New Posts New Posts RSS Feed - trebalo bi me uputit i ohrabrit:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trebalo bi me uputit i ohrabrit:)

 Post Reply Post Reply
Author
innuendo_st View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote innuendo_st Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trebalo bi me uputit i ohrabrit:)
    Posted: 12 Listopad 2007 at 12:33

 evo slika da znate moje trenutno stanje:) 

 

treniram od š.9.07 (znaci šipo misec) tri puta tjedno, i to manje vise forsiram prsa znaci pon. uto. i sridu  obavezno napravim po 2-3 vjezbe za prsa jer mislim da su mi ona uz ramena daleko nerazvijenija i stvarno zelim tu dobit mase;) jos jedna cinjenica kad sam se upisa teretanu imao sa 74 kg i imao sam salast stomak sada imam 75 kg i malo manje mi je salast stomak, ok netribas biti pametan pa zakljucit da je nesto otislo u prsa,:D al mislim da je to malo s obzirom da vjezbam vec misec ipo i stvarno se trudim, na kraju krajeva mozete mi napravit neki trening sa naglaskom na prsa i ramena tek kad dobijem sise mislim ujednacit trening znaci podjednako leda,ruke ... e da prijatelj mi govori da cu forsiranjem prsa samo se unazad tj da se nece vidit napredak ko sta bi se vidija da ih treniram samo š ili 2 puta tjedno

p.s ja i sada vjezbam ostale dijelove tijela al daleko veci naglasak dajem prsima i ramenima


Edit: smanjena slika

 

Edited by Zoki
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2007 at 13:22
Evo mozes vidjet moj trening u dnevniku pa vidi da li ti pase:

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=544& PN=š

Znaci 2x tjedno se rade prsa, u ponedjeljak samo 5 serija a u petak se bas odradi š2 serija - vise od toga ti ne treba, jer misici rastu kad se odmaraju
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2007 at 19:16

Kakva ti je prehrana?

Koliko si visok?
Malo mi je cudna ta slika... jel si mozda poremetio "aspect ratio", tj. odnos visine i sirine slike.... jer izgledas dosta siroko, da moram pogoditi rekao bih 85-90kg.


Ako zelis da ti se vide misici (prsa), moras se rijesiti potkoznog masnog tkiva, a to mozes postici iskljucivo kvalitetnom prehranom (pogledaj moj dnevnik). Nikakav naporan bodybuilding ti ne moze "ubiti" to salo, samo prehrana moze.
Back to Top
innuendo_st View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote innuendo_st Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2007 at 01:41

Originally posted by ©ime ©ime wrote:


Kakva ti je prehrana?

Koliko si visok?
Malo mi je cudna ta slika... jel si mozda poremetio "aspect ratio", tj. odnos visine i sirine slike.... jer izgledas dosta siroko, da moram pogoditi rekao bih 85-90kg.


Ako zelis da ti se vide misici (prsa), moras se rijesiti potkoznog masnog tkiva, a to mozes postici iskljucivo kvalitetnom prehranom (pogledaj moj dnevnik). Nikakav naporan bodybuilding ti ne moze "ubiti" to salo, samo prehrana moze.
 

e nisam nista poremetio jednostavno sam "mal i debel" doduse oko š75 cm i 75 kg,  ja prije nego sta sam poceo trenirat uopce nisam imao prsa... i sad sam dobio nesto njih.. a stomak je uvik tu::)

Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2007 at 10:00
Nema nista bez trcanja! Po slici se vidi da nisi bas vican trcanju pa definitivno vec "jucer" pocni s tim.
Imas ovdje lijepo objasnjene osnovne principe:

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbanje/Kardio-program.as px

Dakle trcanje svaki dan, 30-90 min!!! Ako ne mozes trcati cijelo vrijeme, hodaj! Nema stajanja, nema odmora, ti si na posebnom rezimu, muz...mrsavis!

U teretani se dobro upoznaj s tehnikom izvodjenja vjezbi i obavezno radi po nekom programu ...koji ti nebude oduzimao puno vremena. Dok skines salo i postanes mrsav onda tek kreni intenzivnije s vjezbama a smanji s trcanjem, napominjem samo smanjis trcanje, nikada ga ne odbacujes. Nemoj odmah ocekivati misice, prvo smrsavi i onda tek kreni u tom smjeru, jer ce ti se s malo tjelesne masti puno bolje vidjeti napredak misicne mase i biti ces motiviraniji!

Ako hoces biti fit onda moras posjedovati snagu, izdrzljivost i fleksibilnost! ...toga nema bez trcanja, dizanja utega i rastezanja!

Kod prehrane ne moras odmah skociti na napredne jelovnike, za pocetak pocni jesti 5 puta dnevno ali malo, malo ali da uneses svega ponesto!!! Izbaci sav nepotreban secer i smanji unos ugljikohidrata opcenito, ...musli (bez secera...s cistim zitaricama) obavezno jednom dnevno ali ne puno. Voce i povrce sto vise, voce bar 3 puta dnevno (jabuke recimo)! Obavezno pij punooooo vode, natjeraj se da pijes vodu, obicnu iz slavine. Eventualno flasiranu negaziranu s dodatkom minerala (imas ih sve po svud)!

Nece ti biti lako na pocetku, ali to ti je tak kad si X godina zivio u zabludi!

Jednostavno, ...Go Hard...Or Go Home! Nemoj dolaziti u Gym i onda razgovarati s ljudima i misliti da samim prisutstvom nest postizes, ne. Jednostavno moras poceti zivjeti s drugacijim razmisljanjem, nista ne smije biti tesko , idi dalje idi vise!

Eto, raspisao sam se malo samo da te pokusam motivirati jer svakodnevno vidjem ljude u Gym kako gube vrijeme mjesecima bez rezultata!!! Dakle, trcanje, PRAVILNO izvodjenje vjezbi, i prije svega prehrana.... nema druge! Živio!
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.