New Posts New Posts RSS Feed - trebam savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trebam savjet

 Post Reply Post Reply
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trebam savjet
    Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:37
dakle spomenula sam vec da želim skinuti viškice da donjem trbuhu i sa strane na bokovima. imam ih prilicno malo, drugi ljudi to uopce ne smatraju viškom, ali meni smeta, a mislim da je to najvažnije definicija mi se nešto malo ocrtava, ali toliko malo da nije vrijedno spomena. Više puta ovdje vidjeh da ukoliko želim da se definicija vidi, trebam izgubiti salo. e sad, trebam preporuku što u teretani raditi i koliko dugo za to, eventualne kombinacije..npr danas sam bila na orbitreku 40 min, prilicno jak tempo, sutra planiram 30 min bicikl, jaci tempo, i 30 orbitrek, jaci tempo. je li ovo pogrešno i što bi bilo bolje? inace radim kako sam navela, ili kombiniram ili sam na orbitreku minimalno 25 min
Back to Top
mima18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mima18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 21:29
  ja bi se nadovezala na temu; dal je bolje 45min ujutro na prazan želudac ili ujutro i predvecer po 30min bicikl istom brzinom? (2.brzina od 7)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 21:42
Anastasia ( iako znam da se zoveš Karen ),   pokušavam ti napisati pm ali nece nikako jer kaže da imaš predugacko ime    neki drugi nacin?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 22:17
Its not Karen honey hm, možda na mail, ako hoceš? ili da skratim nick?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 22:18
ili da tu u temu napišeš?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.