New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  123 16>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Transformacija-in progress
    Posted: 04 Rujan 2014 at 21:16
Pozdrav svima.Nadam se da me se sjećate od prije,mojih pokušaja za smršavit,odustajanja.Nakon toliko vremena koje je prošlo puno toga sam naučio o sebi,drugi način razmišljanja.Evo samo u kratkim crtama da se predstavim novim fitovcima koji me ne znaju.Ja sam Nikša.Dolazim s Pelješca i stojim u muškom đačkom domu u Dubrovniku.Trenirao sam prije judo ali sam odustao zbog trenera i posvetio se nečem što ja više volim.
Moje osnovne mjere su:
16 godina
Visina:185 cm
Težina:113kg
Cilj:smršavit i ostvariti svoj san da budem fit :)


 




Danas sam krenuo sa transformacijom.Svako jutro trčim laganim tempom 6km a navečer odradim također trčanje 6km te nakon toga vježbe(sklek,propadanje,čučnjevi,step up i trbušnjaci).Prije sam također vježbao i u ovom popodnevnom treningu bih radio sklekove,propadanja i trbušne a danas sam odradio ovu varijaciju gore napisanu i mislim da je tako bolje.Neznam jeli mi potrebno trčati popodne ako otrčim ujutro i ove vježbe neznam bili još nešto ubacio.Radio sam danas 5 serija ovih gore vježbi,bez pauze,znači jedan krug pa mala pauza pa drugi i tako.Radio sam 10 ponavljanja.Znam da se na ovom forumu motivacija i savjeti dijele šakom i kapom :) :D pa očekujem da će biti dosta motivacije,savjeta i da će te pratiti moju transformaciju. :) Toliko od mene za sad.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 08:47
Pozdrav Niksa :)

Započeo si prvi korak do cilja.... imaš puno posla... želim ti svu sreću...i nema odustajanja...grebi do kraja :)

Evo ovako...svaki dan da trčiš... vježbaš je definitivno previše za tvoje tijelo...pogotovo za tvoje sposobnosti...danima kada vježbaš  nemoj trčati... a kada trčiš nemoj vježbati...

Gledaj 3 dana radiš sklekove propadanja zgibove itd.... 2 dana trčiš... 2 dana odmaraš... ubacuj si također šetnjice slušalice u uši i pići ... pazi da ne jedeš pre malo jer imaš veliku masu... nemoj gubiti pre brzo kile ... polako....

želim ti svu sreću... još jednom! I pratit ćemo te ... javljaj se... ako je negdje problem...pokušat ćemo ti poomoći koliko god možemo :) LP
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 09:25
Hvala ti na savjetima i odgovoru.Neo da te još nešto pitam,znači u tjedan dana 3 dana radim vježbe,2 dana trčim i 2 dana odmaram ako sam dobro razumio a mislim da jesam.3 dana kada vježbam radim vježbe snage,2 dana kada bih trčao jeli to mora bit ujutro ili može i popodne i jeli recimo trebam 3 dana vježbati,pa onda 2 dana trčati ili mogu recimo 1 dan trčanje,pa 2 vježbe,pa 3 opet trčanje i ova dva vježbe te onda odmor.
Hvala ti na savjetima puno toga sam u neudomici pa moram pitati :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 09:36
Da li si radio što po pitanju prehrane?

Opiši malo svoj dnevni jelovnik.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 10:37
Na prehranu također pazim maksimalno.Sad počinje škola pa idem u Dubrovnik u školu pa ću onda morat vidjet da kombiniram što bolje mogu prehranu.Pazim na ugljikohidrate,trudim se da u svakom obroku bude proteina a pošto nemam baš puno financija pogotovo sad kad pođem u školu onda mi roditelji daju 200 kn džeparca za jedan tjedan tako da to probam rasporedit i uzet koji zdravi obrok s tim novcima.Pođem često u dućan i kupim si sardinu u ulju i tunu onda to iscijedim i pojedem umjesto recimo nekih ugljikohidrata za večeru. :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 10:53
Uzmi si sardine u umaku od rajčice, udio UH je zanemariv, a jedine masti koje su vidile su one iz ribe. Iako konzerve baš i nisu najsretnije rješenje, bolje i to, ako ne možeš kuhati sam.

Utrpaj u jelovnik što više plave ribe i što manje biljnih masti.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 11:07
Da problem je u tome sto se u domu mora jesti sto se napravi a hrana bas i nije neka tako da ću zapisivati sva jela koja budu na papir tako da znam sta ću ubaciti umjesto tog obroka.Zanima me još sto se tiče treninga,koristim whey gold standard i naprimjer kad odradim trening popodne odnosno navečer ja samo popijem whey i ne jedem večeru.Sad neznam jeli to dobro tako jer mislim da je dovoljno popiti whey jer taj trening navečer odradim do 7:45-8.
Hvala na savjetu :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 11:09
Pojedi još nakon toga, whey ti je premalo i nije tako kasno za jesti još jednom.

Sardina ima i u vodi.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 11:28
Znaci da bih večera trebala biti negdje oko 8:30
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 11:45

Otprilike, do 21h.

Iako možeš ti i odmah nešto konkretno pojesti, i bez wheya, ako si jeo neposredno prije treninga i brzo si doma. Ili si whey možeš skombinirati sa zobenima ili nečim sličnim kad dođeš doma, ili ga jednostavno iskoristit kao izvor proteina uz neke druge uh-e.

Nije potrebno se odmah zalijevati time čim izadjemo iz gyma...ili već u svlačionici hehe....ništa strašno se neće desiti.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 12:00
Prije sam išao u teretanu ali sad sam odlučio raditi bodyweight i cardio jer mi je to lakše jer imamo teren ispred muškog doma tako da ću tu raditi treninge i onda nakon toga popijem whey i do 21 h pojest večeru :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 12:15

A da, sorry, nisam išla za tim :) Inače čitam sve od početka, danas sam malo furiozna :)

Ja bih na tvom mjestu odmah jela nešto konkretno ali dobro, možeš i tako ;) Pogotovo ako ti u toku dana fali proteina. I da...hodaj, samo hodaj što više....


Ić će to polako, ne moraš se ubijati niti ti je to dobro. Neki takav trening do 3x tjedno, ostalo što više kretanja. I jelovnik malo pomalo, prema mogućnostima. Ni tu se ne odriči previše odjednom jer ćeš lako puknut, pogotovo ako si odrediš premalo hrane pa te glad na to natjera.

Priušti si povrća što više možeš....

Kako idu sklekovi?





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 12:16

Radi na snazi trupa (ne zaboravi donja leđa, a ni leđa općenito) ali nemoj misliti da će ti trbušnjaci pomoći trenutno u smislu kojeg ti želiš.... treba se prvo rješiti masnih zaliha.

Edited by Gym_girl - 05 Rujan 2014 at 12:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 12:40
Da to za trbusnjake znam da prvo treba skinuti masne naslage a sto se tiče sklekova mogu ih napraviti 30-35 u komadu.
Znaci ovako bih radio treninge:
1dan-vježbe od gore napisane 5 serija po 10
2dan-cardio 30-45min(jutro ili popodne)
3dan-isto kao 1
4dan-isto kao 2
5dan-isto kao 1
Subota i nedjelja će biti odmor.Sto se tiče prehrane najveći je problem sto se jede sto se skuha a to često i nije nešto kvalitetno kako bih ja htio ili kako bi meni trebalo zato ću pisati u zadaću koja su sve jela bila da znam sto bih mogao ubaciti umjesto toga ako nije adekvatno.Za večeru dosta puta zna biti pasta bolognese ili neka druga tjestenina pa bih recimo taj obrok zamijenio s nekim drugim proteinima.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 20:59
Evo sam kratko da se javim da me ne zaboravite Tongue Radim na sebi punom parom i motiviran sam više nego ikad i jedva čekam prve slike kad prođe mjesec dana.Toliko od mene.Čujemo se za nekoliko dana.Cool
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 11:22
Super, super Smile
Jedva i mi čekamo vidjeti rezultate.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.