New Posts New Posts RSS Feed - Transformer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformer

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2014 at 12:10
Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Morrighan, istina.Ima lošijih i boljih dan općenito u životu.Više sam to napisao jer me zanimalo da li je bolje napustiti trening, ili nastaviti.Ne da mi se gnojiti po teretani bzvz.Ili dajem maksimum ili ne idem uopće.

Gym_girl, 28 i brojim.Stari konj ;). Kužim ja prehranu i trening već neko vrijeme (onoliko koliko mi treba), ali kad si 'mrtav čovjek' onda bi samo ležao i papao.


Nađi ravnotežu, bit će ti lakše Wink

Tu smo negdje, brojim i ja 29 ali se nikako ne smatram starom kobilom, dapače - mlađa nego ikad Big smile Nema mrtvila, jedi što bolje pa ćeš imat i više volje i energije - ja sam skužila da mi najveća motivacija dolazi iz dobre hrane Smile

Dobro izgledaš, bit će to super ako ne budeš zapadao u te krajnosti Smile Bolje bit malo flegmatičan nego grist stalno pa se slomit....dopusti si malo lakši tempo nekad, tako će ti bolje sjest onaj jači kad bude trebao ;) A trening i prehranu ćeš usavršavat kako budeš išao dalje....traži se i ne boj se isprobavat nove stvari.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2014 at 17:02
Upravo kreće taj period opuštanja...dakle teretana je na čekanju do iza NG.Putujem, tako da imam u planu lagano joggirat u prirodi ako bude vrijeme i malo sklekova i čučnjeva bez opterećenja ubaciti.Dobro će mi doći jer sam cijeli ovaj tjedan jako teško izvodio vježbe.Vidjet ćemo šta će od toga biti, pošto je ovo kritičan period a ja sam veliki hedonist.Znači Gym je 2 tjedna OUT, pošto mi je glupo uplaćivati tamo gdje idem za ta 2 tjedna.A imam i planove za zabavu :)
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 14:44
Kako je krenulo, mislim da mi 5-7 kg ne gine do Nove Godine :O
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 17:02
Zaustavi se na vrijeme
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 22:06
Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Kako je krenulo, mislim da mi 5-7 kg ne gine do Nove Godine :O

heheWink....sad će ti tijelo napravit takvu trapulu ako si bija u deficitu..iBig smile....lagano će te navlačit na debljanje samo ako mu daš jedan obrok bogat UHBig smile.....recimo za badnjak ćeš se opustit i pojest 10 fritula...i onda si tek n****a.....bit ćeš gladan za pola sata....glad neopisiva i ponovo ćeš morat jest....nikako se zasitit....LOLLOL kolko god da uneseš...i šta je zanimljivo pratit će te cile blagdane...da ćeš izludit...i šta si napisa gori ....stvarno ti ne ginePigCry....


Edited by dena75 - 22 Prosinac 2014 at 22:08
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2014 at 19:33
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Kako je krenulo, mislim da mi 5-7 kg ne gine do Nove Godine :O


heheWink....sad će ti tijelo napravit takvu trapulu ako si bija u deficitu..iBig smile....lagano će te navlačit na debljanje samo ako mu daš jedan obrok bogat UHBig smile.....recimo za badnjak ćeš se opustit i pojest 10 fritula...i onda si tek n****a.....bit ćeš gladan za pola sata....glad neopisiva i ponovo ćeš morat jest....nikako se zasitit....LOLLOL kolko god da uneseš...i šta je zanimljivo pratit će te cile blagdane...da ćeš izludit...i šta si napisa gori ....stvarno ti ne ginePigCry....



Hehe, hvala na supportu i utješnim riječima.Ići će nešto i u mišiće ;)
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2014 at 20:10
Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Kako je krenulo, mislim da mi 5-7 kg ne gine do Nove Godine :O


heheWink....sad će ti tijelo napravit takvu trapulu ako si bija u deficitu..iBig smile....lagano će te navlačit na debljanje samo ako mu daš jedan obrok bogat UHBig smile.....recimo za badnjak ćeš se opustit i pojest 10 fritula...i onda si tek n****a.....bit ćeš gladan za pola sata....glad neopisiva i ponovo ćeš morat jest....nikako se zasitit....LOLLOL kolko god da uneseš...i šta je zanimljivo pratit će te cile blagdane...da ćeš izludit...i šta si napisa gori ....stvarno ti ne ginePigCry....



Hehe, hvala na supportu i utješnim riječima.Ići će nešto i u mišiće ;)

LOLLOL...pazi da se ne pripune rezervari...

iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2015 at 20:31
Rezime blagovanja :). Dobio sam 2-3 kg što i nije toliko puno sa obzirom na količinu alkohola i hrane koju sam unio u sebe.Naravno, sve je otišlo ravno u trbuh.Fizička aktivnost od kreveta do stola, dalje do kauča, pa do šanka.Imunitet pao, prehlada napala.U ponedjeljak krećem ponovno u teretanu pa ćemo vidjeti gdje sam nakon 15 dana.Svima sve najbolje u 2015. i nemojte biti gladni i žedni ;).
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2015 at 11:06
Originally posted by ero-sa-ovoga ero-sa-ovoga wrote:

Rezime blagovanja :). Dobio sam 2-3 kg što i nije toliko puno sa obzirom na količinu alkohola i hrane koju sam unio u sebe.Naravno, sve je otišlo ravno u trbuh.Fizička aktivnost od kreveta do stola, dalje do kauča, pa do šanka.Imunitet pao, prehlada napala.U ponedjeljak krećem ponovno u teretanu pa ćemo vidjeti gdje sam nakon 15 dana.Svima sve najbolje u 2015. i nemojte biti gladni i žedni ;).

....moj ero nisi jedini....meni nije otišlo u trbuh ali mi je od 2 dana đankije pa imunitet i još mi herpes po usnama a ne znam ka sam ga ima...uzimam dietpharmov vitamin c i magnezij375mg ali izgleda za onu stvarBig smile...prazne kalorije istina...šta tijelo može uzet od krempite...željezoLOLLOLLOL
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 13:10
Kako siješ tako žanješ.Evo mene tek sada dotuklo.Danas umjesto da krenem sa treningom, dobio antibiotike jer se sve živo popalilo u dišnim organima i povišena mi temperatura.Moglo bi se reći da nisam zadovoljan ulaskom u NG na ovaj način.Bit će bolje.Jedva čekam treninge.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2015 at 15:48
Opet stagnacija, već skoro mjesec dana.Ne pamtim kada sam zadnji put vježbao duže od 2 mjeseca u kontinuitetu.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 09:49
Cccccc Angry Diži se i kreni! 

Treba ti neka bolja motivacija izgleda Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 15:32
Krenuo bih iz ovih stopa da mogu, no sinusi su me žestoko napali.Evo već 20-ak dana ne prolazi boleština.Antibiotici isto ne pomažu, tako da sam malo potonuo.Čak sam počeo isprobavati alternativne pristupe.Općenito su mi sinusi bolna točka i kada krenu teško ih je vratit u normalu.Izgledno je da ću morati neki operativni zahvat napraviti u budućnosti.Imam doma šipku pa ću krenut lagano sa zgibovima i sklekovima danas.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 16:01
eh, antibiotici će ti samo dokrajčiti imunitet. Kužim da možda nisi mogao bez njih ako su sinusi u takvom stanju, ali sad će ti trebati neko vrijeme da se imunitet vrati na svoje. Pokušaj što bolje jesti da iz hrane izvučeš što više minerala i vitamina i tako tijelu daš kick prema oporavku.

Kad odjetiš da možeš se polako počni vraćati, ali jako polako jer ćeš sad biti nko vrijeme osjetljiv i podložan svašta novoga pokupiti.
Be healthy, be happy.
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 16:16
Znam da antibiotici donose puno štete.Uzimao sam i probiotike istovremeno, i vitamin c.Već osjetim sve posljedice antibiotika, ali najgore od svega je što mi nisu pomogli.Nastavljam sa probioticima, limunom, medom od kadulje, sezamovim uljem itd.. moram početi doma lagano trenirati jer gubim volju za bilo čime.Razlika u raspoloženju od Božića i NG je drastična.Hvala na savjetu.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2015 at 16:31
A da, ako si dulje vrijeme pio antibiotik, onda ne čudi što si sad tako u komi. SAmo polako sad nazad. Najvažnije je da jedeš redovito obroke i da dovoljno spavaš i polako se vraćaš fizičkoj aktivnosti. Nemoj odmah navaliti na zgibove, sklekove i slično. Na početku će ti i puno lakše vježbe biti dovoljne.

Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.