New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2013 at 01:24
Ufff Prije nego kreneš benc raditi radi sklekove i propadanja za prsa :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 09:29
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ufff Prije nego kreneš benc raditi radi sklekove i propadanja za prsa :)


Jucer sam nakon posla pošao u teretanu i pošto nije bilo nikoga, imao sam sve sprave za sebe. I bez srama da ce tko vidjet kako ne mogu dici vece težine, bacio sam se na posao.

Sklekovi - 20 bez problema, a vjerovatno mogu i vise.
Bench - 20 kg ide, ali tek 10 ponavljanja.

Iznenadio sam se koliko sam u biti bezveze nenapredovao. Još radim neki trening za trbušnjake iz MH-a i poprilicno se umorim, al za razliku od prije, bar ga izvedem
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 09:35
Samo ti još ojacaj u sklekovima...kada budeš došao do toga da se prakticki igraš snjima da 20 komada napraviš bez vau...tada bih vec trebao ozbiljnije prihvatiti se bencha

E sad 20 kg bench....hm...dali radiš nekakve vježbe prije bencha za prsa? 

20kg 10 ponavljanja...smanji ta ponavljanja...na 4-6 idi sa partnerom obavezno...

Cak i uzmi nekoga partnera..ja sam jedno vrijeme stajao na jednoj težini....i malo sam cackao citao....i povecao sam tecinu da napravim jedva 3 ponavljanja zatim partner nka ti polako diže benc gore a ti spuštaj u negativ koliko možeš a on neka ti diže tako 2-3 puta....tada bih mogao vec ojacati što se tice benca 

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 09:52
Takodjer kod sklekova obrati pozornost na pozu cijelog tijela. Da ne bi ispalo da radis tricepse.
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 10:31
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Samo ti još ojacaj u sklekovima...kada budeš došao do toga da se prakticki igraš snjima da 20 komada napraviš bez vau...tada bih vec trebao ozbiljnije prihvatiti se bencha

E sad 20 kg bench....hm...dali radiš nekakve vježbe prije bencha za prsa? 

20kg 10 ponavljanja...smanji ta ponavljanja...na 4-6 idi sa partnerom obavezno...

Cak i uzmi nekoga partnera..ja sam jedno vrijeme stajao na jednoj težini....i malo sam cackao citao....i povecao sam tecinu da napravim jedva 3 ponavljanja zatim partner nka ti polako diže benc gore a ti spuštaj u negativ koliko možeš a on neka ti diže tako 2-3 puta....tada bih mogao vec ojacati što se tice benca 



Razmišljam da uzmem jedan mjesec trenera, iako 600kn mi je pre pre skupo. Jer kad platiš whey 750, teretanu 300 pa još 300 trenera - preskupo.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 10:47
To je odlicna ideja. Ja bi preskocio whey i to nadoknadio posnim sirom ili posnom skutom.
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 10:50
Originally posted by Maratonac Maratonac wrote:

To je odlicna ideja. Ja bi preskocio whey i to nadoknadio posnim sirom ili posnom skutom.


Uzeo 5 kila wheya i sad da ga preskacem? Nema šanse. Jedem ja i posni sir za veceru.

Misiš da ce netko pristat bit trener na mjesec dana. Jer nemam namjeru placat svaki mjesec 600 kn haaha
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 10:56
Gledaj....whey možeš uvijek zamjeniti necime drugim....ali dizati pravilno ne možeš zamjeniti

Plati trenera...ili nekoga tko se razumije da ti pokaže pravilno izvodjenje....

Ne moraš ni platiti sumnjam da nema baš nikoga da ti ne želi pokazati kako se pravilno izvodi...

Whey ti nece pomoci kada za par godina ne budeš mogao cucniti kako spada zbog ne pravilnog rada..
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:01
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Gledaj....whey možeš uvijek zamjeniti necime drugim....ali dizati pravilno ne možeš zamjeniti

Plati trenera...ili nekoga tko se razumije da ti pokaže pravilno izvodjenje....

Ne moraš ni platiti sumnjam da nema baš nikoga da ti ne želi pokazati kako se pravilno izvodi...

Whey ti nece pomoci kada za par godina ne budeš mogao cucniti kako spada zbog ne pravilnog rada..


Ma znam, ne oslanjam se ja na whey nimalo. To mi je samo nadomještaj proteina. Ne ocekujem nikakvu magiju od toga, da se razumijemo.

MA ti ljudi dole uglavnom jedino gledaju kako ce im se sprava oslobodit da sto prije mogu zasjest ili kako izgledaju njihovi mišici u ogledalu. A inace sve neke face, umišljeni do bola
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:08
Probaj pronaci iznimku...ako ne pogledaj na jutubu ili na google... citaj kako se izvodi pravilno...i probaj kažem ti pronaci partnera....pa smanji broj ponavljanja na mizaran mali broj i radi negativ još 2-3 puta uzpomoc naravno nikada ne moj sam ako se radi o tome....

I kažem ti radije plati taj mjesec iskusnijeg trenera da ti pojasni da ti složi program...reci mu da ne možeš taj mjesec whey sigurno ce ti izaci u susret i objasniti kako i što da nadomjestiš....tako da oko toga nemaš brige....


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:10
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Samo ti još ojacaj u sklekovima...kada budeš došao do toga da se prakticki igraš snjima da 20 komada napraviš bez vau...tada bih vec trebao ozbiljnije prihvatiti se bencha



Pa šta ja znam...može se i tako ali ja sam recimo prvo forsirala bench i tako dogurala do 30 sklekova....nikad nisam drobila po sklekovima, više sam tip od željeza :) Samo sam ih jedan dan krenula radit nakon dužeg vremena i vid, vid.. :)

liquis, ubrajaš i šipku u tu brojku ili cistih 20 kg utega?


Sad cu na mail ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:11
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

I kažem ti radije plati taj mjesec iskusnijeg trenera da ti pojasni da ti složi program...reci mu da ne možeš taj mjesec whey sigurno ce ti izaci u susret i objasniti kako i što da nadomjestiš....tako da oko toga nemaš brige....


Ma mett, covjek je kupio whey Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:11
Može Draga! :D Ma neka proba tako sam ja napredovao.... neka proba sve... nešto mora upaliti..ne garantiram uspijeh na moj nacin...ali u necemu je kvaka :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:13
ja mislim da treba trenera hitno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:14
Kvaka je da se boji ici na više pa pimpla po istome....dosta ih zaglavi na tih 12-15 ponavljanja, cak i više...i pogotovo ako su sami, boje se forsirat dalje. Ja ne znam kad sam zadnji put išla toliko daleko :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 11:16
Zato sam mu i rekao neka nekakvog partnera proba naci...nisam se ni ja baš usudio gore dizati kada nisam imao nekoga iznad glave....jednom sam digao težinu bez pomoci al je bilo prevlacenja benca preko stomaka haha :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.