New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 11:10
Ja samo hocu reci da se i od normalne (svakodnevne) prehrane može smršaviti i živjeti zdravo. Stvar je u tome da treba biti umjeren! Ali što to vama govorit kad ste svi vi ubijedjeni i hipnotizirani tim svojim super ultra extra zdravim namjernicama koje su pre ukusne.

Što se treninga tice, tu nema pravila. Netko ce ti rec udri po spravama, a netko ce te ismijati. Da sprave ne valjaju, pa što bi mi onda trebala teretana. Vježbe se normalno mogu raditi i kod kuce.

Nisam se ovdje došao svadjat ni s kim, nego samo izraziti svoje mišljenje od kojeg vi sebi pravite špradnciju. Neozbiljni ste, a savjeti su Vam svima koda ste nekakva prehrambena sekta. Ne prihvacate tudje mišljenje nego se doslovno rugate. Umjesto da je netko naprimjer rekao: "Ok, prehrana ti ne valja, zamjeni to to i to sa tim i tim." Trening ti je takav i takav a trebao bi bit drugaciji." To je svrha foruma, a ne natjecanje tko ce napisati smješniji post.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 11:14
Pa kume ti sam sebe ismijavaš, ko je rekao da sprave ne valjaju? i šta ti imamo rec da zamjeniš ovo, ono, kad sve krivo radiš.. Ne kužim kako ti misliš živjet zdravo sa 5 kila kaka-a i cokolade dnevno?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 11:22
Originally posted by XQ XQ wrote:

Pa kume ti sam sebe ismijavaš, ko je rekao da sprave ne valjaju? i šta ti imamo rec da zamjeniš ovo, ono, kad sve krivo radiš.. Ne kužim kako ti misliš živjet zdravo sa 5 kila kaka-a i cokolade dnevno?



Prvi post je bio da apsolutno ništa ne valja. Ne znam koje bi to treba sprave koristit. Ostalje spreve u teretani su profesionalne i ja nemam niti vremena za toliko sprava. Jacam ruke, noge, abodominalni dio i cardio trening.
5 kila kaka-a (misliš kraša) - izmišljaš. Rekao sa da stavljam dvije žlice (jušne u kikaru) s mlijekom i cornflakesom (jedna šaka). Ne znam što je to toliko nezdravo za pojest kao dorucak. Spomenuo sam bananu, jabuku ili narancu koje jedem kao medjuobrok. Za rucak jedem sve. Sve znaci da jedem što se skuha jer nemam namjeru tjerat roditelje (20 godina imam i još sam sa starcima) da mi kuhaju neka posebna jela. A rucak je u biti uvijek zdrav. Nikakva presoljena, prepržena, preparena hrana.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 11:26
Pa nezdravo je jer je to cisti šecer ( UH koje ne trebaš). Isto tako imaš premalo obroka dnevno, i skoro pa nikakvih proteina. Ako vec ideš u teretanu trebao bi svaki dio tjela vježbat a ne samo neke dijelove, radi zdravlja, i smiješno bi izgledao kad bi imao velike ruke a ledja, noge ništa.. I uz to radio kardio svaki trening i jedi zdravo i sve ce doci na svoje..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 12:15
Originally posted by XQ XQ wrote:

Pa nezdravo je jer je to cisti šecer ( UH koje ne trebaš). Isto tako imaš premalo obroka dnevno, i skoro pa nikakvih proteina. Ako vec ideš u teretanu trebao bi svaki dio tjela vježbat a ne samo neke dijelove, radi zdravlja, i smiješno bi izgledao kad bi imao velike ruke a ledja, noge ništa.. I uz to radio kardio svaki trening i jedi zdravo i sve ce doci na svoje..


E to je vec odgovor i podloga za neku normalnu komunikaciju.
Ja i dalje mislim da dvije žlice dnevno nisu previše. Ako jesu, cime mogu to zamijenit, što bi bio dobar dorucak? Proteine jedem u jajima, mesu.. nije baš da nikako ne jedem proteine.
Noge, kako ne radim. Pa trcim na traci i vježbam ih na Leg Pressu (sprava u koju sjedneš i odgurivaš se nogama o tvrdu plasticnu podlogu) i k tome na spravi za trbušnjake je dio za noge tako da je to isto rad noga.
Zato govorim, jesti zdravo ne mora znacit da se moraju kupovati neke nesvakidašnje namjernice, vc one koje se konzimiraju svaki dan
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 12:25
Zobene jedem 2 puta dnevno... Ti ih jedi ujutro jer su dobar izvor proteina.. I nije ti dovoljno napravit 2 vježbe ili serije za odredjenu grupu mišica, ja svaki dan vježbam po 2 sata, po sat vremena po skupini npr (prsa biceps), a ti uz to još moraš i trcati što ti više znaci zbog skidanja kila, nego jacanja nogu
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:15
Originally posted by XQ XQ wrote:

Zobene jedem 2 puta dnevno... Ti ih jedi ujutro jer su dobar izvor proteina.. I nije ti dovoljno napravit 2 vježbe ili serije za odredjenu grupu mišica, ja svaki dan vježbam po 2 sata, po sat vremena po skupini npr (prsa biceps), a ti uz to još moraš i trcati što ti više znaci zbog skidanja kila, nego jacanja nogu



Evo, idem po te famozne zobene pahuljice
Dvije serije radim, ali kad odradim jedan trening, ponovim to. Tako da onda to ispadne 2 sata i iskreno meni je bolje tako jer onda preforsiram neki mišic i ne mogu ga pomaknut iducih par dana. Iako bi mogao i taj režim probat.
Trcim, trcim. Radim HIIT trening i standrardni (15min trcanja 5 min brzo hodanje)
Ali baš me zanima kako bi mogao unaprijedit treninge.
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:24
"Neozbiljni ste, a savjeti su Vam svima koda ste nekakva prehrambena sekta. Ne prihvacate tudje mišljenje nego se doslovno rugate. Umjesto da je netko naprimjer rekao: "Ok, prehrana ti ne valja, zamjeni to to i to sa tim i tim." Trening ti je takav i takav a trebao bi bit drugaciji." To je svrha foruma, a ne natjecanje tko ce napisati smješniji post. "

Slušaj...tebi se nitko nije rugao ,nego ti svi kažu bum u glavu-nema tu puno odugovlacenja! Nije ovo nikakva sekta-ti si sam napao ovdje ekipu i od pocetka si sam dao do znanja da je zdrava hrana za tebe banancina....jer ako ti sve dobro radiš onda ti nebi tražio ovdje savjet nego bi odavno sam smršao i izgledao ko apolon! Tako ti je to....obicno ljudi koji traže pomoc prihvacaju savjete nekoga ko zna znanje....nemoj se ljutiti...šta sad malo humora nikog nije ubilo
Što se tice tvoje mame i kuhanja dva rucka.....sve to možeš i sam napraviti za jest-to su ti lagane i jednostavne pripreme,nema tu gulaša, zaprški i tone sastojaka-mamu samo pitaš da ti malo pomogne u pocetku i to je to!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:33
Originally posted by madbarz madbarz wrote:

"Neozbiljni ste, a savjeti su Vam svima koda ste nekakva prehrambena sekta. Ne prihvacate tudje mišljenje nego se doslovno rugate. Umjesto da je netko naprimjer rekao: "Ok, prehrana ti ne valja, zamjeni to to i to sa tim i tim." Trening ti je takav i takav a trebao bi bit drugaciji." To je svrha foruma, a ne natjecanje tko ce napisati smješniji post. "

Slušaj...tebi se nitko nije rugao ,nego ti svi kažu bum u glavu-nema tu puno odugovlacenja! Nije ovo nikakva sekta-ti si sam napao ovdje ekipu i od pocetka si sam dao do znanja da je zdrava hrana za tebe banancina....jer ako ti sve dobro radiš onda ti nebi tražio ovdje savjet nego bi odavno sam smršao i izgledao ko apolon! Tako ti je to....obicno ljudi koji traže pomoc prihvacaju savjete nekoga ko zna znanje....nemoj se ljutiti...šta sad malo humora nikog nije ubilo
Što se tice tvoje mame i kuhanja dva rucka.....sve to možeš i sam napraviti za jest-to su ti lagane i jednostavne pripreme,nema tu gulaša, zaprški i tone sastojaka-mamu samo pitaš da ti malo pomogne u pocetku i to je to!


Napao? Samo sam rekao da ne dijelim mišljene vecine ljudi ovdje.
Pazi, ja se ovako hranim i vježbam tek od sredine sijecnja. Dakle otprilike mjesec dana. Tražio sam savjet da vidim kako bi nešto u svemu ovome mogao promijeniti. I poslušat cu savjete. vec popodne idem po zobene i posni Pilos sir.
Ja i kuhinja, što se kuhanja tice smo ti najveci neprijatelji.
Inace, mislim da ne jedem previše i inace, samo se premalo krecem.
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:47
Pa da! Tako teba! Evo ja si pecem raženi kruh,pa cu mazat posni po njemu njam njam -malo kuhanih jaja i brdo salate. Ja kad sam bila tvojih godina sam pocela proucavat svu hranu i sve vezano za to i evo 14god kasnije sam vec doktor nauke...pomalo, ono šta te zanima ceš i nauciti s vremenom! Uci,citaj,proucavaj- budi uporan i smršavit ceš- nemoj samo da se stisneš ko pet deka parizera
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:18
Originally posted by liquis liquis wrote:

Ja samo hocu reci da se i od normalne (svakodnevne) prehrane može smršaviti i živjeti zdravo. Stvar je u tome da treba biti umjeren! Ali što to vama govorit kad ste svi vi ubijedjeni i hipnotizirani tim svojim super ultra extra zdravim namjernicama koje su pre ukusne.

Što se treninga tice, tu nema pravila. Netko ce ti rec udri po spravama, a netko ce te ismijati. Da sprave ne valjaju, pa što bi mi onda trebala teretana. Vježbe se normalno mogu raditi i kod kuce.

Nisam se ovdje došao svadjat ni s kim, nego samo izraziti svoje mišljenje od kojeg vi sebi pravite špradnciju. Neozbiljni ste, a savjeti su Vam svima koda ste nekakva prehrambena sekta. Ne prihvacate tudje mišljenje nego se doslovno rugate. Umjesto da je netko naprimjer rekao: "Ok, prehrana ti ne valja, zamjeni to to i to sa tim i tim." Trening ti je takav i takav a trebao bi bit drugaciji." To je svrha foruma, a ne natjecanje tko ce napisati smješniji post.


sorry ali pises gluposti,kakva je to normalna hrana? postoji masna hrana koja ce te udebljati i manje masna bogatija proteinima ili ugljiko koja nece,stvar je u suficitu i deficitu potrosnje iste,pa jedi burek svaki dan pace svidjet kakav ces doc,niko ovdje ne pretjeruje,to je zdrav zivot,ti ako mislis da mi pretjerujemo jer ne zelimo bit debeli ko slon i jos to opravdavat pa onda ti nemoj pretjerat i jedi sta god te volja (umjereno naravno :D )

nisi se dosao svadjat padnes iz padobrana i svima dodjes solit pamet kako ti znas a niko ovdje nezna,i to sa savjetom,sve se moze jest
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:21
Htjela sam ti rec ako su ti gadne zobene sirove za jest,možeš ih malo prokuhati u vodi-staviš oko 2,5dl vode i 4 velike žlice zobenih unutra,prokuhaš oko 3-4 min,ohladiš i dodje ti ko kaša-staviš unutra malo banane,malo šumskog voca,bajama,šta god voliš od svježeg ili suhog voca,možeš i žlicicu meda. Ili par žlica zobenih lagano popržiš bez ulja na tavi i uliješ par jaja na to ili samo bjelanjke- kako voliš! Bude ti onako neki hrskavi okus-fino i malo drugacije!
Back to Top
madbarz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madbarz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:26
"pa jedi burek svaki dan pace svidjet kakav ces doc,niko ovdje ne pretjeruje,to je zdrav zivot,ti ako mislis da mi pretjerujemo jer ne zelimo bit debeli ko slon i jos to opravdavat pa onda ti nemoj pretjerat i jedi sta god te volja (umjereno naravno :D ) "


Legendarna! hahahaha
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 10:51

kralju lud si za medalju !

Samo me zanima zasto si tako tvrdoglav ?

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 13:30
Zajebavao se ti ili ne evo ti ovako:
Originally posted by liquis liquis wrote:

Poštovani forumaši,
Imam 88 kila i visok sam 187cm i 19 godina. Prema BMI calculatoru, BMI mi je previsok 25.2. U posljednih mjesec dana živim poprilicno aktivno.
Imaš 19godina i BMI 25.2 nemoj se opterecivati s time za sada vec nastavi trenirat i pogledaj si to za 6mjeseci. Inace 88kila tvoja visina nije puno što znaci da biš trebao pocet radit treninge snage i na tu visinu da ciljaš tipa za 2 godine cu ima 90kila cistih mišica....primjer bi ti bio recimo Lazar Angelov (guglaj) on je ako se ne varam 189/90

Idem u teretanu svaki dan (osim nedjelje), trudim se što više hodati i zdravo hraniti. E tu imam par pitanja.
Svaki dan teretana? Jedino ako radiš tipa 3 puta snagu 3 puta neki cardio jer inace ti to nema smisla svaki dan sve u tom slucaju to možeš i doma skakat vijacu, radit 100 sklekova, cucnjeva, trbušnjaka, skokova i bit ce ti isto.

Naime, ne znam kako bi se trebao hraniti, u biti hranim li se ispravno. Doruckujem pola sata nakon teretane, uglavnom bananu i cornflakes.
Naime, cornflakesa mogu pojesti na šleper, u uvjerenju da on deblja. Jedem ga u kombinaciji sa mlijekom i obavezno dvije žlice kraša, obzirom da mlijeko samo ne volim. Zanima me jeli to dobro, odnosno koliko otprilike je to prihvatljivo za jedan dorucak. Jedem za rucak sve.
Svi možemoo to na šleper pojest jer da šecer je i voli više manje svatko.
Umjesto tog glupog kraša i cornflakesa stavi zobene pahuljice i kupi si whey protein extra rich chocolate ako ti baš taj okus paše i zamijenio si 2 stvari imaš isti okus a da ne pricamo o sastavu jednog i drugog šejka....

Ne mogu ja sad tu tjerat mater da meni kuha zasebno, a ona inace kuha zdravo (dakle povrce, lešo, tu i tamo prženo).
Ako mijenjaš ostala 4 obroka i zadržiš taj mamin rucak nece te to nešto previše usporit mlad si imaš vremena na pretek.

Kruh maksimalno 2 štruce. Veceram caj od metvice sa dvopekom od prstica (dvije štruce) ili jogurt (domaci) sa cornflakesom.
Zbilja? Caj od metvice sa dvopekom od prstica hahahaha nešto smiješnije nisam cuo, to kao da sam ušetao u staracki dom i vidim kako alchajmer tetka bez zubi toca dvopek u caj da joj bude mekši....koji k? Vecerat možeš bilo šta drugo ribu(pa cak i iz konzerve samo ocijediš od ulja) ili tunu plus neko povrce a može i kiseliš.

Ponekad skuham jaje pa pojedem bjeljanjak. Iskreno, ono što me najviše ljuti na ovom forumu jest preporuka tih nekih integralnih namjernica (tipa integralni kruh), posni sir, laneno ulje i ne znam ni ja što.
Pojedeš bjeljanjak ma hajde....fino ujutro prije teretane ti pojedi 2 kajgana i fetu crnog/integralnog/raženog i ostalih mrskih namirnica i nakon 2 mjeseca pricaj kako te ljutimo.

Velik broj ljudi jede svu hranu i bez toga su mršavi. Mislim da je jako važno jesti svu hranu, ali umjereno. Nezdravo treba izbacit (tipa majoneze, sokovi, salame, špekovi, pršuti i sokovi).
Velik broj ljudi hehe gle ovako nauci odmah da ti bude lakše u životu.
NE usporedjuj sebe sa drugima vec današnjeg sebe sa sobom od jucer.
Što se tice špekovi i pršuta to možeš jest bez problema, ostalo si na pravom putu.

Ostalo treba jesti. Kruh treba jest, umjereno. Sir (ne posni) treba jesti ali umjereno
Posni ili ne posni možeš i obican svježi sir. Kilu svježeg na tržnici nekoj ti dodje ispod 20kuna a može ti biti za 3 koji puta 4 dana (više para od ovog si trošio na srednjoškolske dnevne marende tako da...).

Sve te neke namjernice koje vi ovdje preporucujete su skupe, i treba sad neka jela izmišljat, glumit golog kuhara i pravit neka jela od toga.
Ukratko....ne pricaj gluposti...zdrava prehrana naspram nezdrave prehrane je u principu držiš li se svog plana skuplja za 5-10posto stvarno ne zamjetno.
Dijete tipa UN i te gluposti ne podržavam. Sve što ima rok trajanja, to je glupost. Dijeta je novi nacin prehrane i treba ga se držati.
Ovo je možda jedino dobro što sam do sad procitao u tvom postu, znaci ima nade i za tebe trollaš ti ili ne.

Što se treninga tice, u teretani sam od 8 do 10. Trcim na traci 20min (2min zagrijavanje, 13trcanje, 2 odmor, 3 trcanje = oko 220 kcal izgubim), zatim dvoje serije dizanja bucica (5kg i 7.5kg). Onda malo utezi 5kg s obje strane (tri serije po 10). Iza toga ide Font i Back Lat Pull Down (30kg dvije serije i prednja i stražnja strana), Leg Press isto (3kg dvije serije i na kraju vježbe za prsa (15kg) i na kraju vratnilo (10 puta noge gore-dole). Cijeli trening ponovim s tim da radim uglavnom jednu seriju svega. Jedino promjenim trcanje (minut brzo brzo, minut hod)
Zagri se na traci 5 minuta, istegni se 5 minuta i kreni na trening....istrcavanje možeš eventualno pustit za kraj treninga kad budeš imao manje snage. U principu nikad ne radiš prvo aerobno pa anaerobno trening dok obrnuto možeš ako baš želiš.
Bucice 5i7.5kg ? Bez uvrede to ti nije ni vreca krumpira ili do sad nisi vježbao pa ti je i to teško u tom slucaju okej, u protivnom probaj 10kg 4x10 da su ti zadnje dve serije i zadnja 2-3 ponavljanja teška, ako nisu povecaj težinu. A to vrijedi i za šipku.
Jel možeš napravit zgib? Ako možeš napravit 5 zgibova a imaš 88kila na tim spravama bi ti po nekoj logici trebala težina biti 50kila da kad pocupaš uteg i sporo vracaš osjetiš mišice a ne kao da radiš pilates....
Leg press 30kg? nogama nosiš samog sebe po cijeli dan i ako možeš hodat trcat 30minuta i cucnut tu biš trebao pogotovo na leg pressu di si izoliran dignut barem svoju težinu ako ne i više.
Sklekovi koliko možeš? Ako možeš 30 (koliko se dobivalo u srednjoj školi dok sam ja bio peticu za to) e onda prsa barem pola tvoje težine ili više znaci 50-60kila ili više.

E sad kad sam ti odgovorio na to evo ovako, trening ti ne valja jer je pilates i moja mama radi teže stvari a ima 50godina.
Tebi za pocetnika došao si tu po savjet pa pocni radit tipicni split trening 2-3 mjeseca i onda se vrati tu sa novo stecenim iskustvom i željom da nastaviš dalje u protivnom ako ne misliš promijenit trening od intenziteta pa do koncepta ta teretana ti ne služi nicemu vec možeš kao što sam ti napisao radit trening doma.
Klasican split trening: (pon,uto, cet,sub)
Noge+Trbušnjaci
Prsa+Biceps
Ledja+Triceps
Ramena+Trbušnjaci neki ubace i par serija podlaktica/nadlaktica-listovi
Ostala 3 dana u tjednu možeš trcat i istezat se, a ako hoceš i imaš snage nakon treninga odradiš 10-15minuta traku-biciklu-orbitrek ništa hardcore vec low intensity da ti se tijelo opusti nakon velikih težina.

Evo, samo Vaše cijenjeno mišljenje, da se znam orjentirat. Kako Vam se cini. Ja sam u mjesec dana 2 kg izgubio (dakle sa 90,4 na sadašnjih 88). Eto, cisto par savjeta da se mogu bolje organizirati.

Sretno.


Edited by White_Insane - 18 Veljaca 2013 at 13:33
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
noemi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote noemi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:36
Vidim da ste se tu raspisali sa savjetima pa cu iskoristiti priliku i uskociti.
Imam pitanje u vezi Insanitiy-a, zapravo nije vezano striktno za to vec za vjezbanje, mozda je glupo al sam ozbiljna. Nisam bas strucna u fit svijetu pa zato pitam vas koji znate.
-Dakle..pocela sam sa insanity-em, i odradila tek 2 puta, no upala je tu, vrlo gadna-mrzim stepenice i hodanje je ponekad tlaka......Zanima me jel postoji mogucnost da su mi se noge "napuhale" tj misici ili sto vec i da ce splasniti s vremenom???? Kad se gledam u ogledalo imam bas taj feeling. Zabrijavam li??
Hvala. LP

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.