New Posts New Posts RSS Feed - Trebala bi tjedni plan vježbanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebala bi tjedni plan vježbanja

 Post Reply Post Reply
Author
emily85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emily85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebala bi tjedni plan vježbanja
    Posted: 08 Listopad 2012 at 15:44
Eto izgubljena sam i ne znam si sloziti tjedni raspored vjezbanja.. 
Uzela sam godisnju clanarinu u XXLu u Zg.. i sad bi si trebala sloziti neki tjedni plan vjezbanja.. ne volim vjezbanje kod kuce tipa trbusnjaci na podu i slicno a volim vjezbe na spravama svih vrsta..  a jos vise od toga volim grupne treninge poput zumbe.. tako da bi neki plan koji bi ukljucivao 2-3 termina zumbe u tjednu + sprave ili neki drugi grupni program.
ne volim trcanje.. bilo kakvo.. na bilo cemu.. osim orbitrek.. njega volim
Kila za izgubiti imam dosta.. 20+.. i to na svim podrucjima jer me svugdje ima viska.. mozda najvise u bokovima, nogama i struku.. 

znam da je ovo dosta sturo i donekle glupo napisano al ne znam kak da opisem sta bi htjela u programu a sta ne i kako.. nadam se da ce netko od vas iskusnijih moci iskobinirati neki treningic koji cu moci provesti u teretani a da ukljucuje i zumbu koju obozavam. prema njihovom novom rasporedu zumbe ima svaki dan tak da mi nije problem doci ranije ili ostati duze nakon zumbe pa odraditi neke dodatne vjezbe na spravama ili otici na jos jedan grupni trening prije ili poslije izbaciti zumbu na jedan dan pa imati samo sprave il kako god.. 

ako trebate jos kakvih informacija.. mjere ili bilo sta samo recite sve cu napisati.. nije mi problem.. 
samo bi nadodala da imam poviseni krvnt tlakic ako to mijenja neke stavke u potencijalnom programu ne znam.. bila bih vam zaista zahvalna ako bi mi mogli pomoci... =))))))
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.