New Posts New Posts RSS Feed - trening za masu, komentar???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening za masu, komentar???

 Post Reply Post Reply
Author
pere View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening za masu, komentar???
    Posted: 02 Listopad 2007 at 12:44

Evo ovako u forumu nutricionizam sam napisao moj jelovnik za komentar. Ovdje cu napisati oblik treninga jer tamo ne bih smio posto je rasprava o prehrani. naime kao sto rekoh cilj mi je povecanje misicne mase 5-6kg. Moje mjere š95cm, 95kg, 25 godina.

Trening:

pon:   prsa, biceps, trbuh

srijeda:  noge, ramena

pet:     ledja, triceps, podlaktica, trbuh

Intenzitet: 75-90% od š RM, br. serija po vjezbi: 3, br. ponavljanja po seriji: š2-3, br. vjezbi po treningu: 7-š0

 

     

Edited by pere
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2007 at 14:08
Dobar trening program.

BTW cini mi se da je to trening program sa weba.
Back to Top
pere View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2007 at 08:04

Hej Mr.G. u pravu si da je to trening s weba, samo s malim preinakama, pa sam zato i pitao za komentar. Hvala puno na tvom misljenju.

Pozdrav

Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2007 at 18:18

 Dali sam promasio trening za masu?

Radim cjelo tjelo i to na:

4-5 sprava(razlicitih) s tim da imam otprilike 25-30 serija sa po 8-š2 ponavljanja u trajanju od 55 minuta na nacin npr.:
Prsa Bench

Zagrijavanje 20kg - 20

44kg - š2,š2,š2

58kg - 8,8,8

sa pauzama izmedju serija od š minute a opterecenje je takvo da mi na prvoj seriji bas nije lagano a na zadnjoj dajem sve od sebe . Ukupno ajmo reci (65-95%) kroz sva ponavljanja.

 

When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2007 at 12:05
Dark gift,

ne mozemo procjeniti da li ti je trening dobar jer nisi napisao cijeli trening program.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.