New Posts New Posts RSS Feed - Triban ka smršavit ( ilitiga RIP zglobovi)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Triban ka smršavit ( ilitiga RIP zglobovi)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 19:37
prije par god sam bila u splitu i ajd ove mladje koliko toliko skuzim.. ali starije.. nema sanse :D svaka druga rijec mi je bila "Molim.. štaaaa ??!" :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 20:01
a sta ces tako su navikli pricat
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 20:04
Ma ovi brle inace puno toga ne razumi
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 21:33
asti ga :) aj potrudi cu se ubuduce koliko buden mogla, skužajte ako se ne razumi :)
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 21:36
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

A ne neznan di je to priko puta starog placa , ja san prije živija tamo na manušu od kad san se rodija pa negdi do 5-6 godine nemogu se tocno sitit, onda gori na sucidru do 13 te,skoro do 14te godine, a od onda san na ciovu

pa  i ti si splico , šta mi onda pribotunajes :P  :D  pa osta ti je spliski stil pisanja :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 22:31
A je, al nije tiliko ka u tebe naglašeno baš, ima neke razlike
Posto brle vjerojatno nece razumit šta znaci skuzajte odma cemo mu prevest, to ti je oprostite
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 00:54
to zmaju, viš kako ti na sve misliš :D 
uglavnon, ostali ako neko ima savjet, koje vjezbe da radin i cin da se bavin od kretanja da zglobove ne spizdin, jer su mi pretanki i tako to. prika mi je reka da ne smin trcat dok ne skinen jedno 10 - 15 kila? ako ko ima kakav savjet ,ako ne, nea veze :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 09:28
Vježbe s utezima, ali teške vježbe ne nešto lagano, i iako mi je orbitrek bezveze cini mi se da bi tebi dobro doša
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 17:59
zmaju fala na savjetu Thumbs Up
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:14
Ništa, kad pocnes nešto vjezbat slobodno ovde napisi šta i kako radiš
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:37
a prije 7 8 dana san imala 89 kila, svaki dan san hodala uru ipo na marjanu, bez ostalih vjezbi i bez promjene prehrane san izgubila 2 kila. mozda za 7 8 dana i nije puno ali meni je to ludja XD sad cu polako i te neke vjezbe ubacit, i pocet minjat prehranu.. pa cu pisat ode kako i sta :D i slika cu se kad mi se bude dalo nac punjac od aparata :D
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:41
pa dobro je 2 kila u jednon tjednu samo ti setaj to ti je odlicno a bar na marjanu imas di setat :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 19:24
Samo pazi kad setas po marjanu da ima ljudi u blizini
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 23:48
policia je u patroli. naletila san na njih na vatrogasnon putu. i iden najcesce ujutro... pazin ja  :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:50
Ee, svakakih ludjaka ima gori
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 15:44
samo da se javin,znaci prvi put kad san se javila 25 1 imala san 89 kila. nisan jos prominila prehranu -.- nemojte me ubit..
 od prvog dana san hodala svaki dan al al zadnjih 7 8 dana uz to i vjezban svaki dan i iman trenutno 84 kile :)  bolje se osjecan u smislu organizma, i tako te šeme :) vjezbe radin u konobi i i vrtlu,  samo jos da se prisilin prehranu minjat -.- nikako se ubacit u minjanje spize :/  eto , pozdravljan vas iz splita :) p.s. jutros nan je po ure pada snig, jeeeeej , al ga je sunce brzo potiralo :(
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.