New Posts New Posts RSS Feed - trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening

 Post Reply Post Reply
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening
    Posted: 27 Srpanj 2012 at 21:05
imam 19 godina i nisam baš prava pocetnica u fitnesu, vježbam 5xtjedno po 30ak minuta kod kuce 5 mjeseci, neki svoj miks vježbi imam.. imam 58kg i visoka sam 164cm. vozim bicikl (uz ove vježbe, barem jedanput na tjedan) u trajanju od sat vremena, brzina mi je u prosjeku 20km/h, izmori me, ali nemam nikakvih problema s kondicijom u tom pogledu - brzo se oporavljam. cesto radim cucnjeve s 5 kila tereta (duboke cucnjeve). pazim na prehranu - dakle, ne pretrpavam se sranjima, jedem koji put pizzu, kolace itd.. al 1-2 na tjedan. jedino kaj nemrem je da mi dan prodje bez 1-2 keksa il reda cokolade, znam da to trebam izbacit, al polako :P
e sad, jel ima neko neki prijedlog, tj. plan vježbi za mene? kaj hocu: cilj mi je skinuti 2-3 kile i hocu se oblikovati, što manje sala, što cvršci i zdraviji izgled. htjela bi da vježbe traju 20-30 minuta, ubacila bih ih u svoj tjedni plan 2-3 puta na tjedan. :)
kaj kažete?
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 21:11
i da, zaboravih napisati.. od ovih 30ak minuta kaj vježbam, 15 - 24min mi je high intensity trening, ostalo zagrijavanje i istezanje
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 21:32
A jesu li ti utezi roza boje ili? Big smile Nemoj se bojat težina. probaj moj program sa naslovne 5kg u 5 tjedana ili probaj raditi rutine sa mog weba. Šta god radila neceš pogriješiti jer su sve rutine full body rutine koje predlažem da radiš 3xtjedno. Izmedju možeš kondiciju. Pozz
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 21:44
nisu, žuti su :P i nemam uteg od 5kg, nego torbu s 5litara vode :D
koji je tvoj web? i mislila sam pocet ovo 5kg u 5 tjedana
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.