New Posts New Posts RSS Feed - Transx ili Myomax
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transx ili Myomax

 Post Reply Post Reply
Author
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Transx ili Myomax
    Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:09
sta je bolje za pocetnika  
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 22:16
 Tesko je reci sta je bolje svako ima svoja iskustva i svako ima drugaciji metabolizam ali moja iskustva sa myomaxom su dobra a s obzirom na sve i nije tako skup.
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 09:09
TransX ako se ne varam je nekakav kreatinski transportni sustav (ispravite me ako grijesim), dok MyoMax je mrp.
Ovisi sto ti je cilj,  koliko dugo terniras, da li terbas kilazu itd.
Ako si pravi pocetnik, onda radije uzmi Myo.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 12:03
Ja mislim da ti je bolje uzeti myomax nego taj transx, pogotovo ako si pocetnik, barem koliko ja znam , jer nisam nikad osobno probao myomax niti transx , ja samo whey osobno popijem poslije treninga i to je to!

Ali cini mi se da taj Myo nije uopce losa stvar, barem kako pisu o njemu, samo me zanima da li osim sciteka ima jos neka firma koja proizvodi takav  dodatak prehrani, pa bi se mozda i ja odlucio na isprobavanje takvog neceg!

 
Back to Top
CYPHER View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CYPHER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2007 at 09:26
pozdrav svima, ja sam novi :)

sto se tice MyoMAX-a mogu reci samo sve najbolje.
ja sam pocetnik, poceo sam u prvom mjesecu i od tad radim svaki dan minimalni sat i pol.

poslje treninga popijem dvije mjerice myomaxa i jednu mjericu š00% whey protein-a.

u ta tri mjeseca dobio sam 7 cm u opsegu bicepsa, razvio sam dosta dobro prsa, a na ramenima se najvise vidi napredak.


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2007 at 22:50
Dobrodosao na forum!

 
Back to Top
blue_individual View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blue_individual Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2008 at 16:07
kako se pije myo max, s cime u kojoj mjeri i koliko cesto? idem u teretanu triput tjedno i triput tjedno treniram muay thai, ako to sta znaci  :D tnx.. 
Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 11:18
  Ja sam poceo koristiti MyoMax, ali mislim da je 3 mjerice puno u jednom obroku, tako da ja popijem mjericu i pol pola sata do sat prije treninga i mjericu i pol nakon treninga.
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2009 at 14:23
a sta kad prestanes to uzimat jeli masa ostaje ili se pocne gubit
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2009 at 01:19
malo san se raspita i cuja san da je myomax najbolje uzimat ka pwm i to š32 grama i da nije potrebno uz to jos pit whey jer je jednostavno previse za pwm sad znaci da bi kombinacij uwhey i dekstroze bilo nepotrebno koristit kad uzimas ovo isto tako sazna san da je besmisleno ovo koristit prije treninga ili tako nesto. aj jos neka neko dakoji savjet mozda i ja uzmen kantu ovoga da iproban pa pricajte.JEDINO STA MI NIJE DRAGO STA OVO SADRZI KREATIN koji stetno djeluje na srce jetru i sl.

Edited by zmaj
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2009 at 09:49
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

malo san se raspita i cuja san da je myomax najbolje uzimat ka pwm i to š32 grama i da nije potrebno uz to jos pit whey jer je jednostavno previse za pwm sad znaci da bi kombinacij uwhey i dekstroze bilo nepotrebno koristit kad uzimas ovo isto tako sazna san da je besmisleno ovo koristit prije treninga ili tako nesto. aj jos neka neko dakoji savjet mozda i ja uzmen kantu ovoga da iproban pa pricajte.JEDINO STA MI NIJE DRAGO STA OVO SADRZI KREATIN koji stetno djeluje na srce jetru i sl.

Samo citam šta pišeš u ova 2 dana al ovime si dokazao moje pretpostavke i zato ajd prošeci na neki drugi forum molim te..ovime ne da si se pokopao nego zabetonirao.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2009 at 15:15
Thorn.. ajde malo lakše, objasni mu u cemu je u krivu it o ce biti dovoljno

znaci budimo dobri forumaši i razbijmo dogme

Ja cu poceti.. znaci.. kreatin ne djeluje na srce jer je srcani mišic potpuno drugcijeg sastava od skeletalnog mišica na koji kreatin djeluje

isto tako, kreatin ne djeluje loše na jetru nego može imati loš utjecaj na bubrege ako ne unosimo dovoljno tekucine tijekom uzimanja kreatina - cca 3 litre - može i više
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2009 at 15:35
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Thorn.. ajde malo lakše, objasni mu u cemu je u krivu it o ce biti dovoljno

znaci budimo dobri forumaši i razbijmo dogme

Ja cu poceti.. znaci.. kreatin ne djeluje na srce jer je srcani mišic potpuno drugcijeg sastava od skeletalnog mišica na koji kreatin djeluje

isto tako, kreatin ne djeluje loše na jetru nego može imati loš utjecaj na bubrege ako ne unosimo dovoljno tekucine tijekom uzimanja kreatina - cca 3 litre - može i više

Izgubiš volju nakon xxx puta objašnjavanja. Mislim ne bi ni a rekao da nije poceo blatit kreatin ko da je najveci aas na svijetu i krivac za sva zla

I sad, kako nešto može biti štetno a nalazi se i u lososu, tunjevini, mlijeku (doduše nešto manje ali ipak), junetini itd. Nema smisla.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2009 at 16:05
Ma razumjem
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2009 at 17:04
to san procita negdni na netu i sam san se cudija na takvin informacijama. uglavnon sta se tice ovog myomaxa sadrzi 4622mg asparticne kiseline po dozi jeli moze ko to malo komentirat s obziron da je aspartam jedan od najvecih otrova koje svakodnevno uziamo hranon a maksimalna preporucena doza aspartama je 40mg po kilu tjelesne tezine

Edited by zmaj
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.