New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:52
Zabrijavaš, za 15 dana ce biti okej, a ako imaš tako veliku upalu onda odmori jedan dan ili radi sa laganim intenzitetom.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
noemi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote noemi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 01:27
Ok, al ni to mi se nesvidja onda...prezivit cu aj tu upalu, cim se malo zagrijem bolje je...
Vise me muce noge za koje mslm da su narasle  Unhappy
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 10:39
Ako radiš insanity to ti je normalno pošto ima takav efekt. Al nemoj se opterecivat sad s tim do kraja programa ceš se osjecat super :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 11:56
Pa u pocetku je to normalno, sjecam se prva 2 tjedna svako ponavljanje me bolilo u pm... Al bol ce proc kad tad, tako da treba malo trpit i ic dalje
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
noemi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote noemi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:26
niste shvatili sta je pisac htio reci.
Nije bit price bol, vec osjecaj da su mi se noge povecale/napuhale/narasle/rasirile....
Smile
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 12:33
Pa vjerovatno su ti mišici ostali zategnuti,ili si umislila nešto.. Jedino ako nemaš neku bolest, pa su ti natekle noge zbog nekog razloga, ali ne vjerujem
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 21:53
OMG YOU HAVE SWALLOEN LEGS, GRRL YOU'RE TRIPPIN :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 11:05
Da nebi bilo da ja samo trollam, cisto da kažem da sam od 19.1 do 25.2 smršavio 5kg (dakle sa 90.4 na 85.5) i prihvatio sam neke Vaše savjete. Zobene su, bez zaj*bancije svakidašnji dorucak i vecera. Nagratam dvije jabuke bez kore, i dvije banane. Pospem sa malo limuna da nebi oksidirale tako brzo. I pomiješam sa prokuhanom zobi. I malo cimeta kad jedem. Vrhunskiii je. Em što ga ne možeš pojest na brzinu, jer moraš žvakat ekšli, i brzo se zasiti covjek. I ukusno je. Ali nekad se isto malo kraša nabaci u mlijeko. I da, inace kod nas se zob zove orzo, ja ga volim i jedem u svemu. ALi valjda sam ja mislio da su te zobene ko neka hrana ko za ptice. Posni sir jedem, ali jako malo. Ni dukat ni pilos mi nisu nešto ekstra ukusni. A i jako su mala pakovanja.
Što se ostale hrane tice, pazim na kolicinu, a osobito na kolicinu kruha. Slatko mi tu i tamo zatreba pa pojedem komadic cokolade, crne.
Treninzi su svaki dan, osim nedjelje. Povecam jedan tjedan kolicinu ponavljanja, iduci tjedan intezitet i tako pomalo.
Voce se jede ko ludo, voda se pije isto u dovoljnim kolicinama. Stalno se krecem, nikud ne idem busom ili motorom. Ali po meni, ide na bolje.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 11:20
vidis da nismo prehrambena sekta :P i da savjeti sa foruma pomazu
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 11:21
Sve je to ok.Samo tako moraš nastaviti i ubuduce živjeti,a ne da ti je to samo trenutni hir.Covjek se brzo zasiti života sa ogranicenjima,i brzo se vrati na stari put na kojemu je vecina.
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 11:56
Pomazu, dapace. A starim se navikama necu lako vratit obzirom da mijenjam kompletni životni stil (više treninga, posao, faks) i nema fokusa na to što cu jesti. Onako kad nemas sto radit, samo na to misliš!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 09:51
izbaci zobene za veceru....to doruckuj najbolje....natopi ih dobro osjecat ces veliku sitost ujutro što je dobro jer e one rašire u želucu..bogate su UH-om proteini...i sve što trebaš za jutrašnju energiju...a veceraj posni bjelo mesa nešta proteinsko...i da ima manju dozu UH-a jer ti treba u svakom obroku...a kasno navecer poslje vecere ako si ogladnio....posnog sira bi jako valjalo da grickaš...tako da bi ti prepurucio da izbaciš iz vecere zobene ako planiraš neko mršavljenje....ujutro je najbolje jel ujtro kada imaš odlican dorucak....ubrzavaš metabolizam..nikako ne preskaci...i PIJ VODE! :)
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 19:43
Nego, recite mi tj. preporucite: mršavljenje ili nabijanje mišica.. Ovdje su dvije slike, trenutno stanje i zadovoljan sam njime.


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 10:20

Ahhh ipak happy end Big smile

Nasmijala sam se malo, simpa si sa tim svojim nastojanjima da nam svima ukažeš kako smo u biti bedaci što radimo to što radimo - a mi kao dijelimo savjete, a ti ga tražiš TongueWink

Ali, kužim što si htio reci. I na neki nacin si u pravu, znaš. Samo par stvari nisi uzeo u obzir:

1. Nismo svi isti - jako dosadno za ponavljat ali izgleda potrebno i dalje :)
2. Veci,napredniji  ciljevi traže veca odricanja
3. Zajebaniji metabolizam traži isto.

Eh, sad, šta to znaci? To znaci da ti i neki tvoj frend ne možete raditi isto i izgledati isto jer kao prvo, možda nemate iste ciljeve, a kao drugo, tijela vam razlicito reagiraju na hranu.

Znam ljude koji su mršavi i ne paze puno što jedu...pa cak i ne treniraju....ali kakva je njihova kompozicija tijela, odnosno omjer masti i mišicne mase? Koliko su zdravi, koliko su snažni? Da li mršavo uvijek znaci zdravo i fit? Hmmm...

Koliko sam vec ovo puta pisala ali....jedna cura od nešto mrvu više od 60 kg jede više od tebe. I diže više od tebe. Jel ti to dovoljan poticaj da se trudiš dalje i još više? I da poslušaš još koji savjet? Nadam se da je Wink

Ali krenuo si vidim, i to je super Clap

Ocekujemo report jelovnika i treninga Wink

P.S. kvalitetno papaj i gradi mišicnu masu...treba ti.


Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

izbaci zobene za veceru....to doruckuj najbolje....natopi ih dobro osjecat ces veliku sitost ujutro što je dobro jer e one rašire u želucu..bogate su UH-om proteini...i sve što trebaš za jutrašnju energiju...a veceraj posni bjelo mesa nešta proteinsko...i da ima manju dozu UH-a jer ti treba u svakom obroku...a kasno navecer poslje vecere ako si ogladnio....posnog sira bi jako valjalo da grickaš...tako da bi ti prepurucio da izbaciš iz vecere zobene ako planiraš neko mršavljenje....ujutro je najbolje jel ujtro kada imaš odlican dorucak....ubrzavaš metabolizam..nikako ne preskaci...i PIJ VODE! :)


mettasttaza, par pitanja for you:

1. Zašto ne uh-i navecer?
2. Zašto su zobene najbolji izbor za dorucak?
3. Da li samo uh-i daju energiju ujutro?
4. Zašto samo proteini navecer?
5. Jesi siguran da dorucak stvarno ubrzava metabolizam?

Voda je ok. LOL

Wink


Edited by Gym_girl - 18 Ožujak 2013 at 12:29
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 20:33
Gym_girl jako sam ti zahvalan na konstruktivnom odgovoru i napokon netko tko se koliko-toliko slaže samnom. Ujedno mi je drago ako sam te nasmijao , i namjerno sam uletio sa ovakvim postom jer sam znao da je to jedini nacin da skrenem pozornost na sebe. U mnoštvu foruma, ljudi postove drugacijeg tipa uopce ne doživljavaju. Ja sam Vaše savjete ipak uzeo u obzir i sada se zaista hranim kvalitetnije, zdravije i pametnije. Trenutno sam na 85kg, što je izvrstan pomak od onih 90,4 koje sam mjerio prije 2 mjeseca. Iskreno, mogao sam i više skinuti, ali bilo je par dana kad je 'slabost' ucinila svoje, pa se tu i tamo potkrala kakav komad cokolade, komad kruha više. Zbog obaveza na faksu nekad niti ne stignem u teretanu, iako se trudim ici što cešce.
Obroci su raznoliki. Od zobenih koje skuhane miješam sa izgratanom jabukom i bananom kao dorucak, do jogurta, caja, tosta i zrnatog sira kao vecere i rucka koji je uglavnom povrce sa mesom, ribom ili pak u obliku gulaša. Tu i tamo, kad sam dugo na faksu, ponesem si Grancereale kekse i pojedem 1-2. Kruha jedem jako malo, dosta jedem povrce, a tu i tamo popijem mlijeko (sa Kraš Expressom bez kojeg nažalost ne mogu)
U teretani sam manje više svaki dan. Nedavno mi je poceo novi kvartal (imamo ih 3, nismo podijeljeni na semestre) i u svom tom navikavanju na nove profesore i predmete nisam išao baš svaki dan, ali sam išao što sam više mogao. Ljudi mi govore kako sam mršaviji, a ja sam i dalje u to nesiguran. Što se treninga u teretani tice, tu idem po svom obzirom da je cijena teretane mjesecno uz trenera 700kn, a vježbe koje se ovdje (i drugdje) preporucuju nisu izvedive u teretani pošto nemamo sve potrebne sprave, a sa bucicama me strah improvizirati. Ja se nadam da cu kroz iduci mjesec još bolje se fokusirati i na treninge i na prehranu obzirom da su ova dva mjeseca bile doista navikavanje na novi nacin života! Mislim da ce dalje ici puno lakše obzirom da sam pun entuziazma!
Back to Top
keclu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote keclu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2013 at 09:07
Definitivno reži salo, nema govora o nekoj masi jer ce se to pretvoriti u jedan krug gdje neceš 2 godine vidjeti trbušnjake i samo ceš biti sve istiji, a tu i tamo malo veci ili malo manji ovisno o prehrani.

Do ljeta si tip-top jer nije baš skroz strašno... Nakon toga reverse diet i na jesen možeš na svoju prvu pravu "masu"...
Naravno, do tada ceš htjet ici u bolje opremljenu teretanu jer za razvoj mišicne mase sa ovakvom genetskom (ne)predispozicijom neceš previše profitirati od pimplanja kablovima i bucicama.
Moraš nauciti compaund vježbe kao što su cucanj, mrtvo dizanje, rameni potisak, bench press i razne varijacije. Prvo poraditi na mobilnosti i onda se fokusirati na napredak u snazi.

Do sljedeceg ljeta si tip-top...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.