New Posts New Posts RSS Feed - transformacija Lady Lu :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija Lady Lu :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 17:34
Kolika je razlika u kilaži?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 17:43
2,5 kg..
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 17:52
Originally posted by zika zika wrote:

Nemoj precesto jesti špinat, sadrži oksalate koji izazivaju bubrežni kamenac. Poznata je ta "Popaj afera" u Americi kad je uvedena namirnica kao dio redovne prehrane, cak se nakon crtica povecala konzumacija do 40%, tu negdje ugl., i onda su mnogi oboljeli od toga.

ako ga se kuha i NE konzumira voda u kojoj se špinat kuhao oksalati su svedeni na minumum.
btw. oksilate sadrži špinat, rabarbara, kupus, peršin, luk, radic, ogrozd i ribiz.
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 18:10
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:


Evo mene, nakon tocno 2 mjeseca.. dakle, na slikama je vremenski razmak 2 mj..
zapravo mi se cini da sam mogla vise u tom vremenu, ali necu nezadovoljna biti.. nastavljamo dalje..
slikana sam u istoj odjeci tako da se lakse primjeti napredak (valjda )



eto ga.. nadam se da je to za prva dva mjeseca (nazovimo ih uhodavanja) oke..


Wow,trbuh i noge,pogotovo listovi
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 18:36
Originally posted by mariah89 mariah89 wrote:


Wow,trbuh i noge,pogotovo listovi


ja vidim samo nešto malo razlike u trbuhu
što ti vidiš kod nogu, pogotovo listova?


p.s pa cuj, moglo je to i više, ali s obzirom da sama radiš i da se uhodavaš, ok je.. bez predaje

kakvi su ti sad treninzi i prehrana?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 19:31
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
]Na momente mi se cini da je to sve nekako too much..Kao
da cijeli svoj zivot moram podrediti tome sto cu
jesti..Znam da s vremenom to postane navika ali nekako ne
zelim postati opsjednuta time....Ne znam da li vrijedi
ona da se jede normalno..E sad sto je to normalno..pa
recimo da se jede sve ali umjereno, Da se pocastis tu i
tamo sa slatkim, da ne jedes svaki dan przeno ali ono..da
si nista ne uskracujes..


To tak nebu išlo ak zelis rezultate.....to i meni tata
govori da sam lud i da treba sve jest i da pretjerujem
umjesto da sma umjeren.......ALIIII.........
To nemoj si nista skracivat znaci ovo: jedan dan je za
rucak neko przeno sranje, drugi dan ima i nekaj slatkog,
treci dan je neznam, ovo, pa ono...........dakle po tome
bi ispadalo ta zapravo svaki dan jedes nesto sto nebi
trebala . Tak da ak neko doma danas radi lazanje, sutra
neka muska, pa treci dan imas neko tijesto samo sa necim,
pa i kolac.......dakle u takvim slucajevima biti umjeren
i ne odricat se znaci svaki dan jest hranu koja te nece
dovest do
rezultata.....
Jer ipak ljudi koji ne paze na hranu ipak vecinom u meniu
imaju nesto sto nama ne odgovara, tak da si moras sama
organizirat prehranu ako se mislis hranit zdravo i u
dovoljnim kolicinama.....


To se jednostavno zove stil života. Kada posložiš prehranu tako da se ne sjetiš da naruciš pizzu, da ti se baš jedu lazanje vec razmišljaš o tome kakvo povrce imaš i imaš li ga dovoljno. U poslijednje vrijeme tjestenine se niti ne sjetim, a krumpir ne znam kad sam zadnji puta jela. Daleko od toga da to povremeno ne jedem. Kad razmišljam što cu za rucak normalno mi je da uz meso ide povrce kuhano na pari i da cu uz to pojeseti zdjelicu salate. Najbolje je da sama kuhaš, no to traži određeno vrijeme, volju, znanje i kreativnost kombiniranja. Te odluke svatko mora donijeti za sebe obzirom na to što želi. Vecina ljudi ide linijom manjeg otpora pa ili jedu ono što ima skuhano ili narucuju rucak. I ja sam odrasla na maminoj i bakinoj kuhinji gdje su se radili cušpajzi, meso s krumpiricima, jelo se masno i obilato i svaku nedjelju se radio kolac. Takvu sam prehranu otkantala vrlo rano ( oko š6, š7-te kad sam pocela kuhati i time sam stekla pravo prigovaranja), a zadnjih š0 godina hranim se zdravo ( nema gaziranog, grickalica, cokolade i sl.), postoje samo razdoblja kad se opustim pa ne treniram ili se nešto slavi pa pojedem više kolaca i konzumiram alkohol.
Hrana ne smije biti opterecenje i kad stvari posložiš tako š kolac nije problem, niti red cokolade jer nema grižnje savjesti jedeš što želiš jer je to tvoja odluka. Kad mi se jede slatko jedem slatko i biram što ce to biti je li to žlica meda ili je to žlica nutelle ili kocka tamne cokolade to su sve moji izbori.
Te stvari ne idu preko noci, nego godinama.

A da se takav stil života razlikuje od vecine ljudi to svakako. Moja okolina kad vidi što rucam uvijek postavlja isto pitanje, jesam li na djeti, na to odgovaram da nisam, ja tako jedem.
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 20:49
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:


Evo mene, nakon tocno 2 mjeseca.. dakle, na slikama je
vremenski razmak 2 mj..
zapravo mi se cini da sam mogla vise u tom vremenu, ali
necu nezadovoljna biti.. nastavljamo dalje..
slikana sam u istoj odjeci tako da se lakse primjeti
napredak (valjda )

eto ga.. nadam se da je to za prva dva mjeseca (nazovimo
ih uhodavanja) oke..

vidi se vidi se napredak
Trbuh si ocistila i tamo ispod grudnjaka (sa strane) si
dosta smršavila i naravnpo držanje popravila.
Sve u svemu mislim da si dosta napravila u dva mjeseca.
Kakvo je stanje s kilogramima i centimetrima, ako smijem
pitati!?
Shut up and run! :)
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 21:04

prije/sada
Visina - š62 cm / š62 cm :(
Težina - 60, 5 kg / 58 kg
Obim grudi - 92 cm / 9š cm
Obim struka - 76 cm / 69 cm
Obim bokova - š0š cm / 97 cm
Obim nadlaktice(srednji dio između ramena i lakta) - 29 cm / 28,5 cm
Obim listova (sredina listova) - 37 cm / 37 cm
Obim butina (najširi dio) - 59 cm / 56 cm

eto, to bi bile mjere (nakon 2 mjeseca)
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 21:11
super!  naravno da se vidi napredak! ak se mene pita, to su dobri rezultati nakon 2 mjeseca. i ja bih tako...
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 00:30
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by mariah89 mariah89 wrote:


Wow,trbuh i noge,pogotovo listovi


ja vidim samo nešto malo razlike u trbuhu
što ti vidiš kod nogu, pogotovo listova?


p.s pa cuj, moglo je to i više, ali s obzirom da sama radiš i da se uhodavaš, ok je.. bez predaje

kakvi su ti sad treninzi i prehrana?


Pa kako ne Meni izgleda ko da su se noge stanjile.I opcenito vidim promjenu.Nije sad to ogromna promjena, ali za ova 2 mjeseca po meni je dosta solidna
Back to Top
Lucky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2011 at 11:30
wow, stvarno lijepo, ako smijem primjetiti držanje ti se jako popravilo a bome i sve ostalo :D super, samo naprijed :*
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 08:46

eto jos jedna kila manje.. 57 imam sada..

do š7.2. mi je bas guzva na faksu, kolokviji, ispiti pa ucim 5-6 sati na dan (nisam ucila kad je trebalo) i bas me to umori..
nekako sam zapostavila vjezbanje, a ni hrana mi nije bas najbolja.. svasta se zalomi..
ali kila je otisla..
i ljudi oko mene primjecuju da mrsavim..
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 08:52

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:


eto jos jedna kila manje.. 57 imam sada..

do š7.2. mi je bas guzva na faksu, kolokviji, ispiti pa ucim 5-6 sati na dan (nisam ucila kad je trebalo) i bas me to umori..
nekako sam zapostavila vjezbanje, a ni hrana mi nije bas najbolja.. svasta se zalomi..
ali kila je otisla..
i ljudi oko mene primjecuju da mrsavim..
 vazno je samo da si svjesna da je za sve potrebno dosta truda jer ne dolazi samo! Kao sto za kolokvij neces naucit preko noci.. neces preko noci ni skinut kilu..

a ako se zalomi nesto od hrane.. ruku na srce razmisljaj pozitivno : jelo mi se - pojela sam. To je proslo vrijeme. Tome dodaj : ok, takve zelje cu svest na minimum. To je sadasnje vrijeme. Jos se podsjeti : trebat cu to sve nadoknadit. Buduce vrijeme.

Nece se nista dogodit u ovih š7 dana! I drago mi je da drugi primjecuju jer te to sigurno jos dodatno motivira!

Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 10:35
blago tebi, kilice idu dole. meni baš i ne idu, ali ne odustajem.
što se fax-a tice, ja riješila vecinu kolegija preko kolokvija i ostao mi samo jedan usmeni i pismeni. no, kad i imam dosta za uciti baš me to vježbanje opusti i malo odmakne od problema i ucenja nakon cega sam opet kao nova.

Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

do š7.2. mi je bas guzva na faksu, kolokviji, ispiti pa ucim 5-6 sati na dan (nisam ucila kad je trebalo) i bas me to umori..

stres ima pozitivan ucinak na mršavljenje.
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 13:00
upravo sam na fejsu procitala da prvi krug transformiranja traje jos kojih 2 tjedna.. i odustala od mirovanja dok prođu ispiti..
ako sam vec zagrizla u ovu transformaciju, bilo bi u redu da svi skupa budemo zadovoljni mojim rezultatima..
ne zelim da razlika bude jako malo vidljiva (odnosno NE!!! vidljiva kada za 2 tjedna budem morala postaviti te zadnje slike..
ako sam do sada bila relativno marljiva, pa mogu do kraja.. uostalom, sat vremana dnevno mogu izdvojiti..
dakle, sada cu se jos vise potruditi..
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 13:27
Originally posted by Lady Lu Lady Lu wrote:

upravo sam na fejsu procitala da prvi krug transformiranja traje jos kojih 2 tjedna.. i odustala od mirovanja dok prođu ispiti..
ako sam vec zagrizla u ovu transformaciju, bilo bi u redu da svi skupa budemo zadovoljni mojim rezultatima..
ne zelim da razlika bude jako malo vidljiva (odnosno NE!!! vidljiva kada za 2 tjedna budem morala postaviti te zadnje slike..
ako sam do sada bila relativno marljiva, pa mogu do kraja.. uostalom, sat vremana dnevno mogu izdvojiti..
dakle, sada cu se jos vise potruditi..
 bravo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.