danas


Naglasi cu jos jednom, posto neki ocito ne citaju detaljno, seminar je ISKLJUCIVO ZA TRENERE.


kako ne, pa zato sam pitao dal se provjeravaju kandidati , trebaju donjeti neke paipre, radnu knjizicu ili kako se dokazuje tko je trener?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:35
Slazem se u potpunosti s Phoenixom...ne moze te netko nesto nauciti u jedno popodne i to naplatiti š20 €.

Btw nedavno sam bio na SKOKu koji je također prazan bio - na prste lijeve ruke si mogao prebrojati polaznike - preskupi su ti seminari za jedno popodne a i kladim se da me taj organizator nece odbiti ako mu platim tu svotu pa makar ja bio i prodavac u Konzumu stoga...

Sto se tice organizacije seminara - sve 5 i treba biti toga sve vise i vise jer se ljudi nemaju gdje educirati ali nejde sve to u dobrom smjeru cini mi se.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2011 at 23:57
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
kako ne, pa zato sam pitao dal se provjeravaju kandidati , trebaju donjeti neke paipre, radnu knjizicu ili kako se dokazuje tko je trener?

Ma Phoenix to mi sve opako mirisi na opako branje love, sumnjam da bi odbili kandidata kad bi dali š20 eura.. Certifikati na bazi š2h treninga, hmmm!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 00:02
25.šš. - seminar kod mene o Mršavljenju - dobiješ certifikat 'I ja želim biti fit' (printano u boji, na color printeru!) - kotizacija samo 200€.

Broj polaznika ogranicen na š0. Ponesite tekice!


Edited by Mr G.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 00:15
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

25.šš. - seminar kod mene o Mršavljenju - dobiješ certifikat 'I ja želim biti fit' (printano u boji, na color printeru!) - kotizacija samo 200€.

Broj polaznika ogranicen na š0. Ponesite tekice!



Heheheh, al kaj je najzalosnije, tako stvari danas i funkcioniraju.I ljudi kakvi jesu sami sebi namecu takve stvari, jednostavno žele potrošiti novac, traže i žele "exkluzivu" , a ameri , ko ameri ko ameri prodali budu bilo kaj, smisle kao nekakv certifikat i uvjere te da je to neophodno da budeš "guru" i ljudi odmah pohrle po certifikate jer im je to nametnuto........sam žalosno da mase to prihvacaju pod normalno i kaj su se i kod nas poceli traziti certifikati za nebitne stvari, a pravo i osnovno znanje tko šljivi.
Zato se i razvodnjuje kvaliteta treninga, trenera i svega kada danas za jedna dan pokupis par certifikata i odmah si trener, a evo kao i ovdje nema nikakvog polaganja necega, ispita ili bilo cega cime bi dokazao da znaš i da si zaslužio diplomu.Jedini kriterij je masna lova.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.