New Posts New Posts RSS Feed - Trebam savjet ekipa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam savjet ekipa

 Post Reply Post Reply
Author
lulao18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulao18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam savjet ekipa
    Posted: 24 Lipanj 2014 at 10:14
Već neko vrijeme nisam išao na fitnes, pretrpan obavezama bio sam prisiljen ostaviti teretanu na neko vrijeme, doduše, nisam nešto dugo ni išao, svega 3mj. Pio sam MyProtein, vjezbao svaki dan u ta 3mj, prehranu kolko-tolko održavao na nivou, imao sam plan treniranja, prvi dan prsa, drugo leđa, treći free, četvrti noge i sl (to sad onako otprilike kažem).

Međutim, sad nemam ništa, proteini popijeni, plan treniranja izgubljen, kile nisam dobio pošto se bavim nogometom i skroz trčim i krecem se.
I sad, htio bih se vratiti vjezbanju opet u vrlo skoro vrijeme tak da sam taman do iduceg ljeta zgođušan i utegnut. Imat cu dosta slobodnog vremena na raspolaganju, za vjezbanje pa bi htio poceti. Volje za treniranjem ne nedostaje.

E sad, jel ima neka dobra dušica ovdje, da me savjetuje i kaže mi kolko mi se isplati kupit neki Whey, koliko da ga pijem, koliko će mi i u čemu pomoći i kolike rezultate mogu postici ako bi se zajebo pa slucajno do iduceg ljeta konstantno išao u teretanu i pio taj isti Whey. I sad ono najteže, jel problem da mi netko napiše plan treniranja? Za cijeli tjedan.

Znam da sam većinu sad ubijo kolko sam dosadan, al nadam se da ima i onih koji me razumiju. Hvala svima unaprijed
work hard, play eassy
Back to Top
lulao18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulao18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2014 at 01:06
Dajte ljudi, zar je toooooliko teško pomoći meni ovakom jadnom haha
work hard, play eassy
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2014 at 23:22
Upiši na google program treninga za mišićnu masu fitness.com.
Tamo imas vec napisan program
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2014 at 08:53
[QUOTE = Domo96] Upisi na google Program treninga ZA mišićnu masu fitness.com. 
Tamo imas vec napisan program [/ QUOTE]


Nece mu ni to pomoći, jedino Ako ima sreće  da je po njegovoj genetici, cilju Rađeno ...


whey se isplati kupiti Jer JE najjeftiniji protein ... Ali šta znaš o proteinima uopće? 

Whey NE moze Biti zamjena ZA SVE Proteine ​​u prehrani ... IPAK JE prah prah koliko god mislili da je magičan prah koji će makniti salo i potaknuti mišiće na rast ...

Reguliraj prehranu.. imaš mali milijun...primjera ... i o svakoj namirnici neka stavka...tako da TI moraš potruditi se...a ne prepustiti sve drugima..što ćeš teško bilo koga naći da odvaja sate vremena da prouči tvoju genetiku.

Za izgled ti ne treba ništa više od svoga tijela...

Pozabavi se Body weight vježbama...ostavi se teretane 

Ako baš želiš utege,, barem mjesec dva nađi privatnog trenera da ti pokaže tehniku izvođenja da se ne povrijediš.



Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.