New Posts New Posts RSS Feed - Trazim savjet!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trazim savjet!!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trazim savjet!!
    Posted: 31 Listopad 2007 at 19:52
Hi svima.
Imam par pitanja...Dakle, odlucila sam poraditi na sebi i svom zdravlju, izgledu i odlucila sam se za fitness.Odabrala sam termin 3xtjedno i zanima me je li to too much za pocetnika ili je solidno.Dvoumim se, ali mislim da ja to mogu.
I,  zanima me buduci da obozavam biciklizam, trebam li voziti prije ili poslije treninga.

Hvala!!
Back to Top
spyderde View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spyderde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2007 at 23:19
3 puta tjedno ti je sasvim dovoljno nemoj ni vise ni manje  tako da se tijelo i misici mogu odmoriti. Mislis bicikl sobni ili po vani, ako mislis sobni vozi ga kao zagrijavanje u teretani, a ako mislis vani, onda jedan dan odvoji za bicikl vani 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2007 at 12:26

Originally posted by fit_girl fit_girl wrote:


I,  zanima me buduci da obozavam biciklizam, trebam li voziti prije ili poslije treninga.

Hvala!!
 

Bicikli vozi š0 min za zagrijavanje prije treninga i 20 min kad zavrsis vjezbe s utezima.

Back to Top
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2007 at 16:09
Ima li kakvih problema ukoliko isti dan odradim teretanu i onda odvozim svoj djjir.Mislim ono, vani u prirodi i da li onda vozim prije treninga ili poslije...

Hvala na odgovoru!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2007 at 17:01
Originally posted by fit_girl fit_girl wrote:

Ima li kakvih problema ukoliko isti dan odradim teretanu i onda odvozim svoj djjir.Mislim ono, vani u prirodi i da li onda vozim prije treninga ili poslije...

Hvala na odgovoru!


Ovisi kakav to 'djir' vozis. Da li je to krug oko grada ili krug oko kvarta..

Bilo bi najbolje kada bi to razdvojila u smislu - jedan dan teretana - drugi dan se vozis na biciklu i tako u krug.

Jer znas u cemu je problem - mi ni ne znamo koliko je tvoj trening u teretani intenzivan i da li je onda poslije stvarno potrebno bicikliranje.

Ali evo ideje:

Odi u teretanu sa biciklom, obavis trening i onda doma biciklom - ako ti nije daleko -> vise preporucam za toplije dane, jer bi se sad mogla prehladit


 

Edited by Mr G.
Back to Top
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2007 at 17:45
Tnx na brzom odgovoru.
Kada vozim bike, to je otprilike 2 sata, prosjecna brzina vise onako iz gusta i jer obozavam biti vani, u prirodi.
 A u teretani sam pocetnik tako da sat i pol---ali pocetnicki.
Mislim da imas pravo, sada je prehladno za bicikliranje, kada zapuse ova primorska burrra.............

Tnx 4 advices!!!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2007 at 17:50
Originally posted by fit_girl fit_girl wrote:

Tnx na brzom odgovoru.
Kada vozim bike, to je otprilike 2 sata, prosjecna brzina vise onako iz gusta i jer obozavam biti vani, u prirodi.
 A u teretani sam pocetnik tako da sat i pol---ali pocetnicki.
Mislim da imas pravo, sada je prehladno za bicikliranje, kada zapuse ova primorska burrra.............

Tnx 4 advices!!!


Ma nista

Samo pitaj stogod te zanima



Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2007 at 23:41

Originally posted by fit_girl fit_girl wrote:

Tnx na brzom odgovoru.
Kada vozim bike, to je otprilike 2 sata, prosjecna brzina vise onako iz gusta i jer obozavam biti vani, u prirodi.
 A u teretani sam pocetnik tako da sat i pol---ali pocetnicki.

 

Ma to ti je skroz ok! Slusas sebe i svoje potrebe i vidim da tebi to dobro ide i bez nasih savijeta!

Samo tako nastavi!

Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2007 at 10:30
Nikad dosta fizicke altivnosti po meni... ja sam u Gym 4 dana tjedno, jos trcim nekih 2-3 dana tjedno i igram nogomete š-2 puta tjedno. Jucer sam se bas razorio... Ja znam da imam previse ancrobnog treninga s obzirom na to da bih volio dobiti malo mase, no nema do tog osjecaja dok te sve boli.    ...uzmem ja onda svako malo nekoliko dana odmora i onda sve iz nova...
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2007 at 10:31
...ups, ispravak, crobnog treninga imam prevec!
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2007 at 14:24
I ja razmisljam slicno.cak mi je triput nekako malo.Kao da te organizam trazi jos..........I fali ti teretana preostale dane.

Jedan frend mi je rekao da ukoliko ne ide do maximuma na treningu----nije napravio nista.(isti stalno ima upale..al ok......)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2007 at 09:35
 Uh, volim ja taj osjecaj upale.... Onda znam da sam trening odradila kak treba.
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2007 at 10:45
da, jutro nakon treninga se probudis, i sve te onak ugodno boli.. predobro 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2007 at 17:56
 Da, da, da, da, da, da......  

Edited by Theia
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2007 at 22:53

 sta smo svi ovsje neki mazohisti...  Slazem se sa zadovoljstvom koji daje upala misica;)) Kad pogodis misic..ludnica;))

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2007 at 16:44
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.