New Posts New Posts RSS Feed - Trazim prijatelj za dieta- HELP?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trazim prijatelj za dieta- HELP?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2009 at 11:50

hej, dalila - kak tebi ide? koliko si ti vec skinula do sad onim nacinom prehrane i u kojem vremenu?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2009 at 08:04
  3mj....e sad...nisam se vagala vec neko vrijeme...neda mi se baš tim opterecivati....moram se vagnut pa cu rec u kg...a ovak moram reci da je dobro i da bi do ljeta to trebalo biti ono šta želim...
Naravno...sad nije onak bzo kao na pocetku...ali i dalje ide kilaža dolje...a ne gubim mišic...i tak....sve u svemu I like it....
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2009 at 13:01

 a kad dodješ do odredjenog cilja onda se vracaš na stari nacin prehrane ili?

koliko bi kg do ljeta trebala bit lakša?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2009 at 21:19
  Bitnije mi je ogledalo...., ali oko 60-tak, zavisi koliko mi mišica ostane;) Pa stari nacin prije keto...da...ali stari stari nacin nikad više;)
Prije keto je bilo zobene, sušeno voce ili svježe voce, i mlijeko 0.9 za dorucak...
Poslje svježi sir..ili zrnati ....plus malo badema....
...riba ili piletina ili sl....plus riža i povrce...(ili tak nešto)
i zadnji obrok posni..... otprilike tako nekako..... Zavisi i o treninzima....
 Ali polako cu sa uh...i više ih konz kad mi je aktivniji dan...ne podnosim ih dobro....
A ti si isto na nekoj djeti? ili?

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2009 at 03:22

zasad ne.. ali probat cu izbacit složene ugljikohidrate iz prehrane i jest ovak slicno ko ti dok ne dodjem do cca 62kg...

a tih 60-tak kg bi bilo na koju visinu?

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2009 at 14:22
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

zasad ne.. ali probat cu izbacit složene ugljikohidrate iz prehrane i jest ovak slicno ko ti dok ne dodjem do cca 62kg...

a tih 60-tak kg bi bilo na koju visinu?


Zašto?

Radije izbaci jednostavne, ako si ih jela dosad.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2009 at 19:43

 jedem ti ja sve zasad ne pitaj me kaj sam jucer navecer sve pojela

 a mislim jest samo proteine i masti neko vrijeme dok ne dodjem do željenog izgleda i kilaže - a kaj se ugljikohidrata tice mislim ostavit jedino grožđani u pwm-u i voce i povrce... kruh,  tjesteninu, rižu i tak to - ne jest.. samo u dane punjenja pojest nekaj ugljikohidrata...

al to je pitanje dal cu ja to izdržat i kolko jer inace baš i nemrem bez uh

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 20:35
  Visoka sam š73....

 A ne znam jel ti trebaš u ketozu...nebi ja na tvom mjestu odmah u ketozu...najprije probaj malo izbaciti jednostavne uh kako ti je rekao Hammer....izbaci slatko i junk food....i možda jutarnji kardio ako imaš volje....možda ce ti to funkcionirati....

Ja sam postepeno išla u ketozu... i tak;)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 21:04

imam volje meni je jutarnji kardio orbitrek 45min.. a ukoliko mi se baš i ne da ili nemam vremena onda 30 min...

možda bi i to (kaj velite ti i hamm) kod mene moglo funkcionirati - jer kad vježbam i jedem sve i svašta - ostajem na istom..

ljudi se obicno šokiraju kad cuju koliko ja gluposti (junka) mogu pojesti

na koji nacin si išla u ketozu - smanjivala si kolicinu ugljikohidrata - ali kako? koliko si ih kolicinski smanjivala - u kojem vremenu? i koliko ti je trebalo da skroz izbaciš ugljikohidrate?

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 21:37
  A gle...najprije sam vec davno izbacila junk...i sve jednostavne uh...osim vrlo vrlo rijetkih trenutaka....opuštanja.... i povecavala sam aktivnosti.... I onda sam jednostavno stala na nekoj kilaži.... i nisam se mogla pomaknuti od tuda.... I onda sam odlucila maknuti uh..i uci u ketozu... sa tim da znaci prije te ketoe od uh sam jela malo pecivo i zobenih 50g na dan....ili zobene i malo integrane riže ili tjestenine...taj đir..... Ako jedeš sad i junk.... ajde probaj samo to izbaciti...m,islim da ce kod tebe ici dolje i bez ketoze....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 21:42
Originally posted by dalila dalila wrote:

  A gle...najprije sam vec davno izbacila junk...i sve jednostavne uh...osim vrlo vrlo rijetkih trenutaka....opuštanja.... i povecavala sam aktivnosti.... I onda sam jednostavno stala na nekoj kilaži.... i nisam se mogla pomaknuti od tuda.... I onda sam odlucila maknuti uh..i uci u ketozu... sa tim da znaci prije te ketoe od uh sam jela malo pecivo i zobenih 50g na dan....ili zobene i malo integrane riže ili tjestenine...taj đir..... Ako jedeš sad i junk.... ajde probaj samo to izbaciti...m,islim da ce kod tebe ici dolje i bez ketoze....

Odlicno!
Keto bi također ostavio za konacno dovršavanje, radije nego odmah na pocetku. Pocistiš junk --> tek onda reduciraš složene UH --> pa keto, s tim da iza vježbanja slobodno ostaviš jednostavne UH kroz sve faze.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 22:45
 

od "cišcenja" junka nakon koliko si onda izbacila složene uh - par tjedana, par mjeseci..?

 

onda bi ovo trebalo ovak funkcionirati:

ujutro - posni+voce (jabuka, banana, naranca...)

medjuobrok: posni/shake + orasi/bademi/lješnjaci/kikiriki ili voce

rucak: meso/jaja/riba/tunjevina + integralna riža/tijsto/malo kruha + neka salata/kuhano povrce

medjuobrok: posni/shake + orasi/bademi/lješnjaci/kikiriki

vecera: posni + orasi/bademi/lješnjaci/kikiriki 

s tim da se svaki 4 dan ili samo za vikend malo pocastim nekim junkom

i onda kasnije samo izbacim iz rucka rižu, tijesto, kruh...

s tim da tu još ostane poslije treninga - pwm - shake + grožđani...

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2009 at 09:14
  Maknula sam i jednostavne uh.....baš sam u cistoj ketozi.... Znam da bi u principu mogla....ali užasno loše reagiram na uh...neka ostane ovako.... Kasnije cu tempirati uh....

Mala....u 2 god sam mjenjala prehranu....sa tim da sam najprije izbacila slatko i masno tipa onak laicki....pila puno vode...upisala workout 3x tjedno i smršavila sam nekih š5-20kg....
 Zatim sljedecu godinu sam ostala na no junk food..osim povremeno, sa tim da sam pazila da su obroci p+m, ili p+uh....podigla aktivnosti što slucajno što namjerno....i nisam previše gubila na kilaži šta se vage tice....ali sam izgubila još nekih 5kg....pa bi vratila 2 i tak.... od ššmj sam na ketozi...i zadovoljna sam jer mi opet ide....sa tim da isto nije kao na samom pocetku.... Sad....ja se nada do ljeta izdefinirat kako želim..a kako ide..mislim da ce to biti otprilike to.... Al eto..tijelo se gradi ipak godinama....
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2009 at 02:30

 onda si stvarno bila buci buci  kak si natukla sve te silne kilograme? opce se nisi kretala? jela si samo "gluposti"?

fakat si dosta smršavila 

 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2009 at 21:43
  dA...FUJ....;)

ma sad jedem više nego tada....;) Prije sam jela samo navecer, ili rucak i navecer, i samo hambice, pizze, kruh, slatko....i nije da se baš nisam kretala...kretala sam se....ali ni upola nisam bila aktivna kao sada... i cugali smo svaku vecer skoro..., a jela sam samo sh*t. I nije mi uopce ni najmanje bilo bitno kako izgledam.... Mislim oduvjek sam bila sklona skupljanju kg...i otkad znam za sebe sam bila na nekoj djeti....i onda skinem š0kg...i za malo vratim š2 i tako sam došla do toga da odlucim mjenjati nacin života.... i malo po malo....sad mi govore da sam mršava....;)) Mislim nisam...ali eto....valjda jer me znaju od prije....;) Uglavnom...sad sam manje više zadovoljna...još da sad sredim do kraja
Back to Top
nanny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nanny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2009 at 14:51
Hej ljudi, kako napredujete sa dijetom ? I ja bih zeljela da vam se pridruzim Treba da skinem š0-ak kg... Koju dijetu mi preporucujete? Samo da ne bude previse stroga..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.