New Posts New Posts RSS Feed - trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trebam pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Tari992 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tari992 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trebam pomoc
    Posted: 25 Sijecanj 2014 at 14:52
pozdrav! ja sam nova ovdje i odlucih vam se pridruziti.  vjezbam focus t25, trenutno sam na 4. tjednu alphe i imam 64 kg na 173 cm . zelim postaviti pitanje koje su stari clanovi mozda vec milijun puta odgovorili, ali ne zamjerajte mi, nova sam :/

ovako, preko ljeta, imala sam 7 kg vise, odnosno, 71 kilu. takva sam bila uvijek. i pocetkom jeseni, imala sam privatnih problema, na faksu stres, prehrana mi se svela na nista, kavu i cigare (moram napomenuti da prije toga nisam konzumirala ni jedno ni drugo). takva situacija bila je prisutna do bozica kada mi je zeludac poceo reagirati, otisla sam kod doktorice i rekla mi je da pod hitno smanjim stres koliko je moguce, izbacim nikotin i kofein ili makar pokusam smanjiti jer bih incae mogla dobiti gastritis.
tada sam se odlucila baviti tjelovjezbom, a focus mi je bio idealan jer je samo 25 minuta dnevno, kavu zamijenila capuccinom, a cigare sam smanjila na 2 dnevno, sto planiram do proljeca svesti na 0. nakon tjelovjezbe se osjecam odlicno i mislim da samim time smanjujem stres i sve ostalo.
 e sad. svoje kile naravno, ne bih htjela vraitti, bez obzira sto sam smrsavila nenamjerno. prehrana mi je ok, slatkise nemam naviku jesti, kruh izbjegavam sto vise mogu, jedem jako puno ribe, blitve, spinata i tako te zelene stvari, pogotvoo u zadnje vrijeme. 
posto sam skoro pa prestala pusiti, apetit mi je naravno otvoreniji, strah me je da se ne udebljam ponovno. nakon 4 tjedna vjezbanja focusa, dobila sam 2 kg i sad ne znam sto to znaci. zanima me je li uz ovakvu prehranu i vjezbanje 5 puta tjedno, moguce dobiti 2 kg masti ili je to ono misicna masa? hvala vam i ispricavam se na dugacom tekstu, ali stvarno ne znam koga bih vise pitala, svi kazu drugacije, a vi ste tu svi manje vise u fitness vodama ili bar u pocetnickim vodama kao i ja haha :)
Quitters never win, winners never quit.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.