New Posts New Posts RSS Feed - trbušni
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trbušni

 Post Reply Post Reply
Author
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trbušni
    Posted: 05 Svibanj 2009 at 16:27
  Dakle ovako..plan mi je ovakav..planiram poceti sa trcanjem 5-6 puta tjedno..po 45 min dnevno..nakon trcanja trbušnjaci..cilj mi je smanjiti bf i ukloniti te masne naslage na trbuhu..pa vas zato pitam jel ima bilo koji proizvod koji sadrži l-carnitin(cuo sam da pomace pri skidanju masnih naslaga) i proteina ili cega da mi se tokom trcanja ne smanjuje mišicna masa..molim pomoc
Back to Top
Lovro View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lovro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 17:06
  ima l-carnitin i proteini u dm-u
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 17:34
Originally posted by Lovro Lovro wrote:

  ima l-carnitin i proteini u dm-u

+ kaktus dijeta i na konju je
Back to Top
coflek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coflek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 18:22
  kakav je to l-carnitin u dm-u???..kaktus dijeta?može više informacija??hvala..
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 19:00
  
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 19:20
nemojte  zezat covjeka , baš je lijepo pitao
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 20:51
Originally posted by Lega Lega wrote:

nemojte  zezat covjeka , baš je lijepo pitao

Baš smo ozbiljni

Evo ja sam neki dan uzeo svježe cijeđeno hladno prešano cickovo ulje u dm-u i uzimam ga prije jutarnjeg kardia, a nekad i prije teretane da imam bolji pump i da brže istopim masne naslage!

Ne da mi se citat šta piše po forumu pa sam pitao ljubaznu gospođicu koja tamo radi.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 01:21

koju kolicinu tog ulja uzmaš? na koji nacin je uzimanje ulja ujutro prije kardia povezano s topljenjem masnih naslaga? šta nije jutarnji kardio najbolje natašte bez apsolutno iceg osim eventualno nesto tipa guarane ili zelenog caja što pokrece masno stanice?

jel kolko sam ja upucena ti kad ujutro vjebaš natašte tijelo koristi tvoje zalihe masnoca kao energiju, a kad uzmeš nešto onda iz toga troši energiju...

a i ima jedan clanak tu na fitness portalu u kojem piše da kao nije preporucljivo uzimati masti kao energiju prije treninga snage tipa teretana...

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 05:56
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

koju kolicinu tog ulja uzmaš? na koji nacin je uzimanje ulja ujutro prije kardia povezano s topljenjem masnih naslaga? šta nije jutarnji kardio najbolje natašte bez apsolutno iceg osim eventualno nesto tipa guarane ili zelenog caja što pokrece masno stanice?

jel kolko sam ja upucena ti kad ujutro vjebaš natašte tijelo koristi tvoje zalihe masnoca kao energiju, a kad uzmeš nešto onda iz toga troši energiju...

a i ima jedan clanak tu na fitness portalu u kojem piše da kao nije preporucljivo uzimati masti kao energiju prije treninga snage tipa teretana...



zeza...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 14:54
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

koju kolicinu tog ulja uzmaš? na koji nacin je uzimanje ulja ujutro prije kardia povezano s topljenjem masnih naslaga? šta nije jutarnji kardio najbolje natašte bez apsolutno iceg osim eventualno nesto tipa guarane ili zelenog caja što pokrece masno stanice?

jel kolko sam ja upucena ti kad ujutro vjebaš natašte tijelo koristi tvoje zalihe masnoca kao energiju, a kad uzmeš nešto onda iz toga troši energiju...

a i ima jedan clanak tu na fitness portalu u kojem piše da kao nije preporucljivo uzimati masti kao energiju prije treninga snage tipa teretana...



zeza...

Moram malo

Ali svejedno jedna mala pohvala na trudu, lijepo objašnjeno i argumentirano
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 19:45
možete se vi sad zezati ali ima određenih ljudi (kompetentnih) koji zagovaraju uzimanje masnih kiselina prije LI cardia
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 09:49
A cuj tako sam i ja procitala da su dvojbe znanstvenika oko toga jeli bolje pojesti 3 velika obroka u danu ili 5 i više manjih. wtf???

Znam po sebi da bi imala užasne bolove u trbuhu kad bi pojela nešto nakon dugo vrimena, nikad više

Sorry na ot
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 13:13
Originally posted by ewie ewie wrote:

<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">A cuj tako sam i ja procitala da su dvojbe znanstvenika oko toga jeli bolje pojesti 3 velika obroka u danu ili 5 i više manjih. wtf???Znam po sebi da bi imala užasne bolove u trbuhu kad bi pojela nešto nakon dugo vrimena, nikad više Sorry na ot </span>


pa usporedba nije baš.. najbolja ali nije ni loša.. li la :D kolicinu obroka možeš odrediti po sebi kako ti paše, unos masnih kiselina prije LI cardia baš i ne
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 21:55
  ...koliko ja znam taj l-carnitine i nije nešto ucinkovit,dakle ostavi se tih gluposti.trcanje ujutro na tašte je preporucljivo za skidanje masnih naslaga uz naravno pravilnu prehranu tokom dana..a što se tice mišicne mase,neminovno je da ce ipak malo opasti uslijed toliko crobnih treninga...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 22:29
tocno tako.. l-carnitine ne vrijedi ništa, a trcanje ce uzrokovati ponešto katabolizma.. pravilnim unosom proteina i ancrobnim vježbanjem možeš taj katabolizam smanjiti, ili kao pocetnica cak napredovati uz gubitak masnog tkiva
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.