New Posts New Posts RSS Feed - Trbusnjaci!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbusnjaci!

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Riper View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Riper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trbusnjaci!
    Posted: 26 Srpanj 2007 at 22:38
Imam stomak bez imalo sala,trbusni misici se naziru ali to nije to!Trbusnjaka mogu uraditi max70!Koliko serija da radim i koliko ponavljanja!Koliko puta na dan!     
Back to Top
DrydeN View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DrydeN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 10:30

 ja imam stomak bez imalo sala, trbusnjaci su mi dosta dobro izrazeni ali i dalje radim na tome

Ja radim 2 vrste vjezbi za trbusnjake:  š.  serije od š00 kom. ( 20 norm. + 20 u lijevo + 20 udesno + 20 norm. + š0 ulijevo + š0 udesno ) ,  ovo radim 2-3 puta dnevno, vecinom 2 puta.

                                                            2.  legnem na pod i spojim obe noge pa njih dizem, spustas skoro do dna (ali ga ne diras) pa opet dizes ...  cuo sam da je ova vjezba dobra za donji dio trbuha.. ovo radim oko š00 komada na dan, po serijama od 20-40

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 21:09

Originally posted by Riper Riper wrote:

Imam stomak bez imalo sala,trbusni misici se naziru ali to nije to!Trbusnjaka mogu uraditi max70!Koliko serija da radim i koliko ponavljanja!Koliko puta na dan!     
 

A jel?! Ti to nabijas komplekse?!

Ja radim superserije:

  • 25 na kosoj klupici
  • 25 dizanje nogu na spravi
  • 25 dizanja nogu na strunjaci

i to po 3, 4 serije, zavisi kak sam raspolozena jer sam u teretani uglavnom nakon crobika gdje pred kraj radimo trbusnjake 5 min bez prestanka.

To ti sve ovisi.... Moj bivsi je imao mmmmmljac trbusnjake, a radio ih je samo 3 serije po š5 ponavljanja. Moras si sam odrediti.

U svakom slucaju, ako vidis da ti dosadasnje vjezbanje nije dovoljno, pojacaj ga!

 

 

Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2007 at 12:33
kupi si RETURN SLIDER


meni je to sestra kupila i vjezbo sam mal s tim, nije bas lagano, ali ojacava ledja, rametna itd... stvarno je ucinkovito...

dodje ti š02kn u trgovini "ROG-JOMA" u Osijeku
  

Edited by The Dario
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 00:30
da,dobra stvar! 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 01:05
Originally posted by The Dario The Dario wrote:

kupi si RETURN SLIDER

meni je to sestra kupila i vjezbo sam mal s tim, nije bas lagano, ali ojacava ledja, rametna itd... stvarno je ucinkovito...

dodje ti š02kn u trgovini "ROG-JOMA" u Osijeku
  


Ma imam osjecaj da je to sranje. Samo se izvijas. Ne kazem ja da tu ne 'rade' misici
ali takvim necim se ne razvijaju misici.
Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 10:00
Originally posted by DrydeN DrydeN wrote:

 ja imam stomak bez imalo sala, trbusnjaci su mi dosta dobro izrazeni ali i dalje radim na tome

Ja radim 2 vrste vjezbi za trbusnjake:  š.  serije od š00 kom. ( 20 norm. + 20 u lijevo + 20 udesno + 20 norm. + š0 ulijevo + š0 udesno ) ,  ovo radim 2-3 puta dnevno, vecinom 2 puta.


                                                            2.  legnem na pod i spojim obe noge pa njih dizem, spustas skoro do dna (ali ga ne diras) pa opet dizes ...  cuo sam da je ova vjezba dobra za donji dio trbuha.. ovo radim oko š00 komada na dan, po serijama od 20-40

  


amigo. za snagu je potrebno tri puta tjedno ,ali moras ih razorit. preporucam creatine i aminokiseline(bcaa= kao dodatak prehrani. jednom tjedno potrebno je napraviti max broj. tri dana u tjedno moras ih odmarati,da ih ne iscrpis. nakon svakog treninga obavezno je istezanje




EDIT: Premjesten tekst iz komentara u post


Edited by Zoki
Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 10:02
Originally posted by The Dario The Dario wrote:

kupi si RETURN SLIDER


meni je to sestra kupila i vjezbo sam mal s tim, nije bas lagano, ali ojacava ledja, rametna itd... stvarno je ucinkovito...

dodje ti š02kn u trgovini "ROG-JOMA" u Osijeku
  
ovu spravu bacite u smece,jer ubija  lumbalni dio ledja. provjereno!!!
Back to Top
habitus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote habitus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 10:07
Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

da,dobra stvar! 

baci to u smece prijatelju. rasturit ces si lumbalni dio krljeznice. upala ishialgikusa,discus hernia...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 20:08

Originally posted by habitus habitus wrote:

Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

da,dobra stvar! 

baci to u smece prijatelju. rasturit ces si lumbalni dio krljeznice. upala ishialgikusa,discus hernia...
 

slazem se

JAKO opasna naprava,,,,lumbago ili isijas............

Back to Top
Sanchy007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanchy007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 10:11

Originally posted by The Dario The Dario wrote:

kupi si RETURN SLIDER


meni je to sestra kupila i vjezbo sam mal s tim, nije bas lagano, ali ojacava ledja, rametna itd... stvarno je ucinkovito...

dodje ti š02kn u trgovini "ROG-JOMA" u Osijeku
  
  

Hm, jel ovo ima kakvu uncikovitost na stomak? btw: ja trebam skinuti stomak.

Male stvari covjeka cine sretnim, jer nista nam ne izgleda tako privlacno kao ono sto jos nismo postigli.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 10:39
Originally posted by Sanchy007 Sanchy007 wrote:

Hm, jel ovo ima kakvu uncikovitost na stomak? btw: ja trebam skinuti stomak.


Sanchy007, zapamti, jedino sto ima utjecaj na stomak odnosno skidanje masnog tkiva je crobni trening (trcanje, hodanje, brzo hodanje, orbitrek, ergometar, bicikl itd itd.) i naravno zdrava prehrana.

Cisto da odma razbijem jos jedan mit; trbusnjaci ne skidaju salo niti ikakvi drugi rekviziti poput ovog.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 14:57

 Da bas gledam... vjezbanjem trbusnjaka ces ojacati trbusne misice...ali neces skinuti salo... za to ipak crobni trening... i malo srediti prehranu....

A ta spravica je uzas... nikako to zeznut cete si kraljeznicu....bolje raditi klasicne trbusnjake...i ledjnjake naravno...

 sa tim da  se kod trbusnjaka ne treba dizati u sjedeci polozaj.... i ne odizati noge ravno... bolje je savijene...da dobijemo fleksiju trupa... a ne fleksiju u kukovima...

Back to Top
Sanchy007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanchy007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 10:11

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Sanchy007 Sanchy007 wrote:

Hm, jel ovo ima kakvu uncikovitost na stomak? btw: ja trebam skinuti stomak.


Sanchy007, zapamti, jedino sto ima utjecaj na stomak odnosno skidanje masnog tkiva je crobni trening (trcanje, hodanje, brzo hodanje, orbitrek, ergometar, bicikl itd itd.) i naravno zdrava prehrana.

Cisto da odma razbijem jos jedan mit; trbusnjaci ne skidaju salo niti ikakvi drugi rekviziti poput ovog.
 

crobik, a koja je najbolja vrsta crobika, ako se ne varam ima vise vrsta  

               

Male stvari covjeka cine sretnim, jer nista nam ne izgleda tako privlacno kao ono sto jos nismo postigli.
Back to Top
Sanchy007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanchy007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 10:13

 

Vjezba, vjezba i samo vjezba        

Male stvari covjeka cine sretnim, jer nista nam ne izgleda tako privlacno kao ono sto jos nismo postigli.
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2008 at 11:48
Originally posted by Sanchy007 Sanchy007 wrote:

crobik, a koja je najbolja vrsta crobika, ako se ne varam ima vise vrsta  

               




da, uglavnom prevladavaju tzv. workouti, pola sata crobno, a ostalih pol sata vjezbe snage s bucicama, gumama i sl.

samo su ti razlike u intenzitetu vjezbanja, vrsti programa i slozenosti koreografije...

crobni programi najcesce dobiju nazive:
- s obzirom na vrstu glazbe koja se koristi na satu (latino, haus, jazz, afro...), a sukladno s tim i stil i vrstu koreografije
- s obzirom na intenzitet (lo, mid-energy, hi-lo...)
- s obzirom na rekvizit koji se primarno koristi na satu (step, slide, fit ball...)
- s obzirom na djelovanje koje se postize koristenjem odredjenih programa (fat burning, new body...)
- s obzirom na okruzenje u kojem se program provodi (aqua crobic, power walking...)
- s obzirom na specificne zahtjeve grupe (fit kids, senior crobics...)

imas i vrstu programa koja se najvise posvecuje odredenim grupama misica (npr. b.t.l.s.- bedra, trbuh, ledja, straznjica)

to ti je uglavnom ono osnovno, al ti sve zavisi od centra do centra.. bilo bi najbolje da odes do najblizeg crobic centra pa da pogledas sto oni nude i tamo se savjetujes.








Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.