New Posts New Posts RSS Feed - Trazim savjet!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trazim savjet!!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 03:06

Originally posted by moodleman moodleman wrote:

Nikad dosta fizicke altivnosti po meni...
 

tak treba.. meni je samo par puta tjedno aktivnosti malo...

evo mog tjedna: 2x trbusni, šx s-faktor, min 4x pilates (trudim se svaki dan vjezbat) , par puta tj 30min orbitreka, pjeske po pol sata, sat par put tj (nemam bas zivaca stajat i cekat tramvaj - radje hodam), tu i tamo biciklom do faksa i natrag (šsmjer 30-40 min - ovisi o brzini)...

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 11:53
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by moodleman moodleman wrote:

Nikad dosta fizicke altivnosti po meni...
 

tak treba.. meni je samo par puta tjedno aktivnosti malo...

evo mog tjedna: 2x trbusni, šx s-faktor, min 4x pilates (trudim se svaki dan vjezbat) , par puta tj 30min orbitreka, pjeske po pol sata, sat par put tj (nemam bas zivaca stajat i cekat tramvaj - radje hodam), tu i tamo biciklom do faksa i natrag (šsmjer 30-40 min - ovisi o brzini)...



u svakom slucaju jako lijepo!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
janica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 18:04
Bok svima! Nesto me zanima.

Evo, slijedi moje pitanje? Nije bas konkretno. Volim sport i ono...sve vezano uz njega-to iscrpljivanje i osjecaj nakon svega. I trenirala sam oduvijek (plivanje, kosarka..). Ali, od kada sam krenula  na fax (druga godina) i to ne bas lagan...a ne znam..sama se rekreiram A silno bih htjela neki sport.

E, sada....fitness, crobik, teretana...to me nikada nije privlacilo. Ne znam zasto, mozda zbog neke staticnosti ili jednostavno zato sto to ne smatram sportom. Mozete li mi pomoci oko toga? što bih mogla trenirati?

Ne mogu npr. kosarku..vec sam malo ''prestara'' za to s 20g. Ajd mi pomognite. Osjecam se baznadno..  Kao da nema nicega za mene.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 18:31

od sportova ne znam sta da ti preporucim.. 

moj savjet ti je da odes na s-faktor.. to ti nije klasican crobik, a oblikuje tijelo samo tako.. tko god to upise - neda se od tamo rade se vjezbe opustanja, vjezbe za oblikovanje i plese se..

nakon treninga se super osijecas!

po meni je puno bolje da uzmes tako nes nego neki klasican sport... e sad ti klasicni sportovi - tog nam se nudilo ko u prici al to sve do srednje skole... sad za ajmo rec faksovski uzrast ne znam bas dal ima.. jedino mozda ak se na vasem faksu ko na mom recimo moze birat kojom ces se aktivnosti baviti i to je u sklopu odrade tjelesnog.. mi stvarno imamo hrpu toga od borilackih sportova, do ovih ajmo rec klasicnih, i teretanu cak imamo..

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 21:10

 bejzbol

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 22:24
Originally posted by emilio emilio wrote:

 bejzbol



hehe lol
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 23:49
ragbi? cujem da se putuje i da je dinamicno...malo predinamicno za mene! 
By:©parogica:)
Back to Top
janica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2008 at 10:50
Da..taj bejzbol i ragbi..:) Sve mi je to nadohvat ruke tj. preko puta zgrade je oooogromna livada s tim igralistima.

a, sto se tice vesljanja.. kako to ide? ne mozes samo doci tamo i reci: e,ja bi veslala?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 22:38

 Pa lijep...kako ne mozes...odes tamo u neki klub i fino pitas jel se mozes rekreativno poceti baviti tim i kako to ide.... Najprije odluci koji ti se sport svidja... i ako ima u tvom gradu... ne vidim razloga zasto se nebi time bavila rekreativno

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.