New Posts New Posts RSS Feed - 'trudnicki trbuh'
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

'trudnicki trbuh'

 Post Reply Post Reply
Author
slower9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slower9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 'trudnicki trbuh'
    Posted: 12 Rujan 2012 at 16:59
U 2 sam mjeseca sa 69 kg dosla na 62 (171 visina). razumijem da bi trebalka jos koju kilu i obzirom da nisam izjelica a odnedavno ne pijem ni alkohol, mislim da ce to ici. e sad idem u teretanu svaki dan vec 2 i pol mjeseca. medjutim sto se dogodilo, u posljednjih me mjesec dana pitaju jesam trudna. gore su se vec pocele nazirati plocice, alo ovaj donji trbuh poprilicno je napuhnut. to je salo, razumijem ali zasto me prije nitko to nije pitao, dali sam trudna kad sam bila dosta deblja i trbuh dosta veci. idem na traku uzbrdo brzo hodanje (odmah da objasnim imam jako sj... kolejno i ne mogu trcati ili cucnjeve napuni se vodom odmah). uglavnom radim traku 30 minuta, i onda radim po 200injak trbusjaka na klupi i jos 100 na onom s opterecenjem, radim po 100 lednjaka, po sto onih vjezbi za dupe, po 100  vjezbi za  noge (ono stiskanje na spravi). i to su otprilike utezi od 35-40 kg. i tako svaki dan i onda sam trudna????jedem vecinom proteine, ne pijem alkohol niti gazirano (ok omakne se al nikako ne svaki dan) i to je to. gdje radim gresku?
hvala :)
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 17:13
Jesi procitala malo blogove prije nego si postvavila pitanje? Grijesis u treningu prvenstveno, sta se tice trbusnjaka procitaj moj blog; najbolje vjezbe za trup i trbuh. Ako sta nije jasno, pitaj. Pozz
Back to Top
slower9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slower9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 18:22
ja ne sumnjam da su te vjezbe vrh ali pogledaj svoje plocice i opis mog trbuha. ja da probam ista od onoga bi se da oprostis strmopizdila ko kokos a onaj turkish plank bi se morala odvezivati. jel ima nesto jednostavnije kao za nas pocetnike
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 18:30
Originally posted by slower9 slower9 wrote:

ja ne sumnjam da su te vjezbe vrh ali pogledaj svoje plocice i opis mog trbuha. ja da probam ista od onoga bi se da oprostis strmopizdila ko kokos a onaj turkish plank bi se morala odvezivati.

LOL LOL LOL LOL 

smijem se jer sam prepoznala sebe kad sam prvi put pokušala išta od onoga napraviti LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
slower9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slower9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 18:40
pa jesi bar poslije uspjela ista...mene strah da ne opizdim smijat ce mi se ekipa
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 18:53
nisam mislio na vježbe nego na tekst da procitaš. od vježbi pocni sa normalnim plankom pa onda predji na teže varijacije.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 18:58
Originally posted by slower9 slower9 wrote:

pa jesi bar poslije uspjela ista...mene strah da ne opizdim smijat ce mi se ekipa

s vremenom uhvatiš ravnotežu.. i krene na bolje... i to ti kažem ja, koja sam inace, po prirodi, smotana LOL 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.