New Posts New Posts RSS Feed - Trbusni misici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbusni misici

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
elai View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2007 at 23:11
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Kada si rodila? Doji....i otici ce slaufic... dojenje ti potrosi kalorija kao sat crobika

A vjezbe za trbusne misice radi....da ih ojacas....ali kao sta je receno....njima neces izgubiti masne naslage....

 

Ja sam dojila 6 mjeseci i relativno sam brzo skinula kilograme nakupljene u trudnoci (š8 kg vise), ali nista vise nije kao sto je nekad bilo, a ja se ne zelim s tim pomiriti.



Edit: zatvoren citat


Edited by Zoki
ela
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2007 at 23:14
 A onda samo vjezbaj..kombinacija crobnog i ancrobnog treninga i ici ce..posto vise nemas za gubiti puno....to ce sve biti ok...samo treba neko vrijeme.....
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2007 at 22:17
Originally posted by elai elai wrote:

 Hvala Mr. G.!

Probat cu nesto iskombinirati, moj problem nije u volji (obozavam vjezbati), vec u nedostatku slobodnog vremena (malo dijete, fakultet, kucne obaveze itd).

 

                    ...poz drav...jako je bitno da imas dobru volju,,rezultati nedolaze odmah,,,

 bio sam na jednom kursu ili tecaju,,tema je bila jedan japanski sistem koji pospjesava efektivnost,,prica je skrenula u temu- slobodno vrijeme-,,,usao sam u razgovor sa vodjom kursa govoreci mu o nedostatku vremena za razne aktivnosti,,,,,na svako moje pitanje odgovarao je --ORGANIZIRAJ SE BOLJE----

DAN JE DUG ,,,imao sam zelju da ga lupim ali eto nisam,civiliziran sam valjda,,,,,mislio sam da covjek ima problema sa NAVIGATOROM,´´´´ da ima neku gresku u glavi,,,bombardirao me je stalno istom recenicom, tako da sam cesto ,misleci u sebi ,spominjao zenske clanove njegove obitelji

stvarno ,boljom organizacijom samog sebe dojdes u situaciju da imas dosta slobodnog vremena kao i vremena za neke druge aktivnosti...

 

evo ti  vjezbe kojom se stice kontrola stomaka  kao i poboljsanje struka -

legnes na ledja,savijes noge u koljenima postavivsi stopala na pod,prekrstis ruke na grudnom kosu tako da su prsti usmjereni ka grudnoj kosti,

udahni duboko tako da osjetis kako se grudni kos siri,zadrzi grudni kos u ovoj poziciji,dok ispustas zrak zamisli da nosi korset kojeg si cvrsto vezala ispod rebara,

ova vjezba aktivira unutarnje poprecne misice stomaka koji formiraju struk..ove pokrete trebalo bi izvoditi prije svake vjezbe za trbuh i vremenom trebalo bi doci do rezultata koji daju uzi struk.

da bi zategli zategli donji dio stomaka moramo aktivirati takozvane duboke transverzalne abdominalne misice

spustis se na koljena i ruke ili kako bi rekli jezikom moga podrucja --NA SVE CETIRI (noge),,,udahnes duboko i uvuces pupak sa ciljem kao da ga zelis zalijepiti za kicmu,,,,,,dok ispustas zraklagano opustas misice

ponavljanje ovih vjezbi je od š2-š6 puta....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.