New Posts New Posts RSS Feed - Trening endomorf kod kuce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening endomorf kod kuce

 Post Reply Post Reply
Author
Kico_00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kico_00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening endomorf kod kuce
    Posted: 12 Lipanj 2017 at 22:40
Imam 17 godina,treniram oko 7mj kuci,ali stvarno jaki treninzi.
Posto sam endomorf,zanimalo bi me sta mislite o mom planu treninga traje(1-2h).
Kako ublaziti sirinu kukova,a istaknuti ramena,ledja,salo na stomaku.
PONEDJELJAK-Biceps,vrat
UTORAK-Ramena,guma
SRIJEDA-Triceps,orbitrek
ČETVRTAK-Stomak,100 zgibova
PETAK-Grudi,trčanje,triceps
SUBOTA-leđa,guma,biceps
NEDJELJA-noge,trčanje
Jutro:
PONEDJELJAK-100 zgibova,malj od gumu
UTORAK-100 propadanja,trapezius
SRIJEDA-100 sklekova,listovi
ČETVRTAK-podlaktica,veslanje(šipka)
PETAK -100 propadanja,listovi
SUBOTA-100 sklekova,vrat
NEDJELJA-podlaktica


Prehranu nisam skroz korigirao.
Ne jedem(umjetne šecere,torte,cipseve,smokije,sok,alkohol)
Samo voda i sok koji iscijedim
Dnevni unos kalorija oko 3100 dnevno
Moze savjet,raspored,hvala
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2017 at 22:11
Cijenim trud što pišeš,ali mi ništa neznamo iz tvojeg posta...100 zgibova? kaj je to za trening? kroz koje vrijeme ? broj setova,ponavljanje? kakva ti je forma na 87. ? 
Zasto si tak razvuko sve to ? Koji ti je cilj uopce? Kad skines salo sa kukova,bit ce to uže. Ramena,leđa radi stoj na rukama + potisak i zgibove nastavi,ali pazi na formu. Odmah mi je sumnjivo kad čujem tako ogroman broj. Marino Bašić nemre napravit 100 zgibova u jednom mahu,a kamoli netko ko trenira 7 mjeseci.  Steve Maxwell nemre napravit 100 zgibova u jednom mahu. Mani se tog soka,sam secer,bez vitamina. 3100 kcal dnevno... cega? 

Imas dan za vrat? Stari,daj si napravi posten trening svaki drugi dan,mjesavina "snage" i "misicnog umora",između planinarenje,hodanje,tu i tam bicikl,plivanje... PODLAKTICA? mani se izolacija,nisi IFBB. Noge,trčanje? Šta da ja zakljucim iz toga? Olabavi si to sve skupa malo,preradi sve. Mozes vjezbat na dnevnoj bazi,ali smanji to,kakvih mrtvih 100 zgibova,pa kolko dugo to radis? 3 sata? Prođi svaki pokret koji radis od pocetka do kraja,radi 10 sekundi pozitivan dio vjezba,pa 10 sekundi negativan,da dobis na formi. Forma ti nije dobra vec vidim. Okrugli broj ne oznacuje kvalitetu treninga. Umor misica mozes postici s dobro formuliranim treningom na puno,puno,puno manjem broju ponavljanja...pretpostavljam da zelis nabiti misicne mase,a izgubiti na salu,ne? Povrće,ugljikohidrati s niskim GIom poput graha,slanutka,leće,masti poput maslaca,maslinovog ulja,bjelančevine poput piletine,govedine,ribe i tako dalje i tako bliže. Nemoj se naljevati vodom previše jer si izbacujes minerale iz tijela nepotrebno. Pij kad si zedan,a ne jer ti je neko rekao da moras piti kad nisi zedan. 
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
vosak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2017 at 20:04
^
Kao sta je rekao gospodin iznad, niti bodybuilderi ne izoliraju misice koliko i ti. npr uzmi si 3 dana treninga, 1 dan pauze, recimo da to ovako izgleda:
ponedjeljak - gornji dio tijela(zgibovi,sklekovi,propadanja, podizanje nogu), sasvim su ti dovoljne te 4 vjezbe za sad..
utorak - guglaj neki HIIT i odradi ga sa nekim vjezbama za noge i odi spavat.
srijeda - napravi kruzni trening za cijelo tijelo (4-5 vjezbi)
prva 2 dana odradi jako, kruzni trening nek bude laksi, nakon 3 dana uzmes dan pauze i opet isto...
kazes da si endomof pa mi nije jasno kako uspijes 100 zgibova napravit u jednom treningu... izbaci kruh iz prehrane i kile ce pocet padat tek tako
Back to Top
Kico_00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kico_00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2017 at 22:03
100 zgibova,nije pravilna forma.Molo si potpomognem nogama pri dizanju i polako se spustim.
Početnik sam pa nisam siguran u vezi treninga i prehrane.
Mnogo ste mi pomogli svojim odgovorom.
Hvala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.