New Posts New Posts RSS Feed - Trebam savjet!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam savjet!!

 Post Reply Post Reply
Author
Stibica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stibica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam savjet!!
    Posted: 16 Sijecanj 2017 at 16:07
Pozz svima!

Trebam savjete u vezi kojih proteina kupiti i ubiti kako dobiti na masi s obzirom da imam 192 cm i svega 68 kilograma (cak sam smrsavio sa nekih 72-73 kg), da znam jako sam mrsav s obzirom na visinu i da jedem daju mi roditelji hranu haha, ali svj nikako da poradim na sebi isao sam prije par godina u teretanu ali sam izgubio volju medutim sad se stvarno planiram staviti. Posto sam student nemam velik budet ipak imam neke ustedevina tako da gledam kupiti proteine ili whey ili gainer mislim koja je razlika uopce u svemu tome pa sad vas pitam da mi vi preporucite nesto evo ja sam nasao http://www.proteini.si/hr/store/item/nutrend-100-whey-protein-2250g-and-gratis-nutrend-bcaa-mega-strong-powder-300g/9933/ cini mi se ok za cijenu i kolicinu javite mi sto mislite i slobodno napisite neki savjet u vezi bilo cega prehrane vjezbanja sve cemi dobro doc.

Hvala!!
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2017 at 18:58
Prvo moras biti u suficitu na treningu nemoj previse kardia raditi. Gainer ti ne treba, nikome on ne treba. Od bodylaba imas whey odlican je i dosta povoljan 1kg je 170kn. Ja koristim BCAA od myproteina u tabletama i odlicne su, nmg se sjetit cijene.
Back to Top
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2017 at 11:09
Trebao bi više kalorijski narast nego što to sam potrošiš, i probavne enzime dodat da vidiš i sam brže napredak. Mogu se gaineri koristit jer imaju mješavinu bcaa, pa i maltodekstrina da ti što brže dođe do samih mišića. samo povećat nakon treninga hranu s visokim GI. i uz doručak pola mjerice gainera s proteinima zašto ne. Samo jedi zdravije i više, same masti su jako pogodne ali zdrave masti ne šrot neki. Da jedeš piletinu i ćevape naravno da je oboje meso al razlika je u masnoći i nepotrebnim kalorijama, više kvalitetnije će se kile dobiti iz piletine nego ćevapa haha
imaš sad rasprodaju na myproteinu pa si pogledaj baši za gainere, skupa s vitaminima da se narokaš odmah zdravim :)
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2017 at 11:44
Ja bi ti preporučio da ti većina kalorija dolazi iz UH,riža,krumpir,zobi,batat,smeđa riža jer ce te namirnice drzat inzulin podignuto duze vrijeme od proteina i masti...možda čak i tjestenina i kruh ali bijelo brašno je totalno sranje za ljudski organizam tak da nebi bas preporucao :) sretno buraz!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Ferigno14 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ferigno14 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 13:09
Kalorijski unos prati i drži ga u laganom suficitu. Cardio naravno mozes raditi ali onda pojedi toliko vise kalorija koliko potrosis na njemu. Od suplemenata najvise novaca ulozi u whey, dekstrozu i kreatin. Myprotein ima jeftine whey proteine a ja ih pijem vec 3 godine i meni su skroz ok :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.