New Posts New Posts RSS Feed - Trebam hitno pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam hitno pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
forevermirin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote forevermirin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam hitno pomoc
    Posted: 10 Veljaca 2013 at 16:12
Pozdrav.Imam 24 god i manjak kilograma koji mi stvara ogroman problem. Prije sam trenirao thai kick box ali nakon operacije nemogu dobit na kilazi(brz metabolizam valjda).Pokusao sam vjezbat kod kuce a i pokusao nista ne radit(vidim da se ljudi zale da imaju visak kga jer nis ne rade) bez uspjeha.
Zanima me ako itko zna di ima teretana na podrucju pesce(jer ovjde na siteu ne vidim ni jednu) i kako poceti sa treninzima za sto brz dobitak misicne mase i kga(trebaju mi rezultati do 5-6mj)
Hvala
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 16:24
A jesi cuo za prehranu ?
Back to Top
forevermirin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote forevermirin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 16:45
Ma prehrana mi je vise manje ista ko prije samo sto sam onda trenirao non stop i bio u jako dobroj formi pa se nisam ni obazirao na sto sam jeo i kada sam jeo.Sada kad sam izgubio toliku masu i 4 god bez treniranja stvarno mi se tesko vratit. zato bi htio sto prije pocet s teretanom.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 17:07
Jedi , vježbaj, piij whey, i sve ce doci na svoje.. Ako imaš pitanja javi
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
filipzg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filipzg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 21:37
Imao sam isti problem kao ti, a onda sam poceo piti proteine i onda nagli preokret..kupi si proteine, pocni vjezbati, a ako nemas teretanu u blizni, vjezbaj kod kuce ;)

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2013 at 22:54
Il imaš problema sa težinom , ili imaš problema dobivanja na masi ( kao ja), druge nema..
Nakon kolko vremena si uocio pomak nakon što si poceo piti proteine?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
filipzg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filipzg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:29
Ako mene pitas, nakon 2mjeseca 
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:42
Kolko si mišicne mase dobio?, samo me zanima da usporedim valjda ne smetam ;)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
filipzg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filipzg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:04
Dobio sam ti 4kg, popunio te rupice i super sad izgleda, ja sam prezadovoljan. Nema problema, ne smetas, samo pitaj :)
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 12:10
4kg mišica? I jesi pio proteine svaki dan, i kolko puta dnevno ili 30g dnevno?  Kod mene sve treba bit precizno :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
filipzg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filipzg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 15:19
Da, tako nesto. 
Da, pio sam svaki dan i svaki dan trenirao, nisam si uzimao niti jedan dan slobodno. 30-40g dnevno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.