New Posts New Posts RSS Feed - Triban ka smršavit ( ilitiga RIP zglobovi)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Triban ka smršavit ( ilitiga RIP zglobovi)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Triban ka smršavit ( ilitiga RIP zglobovi)
    Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:04
Eo ovako.. ja san ka ono pre lina... sve mi je lino.. a triban smršavit. doktorica ce me puntat šakon kad doden s iston kilažon na kontrolu za misec dana -.-
Znaci, iman 24 godine, 89 kila, preretardiranu gradju (tanki zglobovi , i noge uvik iste bez obzira koliko se udebljan,a kad mrsavin odma mrsavin u nogama a drob i povise ostaje uvik isto -.-)
Mogu hodat kolko oš, i mogu radit bilo koe vježbe,ali  nisan sigurno  koju godinu nikakvu rekreaciu radila,al znan da mogu... ionako je to u glavi.. valjda Shocked
Nikad mi nie smetalo sta san debela, niti mi sad smeta, al na moji 166cm ovo je previse jel? Prvenstveno zbog zdravlja, jer ono vidin da mi tilu pocinje smetat..

Najveci problem su mi zglobovi, jer dok hodan pucketaju, svih oko mene to zivcira, cesto me bole, najvise navecer kad lezin prije spavanja...
Od prehrane mrzin meso, iako me doma pilaju pa moran to ist, volin svo povrce, riba i sve iz mora mi je nambr van Big smile a sir jogurt i tisto obozavan.. nebi tribala ka..
Stvarno san donila odluku da moran malo kalat te kile, i ono potrudicu se maksimalno da svoju urodjenu linost nadvladan :) Tako da cu ode svoj monolog vrsit al moze se bilo ko ubacit s bilo cin :D
svaki savjet , u vezi prehrane kretanja svega je dobrodosa jer ja NEAN PPOOOJMA  o nicemu.. i kritike su uvik dobrodosle,one su mi zakon
e i volin puno pricat Wink
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:12
Prvo moraš riješit sama sa sobom da li to zaista želiš! Ako želiš nikakva lijenost te nece sprijeciti, a ako to radiš samo da bi zadovoljila svoju doktoricu ili svoju okolinu onda ce ti to biti samo mucenje. 
Imaš ovdje na forumu sve o prehrani pa malo procitaj, ja sam isto nova i još ucim tako da ti ništa pametno ne mogu savjetovati. 

Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:15
Originally posted by Nessica Nessica wrote:

Prvo moraš riješit sama sa sobom da li to zaista želiš! Ako želiš nikakva lijenost te nece sprijeciti, a ako to radiš samo da bi zadovoljila svoju doktoricu ili svoju okolinu onda ce ti to biti samo mucenje. 
Imaš ovdje na forumu sve o prehrani pa malo procitaj, ja sam isto nova i još ucim tako da ti ništa pametno ne mogu savjetovati. 


 ma radin to zbog zdravlja. vidin po tilu i organizmu da je krajnje vrime. kad odlucin stvarno odlucin :) ovo mi je prvi put da uopce pokusavan smrsavit i bit ce i jedini jer cu uspit :)  nije zbog doktorice ni zbog okoline.. briga ti  mene ko sta misli XD to je ka gori nacin pisanja :)
e i pritražujen ja ode malo po malo... dok se snaden :)
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:18
Ma onda super, vidim da si optimista, tako i treba. Samo polako, zadaj si neke ciljeve (realne) i kreni. Mene je ovaj forum dosta motivirao i dao snage da nastavim kad je zapelo (hahahaha, a tek sam 5 dana ovdje)
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2013 at 13:20
Originally posted by Nessica Nessica wrote:

Mene je ovaj forum dosta motivirao i dao snage da nastavim kad je zapelo (hahahaha, a tek sam 5 dana ovdje)


hahaha a prijo, umrla san od smija na ovo LOLLOLLOL
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 12:13
89 kg na 166 cm je puno previše kila!

Trebaš promijeniti svoje životne navike za 180 stupnjeva. 
Cijeli fitness.com.hr portal se bavi zdravim sportskim navikama - kreni citati portal .... da se ne ponavljam jer je sve vec receno na forumu i portalu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 20:32
znan... glean pomalo....  fala...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 20:42
Ptetpostavljan da si iz splita jedino se tamo ljudi ovako previše preseravaju sa govoron a ono ka brale
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 07:59
fetiva ... brale ne koristin...  :*
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 08:10
Ma baš se simpaticno izražava... Meni je to predobro. Dobrodošla!
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 11:37
fala ti Dalila :) :* :* 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 17:37
I meni je sinpaticno,a kako više nezivin u splitu rjetko cujen baš takvi naglasak, vamo u trogiru se malo drukcije govori,koji si kvart?
Back to Top
Morska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 08:52
:) a ja stvarno tako govorin. cila familija mi tako govori .. neogu ja sad to ic minjat. i ne zelin. ludja mi je XD ja san ti u centru :) Oko Cankareve , ako znas di je to :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 17:54
A ne neznan di je to priko puta starog placa , ja san prije živija tamo na manušu od kad san se rodija pa negdi do 5-6 godine nemogu se tocno sitit, onda gori na sucidru do 13 te,skoro do 14te godine, a od onda san na ciovu
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 18:10
Citam i ne razumijem LOL
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 19:31
pa je***u brle nije na turskon pisala sta ti nije jasno prevest cu ti ja
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.