New Posts New Posts RSS Feed - trcanje + prehrana HITNOOOOO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trcanje + prehrana HITNOOOOO

 Post Reply Post Reply
Author
jokica23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trcanje + prehrana HITNOOOOO
    Posted: 03 Srpanj 2010 at 12:30
  evo ovako...imam 24 godine. visok sam š74 cm,imam 73 kg...trcim svaki drugi dan 30-45 min...(8 km/h)...ujutro jedem zitarice s mlijekom (cca 400 cal), rucam nesto u menzi (gledam da ne bude nesto premasno) i oko 6 veceram ponovo zitarice...u mjesec dana sam se donekle pridrzavao ovog tempa (nekad je bilo i cevapa,pizze,pijanstva od pive) i sa 76 sam pa na 73 kg...zanima me radim li nesto krivo? sto trebam mjenjati? nisam napisao da poslije 6 ne jedem,ne pijem sokove,ne jedem slatkise,kolace,cipseve,pomes frites,,,
Back to Top
mliwichanno View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mliwichanno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 18:25
Oprosti jokice...a što ti želiš....kažeš da si opao s
kilažom...a nisi naveo dali si ti ti željeo ili što...ili
ti je to nedovoljna kolicina kilaže koju si želio
skinuti...navedi to pa cu ti ja na neki nacin pomoci...Samo
cu ti odmah reci da ne jedeš svaki dan žitarice za
dorucak....i definitvno izbaciš pivo...eto toliko za
pocetak...   
Back to Top
jokica23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 18:44
  ma ne ,vrlo sam zadovoljan sto sam opao. e sad,volio bih pasti na nekih 70 kg. moje pitanje bi trebalo glasiti "dali da nastavim istim tempom,ili da nesto promjenim? citao sam na forumima da treba trcati minimalno 45 min i da se tek onda pocinje topiti salo..ja primjecujem da se kod mene topi i kad otrcim 30 min. Jedem 3 obroka dnevno. pokusavam u sebe unjeti oko š500-š800 kalorija dnevno.  zanima me hoce li se to opadanje kilaze nastaviti ,ako nastavim ovim tempom, ili bi trebao nesto mjenjati...p.s. pivo definitivno izbacujem
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 19:14

 zitarice - ugljikohidrat - ne jesti navecer.

jedi cesce, a ne 3 puta dnevno.

obroci ti moraju imati proteine

greska je ne jesti poslije 6. bitno je sta se jede poslije 6. neces vjerovati, ali velika vecina nas ima obrok neposredno prije spavanja

zlatni savjet - procitaj forum, sigurno ces naci sve odgovore

 

Edited by GajbaPive
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.