New Posts New Posts RSS Feed - trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trebam pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
lagani View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lagani Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trebam pomoc
    Posted: 22 Ožujak 2007 at 19:42

 Imam š8 godina i mrsav sam, trebao bih nabaciti jos najmanje 7kg, dali mi netko moze savjetovati sto da jedem i u koje doba dana (ne prihvacam nikakvu tablete).

Ako netko ima neki program  moze mi ga poslati na e-mail adresu [email protected]

 

unaprijed hvala!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 23:02

7kg cega?

Back to Top
FIXONTIME View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIXONTIME Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 21:04
Evo ja isto tribam pomoc,naime moglo bi se reci da sam pocetnik u vjezbanju tj fitnessu iako sam 7 godina aktivno i profesionalno igrao nogomet  nisam dobivao misicnu masu,imam 86 kg na š86 cm,ali takva je kilaza iskljucivo zbog teskih kostiju,sta mi preporucujete da izgradim misicnu masu,naravno uz redovito vjezbanje a da je potpuno prirodno,tj nije stetno za zdravlje
Zdravlje prije svega...
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 23:52

 pa za pocetak oboje krenite jest 6 obroka dnevno po 30-40g proteina i i duplo uh i cekajte jedno godinu dana..nema druge

 

i naravno trenkajte tesko a ne 3x tjedno

nema tu neke filozofije..ja sam 3 godine pisao krv da se dovedem kolko tolko u red kad sam pocinjao

Grupni privatni treninzi, savjetovanje, suplementi, definicija, masa, programi prehrane i treninga,
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.