New Posts New Posts RSS Feed - Trening kod kuće
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening kod kuće

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening kod kuće
    Posted: 12 Srpanj 2014 at 18:59
Nažalost zbog financija i malo slobodnog vremena nisam u mogućnosti  više ići u teretanu pa me zanima šta da radim...uglavnom cilj mi je gubitak masti tj. htio bi do kraja godine ako je ikako moguće doći do 10% bf,sad sam koliko vidim po nekim slikama na internetu oko 18...radio sam prije insanity i dobro je to ispalo,skinuo sam sa njime više od 20kg sala,sad neznam da opet odradim taj program ili imate neki drugi prijedlog...inaće imam doma girju od 24 kg i ništa više...
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2014 at 20:01
Idi trčat. Malo HIIT sprintanja i bude se špek topio.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 07:11
Pa jesi li razmišljao o Bw vježbama? 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:03
A svašta sam razmišljao,samo neznam kak bi složio program...našao sam jeftin trx koji bi mogao staviti vani u pečenjaru i na njemu radit veslanja,sklekove,plankove,neznam samo jel mi treba onda još šipka za zgibove pošto nju neznam kud da stavim,a i još mi je dodatni trošak,il su mi veslanja dovoljna?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:17
Ne treba ti ništa... samo šipka brate za dizanje... Evo ti par programa... prilagodi si...https://www.youtube.com/watch?v=e7CNdMKliFE
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:46
Imam neke ideje za šipku i za trake da sam napravim pa ću nešto iskombinirat...dok složim budem slike stavio...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:51
Ma da ...nema tu neke filozofije..u početku mi je trebala samo šipka... i tijelo :) i super možeš izgledati... No ipak željezo je željezo :) ...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 14:50
Istina,najviše me brine šta će sa nogama bit,pošto sam čučanj dizo preko 130kg 5x,mrtvo 170kg 5x...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 14:52
tu ti teško mogu pomoći :/ jedinotorbe boce cigle... dok en bude bolje
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:00
Budem učio pistol(čučanj na jednoj nozi),meni sa 2m visine bude to dovoljno noge pogodilo,i onda još kasnije dodam neko opterećenje i bude ok...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:05
Nikada nisam to mogao napraviti :P a nisam se ni trudio baš haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:07
Ja sam probao par puta i mislim da ako se malo potrudim i uspijem...budemo vidjeli...
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:48
Ja sam bio pitao za isto i saznao da na forumu (probam nac link) ima info za kućne treninge. Treba ti (ne nužno) spužva, ručnik i stolac. I ja sam radio pištolj (prvi put čujem za to) čučnjeve i brutala su. Ja sam radio 4 serije po 5(svaka noga)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.