New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:17
jasno mi je:))
zbilja mislim da bi mu to bio najpametnije uložen novac jer ako nastavi ovako ... nema nikakvog napretka
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:21
Stime se i ja slažem najpametnije...ili barem neka se usnimi pa stavi na stranicu....da ga možemo uputiti
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:25
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Zato sam mu i rekao neka nekakvog partnera proba naci...nisam se ni ja baš usudio gore dizati kada nisam imao nekoga iznad glave....jednom sam digao težinu bez pomoci al je bilo prevlacenja benca preko stomaka haha :D


Hehehe nema veze, snašao si se Big smile

Ma sigurno, znam ja kakva je razlika kad treniraš sam i kad imaš nekog....trening partner je velika prednost. Di bi ja danas bila da sam cijelo vrijeme bila sama :)

Mi mu tu možemo pomoci ali netko bi mu bar tehniku trebao pokazat...ili malo asistirat kad treba....ne kužim kako ljudi mogu bit tako sebicni, kod nas uvijek netko uskoci, pa i nepoznatome.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:59
Jao ekipa, hvala na svim savjetima!!!! Morate razumjet da je teško naci partnera jer imam tjekom dana obaveze tako da sam u gym-u rano ujutro. Vecina ljudi bude popodne. A i sad da idem tjerat nekoga da ide u teretanu radi mene - hmmm.

Sad sam fino dobio broj od trenera s kojim cu radit, pa cemo vidjet kako ce sve to ic. Ja se nadam, na bolje. U biti ja znam da ce na bolje. Ja sam vjecni optimist i uvijek se trudim dati što više od sebe. I znam da cu uspjet, samo moram naci nacin!

EDIT: u mojoj teretani ljudi rade s bucicama npr. gledaju u ogledalu druge kako rade, i smiju se. To primjetim dok trcim na traci i da mogu, onom bucicom od 50kg bi ih pomazio po glavi

Edited by liquis - 15 Kolovoz 2013 at 12:01
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 12:06
"Ja sam vjecni optimist i uvijek se trudim dati što više od sebe." Drži se toga što si napisao... Dobro je što si se snašao...

A što se tice ljudi koji ti se smiju..koji te vrijedjaju blate te tvoj rad ...kada krene progresija...a samo treba strpljenja i vremena....zatvoriti ceš im usta

A do tada uživaj ne obaziri se na druge...sjeti se da je pocetak uvijek težak što god pocimali...nitko nije krenio sa 50 kila dizati uteg...nitko nije naucio voziti auto bez da ga prvo nije upalio :) 

Samo nastavi sa svime..drago mi je da si odlucio na nešto vrlo lijepo i zdravo :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 12:21
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

"<span style=": rgb251, 251, 253;">Ja sam vjecni optimist i uvijek se trudim dati što više od sebe." Drži se toga što si napisao... Dobro je što si se snašao...</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">
</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">A što se tice ljudi koji ti se smiju..koji te vrijedjaju blate te tvoj rad ...kada krene progresija...a samo treba strpljenja i vremena....zatvoriti ceš im usta</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">
</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">A do tada uživaj ne obaziri se na druge...sjeti se da je pocetak uvijek težak što god pocimali...nitko nije krenio sa 50 kila dizati uteg...nitko nije naucio voziti auto bez da ga prvo nije upalio :) </span>

Samo nastavi sa svime..drago mi je da si odlucio na nešto vrlo lijepo i zdravo :)




Ne smiju se meni, ali drugim ljudima. Mladjim momcima i tako dalje. I ne možeš ne primjetit. A meni to više ide na živce što se njima rugaju jer lako je za mene. Možda nemam u mišicima ali zato imam u gubici i lako ušutkam druge.
Naravno da nitko nije poceo sa 50kg. Jedno vrijeme sam dizao utege od 2.5 kg (5 skupa) dok mi nisu postali laganini. E sad sam na 10 zapeo.

Edited by liquis - 15 Kolovoz 2013 at 12:21
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 12:22
Dug je put do vrha.. stepenica za stepenicom :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 12:35
Naravno! Nikad nisam rekao da je kratak put, ili lagan.
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 11:07
Evo, dragi moji, vec mjesec dana treniram sa osobnim trenerom i mogu reci da se napredak vidi. Poceo sam dizati vece težine i nabijam pomalo masu. Imam 4 puta tjedno trening i jedan cardio trening. Za sada je sve 5. Doduse, malo je skupo, 200kn po treningu, ali se itekako isplati. Trener je profesionalac i nije mi problem izdvojiti novce za njega.

I slika:
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 15:44
bravo:))keep working
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 15:14
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

bravo:))keep working


hvala na podršci
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 17:04
Ajde super, neka te netko vodi, bolje je tako - nadam se da ce vrijedit tih para Wink

Javljaj nam se cešce Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 21:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ajde super, neka te netko vodi, bolje je tako - nadam se da ce vrijedit tih para Wink

Javljaj nam se cešce Smile


Heeeej Gymka,

nažalost u zadnje vrijeme imam zaista malo vremena za net. Radim, studiram, treniram, polažem vozacki, izlazim... bas nemam vremena za net. Ali trudit cu se javiti se cesce
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 00:17
Thumbs Up

Nastavi samo! :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.