New Posts New Posts RSS Feed - TRCANJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TRCANJE

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 15:33
hm... nakratko se ubacujem u ovu temu glede izbora izmedju trcanja ili hodanja. Naime, ja dobih savjet trenera: brzo hodanje za mrsavljenje, trcanje za kondiciju. Brzim hodanjem mogu duze izdrzati nego trcanjem, a oznojim se podjednako.

No, obzirom da nisam strucnjak, bilo bi zgodno ako bi se isti mogli prikljuciti svojim komentarima kako ne bih krivo savjetovala.  
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2008 at 16:10
 Pa to je istina...trcati sigurno nebi mogla 2h..a hodati mozes... uvijek... sigurno.... tako da....slobodno brzo hodanje.... ali i trci tu i tamo... ja najprije hodam 30min....pa trcim 30min....pa hodam 30min  

Edited by dalila
Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 00:56
I ja se slažem sa enom..za sagorijevanje masti se više preporucuje brzo hodanje,dok se za nabijanje opce kondicije tijela više preporucuje trcanje pulsom š60-š80 otkucaja..a mislim da bi idealna brzina hodanja bila oko 6 km/h
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.