New Posts New Posts RSS Feed - trening // prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening // prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening // prehrana
    Posted: 18 Kolovoz 2012 at 19:18
Pozdrav svima! Hug

Prije 2-3 god sam bio dosta pretil, i odlucio sam krenuti, uciniti nesto sa svojim životom. Nakon 2 godine ustrajnosti, težnje i volje za promjenom uspio sam. Skinio sam oko 15 kilograma i sad sam normalne kilaže.
No ipak, I WANT MORE! Big smile

Na redu je teretana, no najteže je (barem meni) uraditi prvi korak. Pošto živim u, (oprostite na izrazu) vukojebini, u teretani nema osobnog trenera. A koliko sam citao po forumima shvatio sam da bez pravilne prehrane/tehnike nema dobrih rezultata. Iako sam vec pitao na 50 foruma da mi neka dobra duša sastavi plan prehrane/treninga, nažalost nitko nece. Ako ima itko na ovom forumu, da je voljan pomoci 14-godišnjaku koji želi podignuti život na vecu razinu, nek se javi!

Unaprijed Hvala! Wink


Edited by ante1950 - 18 Kolovoz 2012 at 19:23
Back to Top
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2012 at 21:12
aha nasao sam ga, da te pitam, gledam ove planove prehrane i vidim: ''2000kal dnevno je optimalno za prosjecnog muškarca koji želi smršaviti.''

kao sto rekoh, ja ne zelim smrsavit, nego nabiti misicnu masu

Shocked


Edited by ante1950 - 18 Kolovoz 2012 at 21:29
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.