New Posts New Posts RSS Feed - Trening prsluk
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening prsluk

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening prsluk
    Posted: 05 Kolovoz 2012 at 10:49
Jel koristi tko ovo?Zanima me koliko je dobro za raditi zgibove,sklekove,trcati sa time?

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Trening-prsluk-10kg.aspx
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2012 at 12:08
Od 10-15kg je odlican pogotovo ako radiš stvari di ce ti trebat explozivnost i brzina
Recimo da oko clanaka na nogama staviš one utege od pod 2-4kile i sa njima trciš šprinteve, radiš udarce i skaceš. Kada ih skineš bit ceš puno brži i explozivniji isto se odnosi i na korištenje prsluka.

Za sklekove je po meni dobar (al to moš i da staviš torbu na ledja sa nekom težinom),
za neki hiit cardio je odlican isto kao i za bilo koji outdoor trening snage di nisi u zatvorenom prostoru a želiš izazov,
za zgibove ima i drugih nacina kako radit sa kilažom vece od svoje di ceš dizat sebe i puno više od 10 kila.

Ovisi koji ti je cilj? Možda ti to ni ne treba?
Bilo koji odgovor da imaš, nije loše imati ga :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2012 at 12:13
Prsluk je super stvar. Samo ga treba znat koristiti. Utezi oko gleznjeva previse opterecuju zglobove tako da njih nebi savjetovao za skokove i slicno. 10kg ti je sasvim dovoljno vjeruj mi. Kad budes mogao 10-tak ponavljanja sa spustanjem od 4sek onda si dobar ;). Pozz
Back to Top
RajkaRajka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RajkaRajka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 09:46
Fantastican je taj prsluk, i po meni je sasvim dovoljoj njega nositi ..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.