New Posts New Posts RSS Feed - Trebam savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam savjet

 Post Reply Post Reply
Author
Dede View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dede Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam savjet
    Posted: 01 Veljaca 2016 at 13:53
Pozz trebam savjet.Znaci poceo sam se pripremat za policijsku akademiju, problem je sto imam 107 kg i moram skinuti 10 kila do 4. mjeseca no uz skidanje kila moram malo i ojacat jer tamo ima vjezbe koje se moraju  proci. Trbusnjaci s pretklonom, propadanja, poligon unatrag, skok u dalj i trcanje na 2,4km

Trcim vec tjedan dana 2,5 km prvi dan kad sam krenuo trebalo mi je 15 minuta jucer sam otrco za 13:34 vidi se napredak heheh. Nastavio bih trcati jos ovaj tjedan 2,5km pa bi slj. tjedan povecao kilometrazu i od danas bi ubacio sklekove trbusnjake i sunozne skokove na poviseno na neku kutiju.

Sta se tice hrane jeo bi sve normalno sto stara skuha samo bi izbacio kruh odnosno pojeo bi integralni kruh ujutro, za rucak i veceru nebi jeo kruh i naravno izbacio sam sokove i slatkise to je najveci krivac za moju pretilost.

Dal mislite da bi s tim tempom uspio ostvarit cilj do 4. mjeseca?I sta bi mi jos preporucili?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.