New Posts New Posts RSS Feed - transformacija Lady Lu :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija Lady Lu :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 15>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  da vjezbam doma vjezbao bi uz susanu light
dize mi otkucaje srca samo dok je gledam


Slazem se
Samo otkucaje dize?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:22
ajme momci.....

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:22
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

da vjezbam doma vjezbao bi uz susanu light dize mi otkucaje srca samo dok je gledam
Slazem seSamo otkucaje dize?


kak to misliš
je, pa ne može mu bucice podizat isto ...
ne kužim

LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:30
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

da vjezbam doma vjezbao bi uz susanu light dize mi
otkucaje srca samo dok je gledam
Slazem
seSamo otkucaje dize?


kak to misliš
je, pa ne može mu bucice podizat isto ...
ne kužim



Jel da.. mogli bi oni malo to pojasniti....
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:30
  sjecate se one studije kako gledanje u sise zamjenjuje vjezbanje?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:46
Kakve ti sve studije ne citaš.....
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:47
  http://www.nacional.hr/clanak/680šš/istrazivanje-š 0-minuta-gledanja-u-zenske-grudi-isto-sto-i-pola-sata-u-tere tani


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:54
samo što ne rastu mišici nažalost
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 23:01
eto... kako su žene savršena stvorenja....
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 23:02
  na jednom forumu imam ovaj potpis:


kako se priroda okrutno poigrala muskarcima... gotovo cijelo covjekovo tijelo ispod koze ima (osim masnoca) misic (izuzev lubanje). i JEDINO mjesto koje bi bilo odlicno da je misic, pa da se moze povecavati proteinima i vjezbanjem, je SPUZVA!!!
KOJA IRONIJA...




Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 23:15
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

na jednom forumu imam ovaj potpis:kako se priroda okrutno poigrala muskarcima... gotovo cijelo covjekovo
tijelo ispod koze ima (osim masnoca) misic (izuzev lubanje). i JEDINO
mjesto koje bi bilo odlicno da je misic, pa da se moze povecavati
proteinima i vjezbanjem, je SPUZVA!!!
KOJA IRONIJA...


znam i na kojem

i to sam naišla slucajno, googlam nešto u vezi mišica u slike pogledam, neki komad i kliknem, neki blog i ti komentirao nešto

lik je savršen
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 23:17
Originally posted by dalila dalila wrote:

eto... kako su žene savršena stvorenja....


LiveStrong
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 01:21
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

  bravo za razmak! bravo za samopuzdanje! bravo za tebe! :)

p.s.:ova mi cura i nije nesto napeta...
 
p.s.2: ovaj link za maju - yourself fitness ne radi...
ja napokon pogledala oko cega se dizala prasina! jao lady lu! nema mjesta tu ljubomori!
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 09:01

 evo i ja sam sad morala pogledat te famozne slike

ma daj, pa oko ceg se uzrujavaš  ajmo za pocetak svi skupno prestat kakat po jadnoj dolores jer ona nema nikakve veze s ovim. Treba biti svjestan što je ono što te ZAPRAVO nervira tu..a to definitivno nije ONA, što si i sama rekla.. nervira te jednostavno pojam "bivše cure" koji sad možeš vizualizirati, pa si fiksirana na njega  To je apsolutno normalno, svi smo ex-girlfriend hateri

Kog boli k kak cura izgleda, jel fotošopirana, kolke sise ima, kakvu facu ima.. bla, bla... i da je najružnija cura na svijetu, svejedno bi te nervirala.. U ovom trenutku je stvarno svejedno ne samo to kako izgleda, nego i tko je ona.. Doživi to da je ona "bivša", i nemoj dopuštati svom mozgicu da ulazi u neke sfere koje stvarno nemaju smisla. Takav slijed razmišljanja jest normalan, ali neke misli jednostavno treba srezat u korjenu. Ti si TI, i tvoj decko je s TOBOM kao cjelovitom osobom. 

znate kaj je meni smiješno? da je ta dolores na ovom forumu, a ne lady i da je napisala post ovakvog sadržaja: "joj, vidla sam svog bivšeg decka s tamo nekom..."..svi bismo nju tješili s istim ovim recenicama

Ja sam, recimo odlucila da moj decko nije imao nikog prije mene

Sad nema kakanja više, ajmo dalje  

XXL-Zagreb
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 09:22


"

Ja sam, recimo odlucila da moj decko nije imao nikog prije mene

"


Jedan od boljih ženskih savjeta

Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 10:30
@ *Ve*
odlican post, da..
stvarno nemam ja nista protiv te cure.. i cinjenica je da izgleda oke na slikama (bar u mojoj glavi)
i tako je.. da je to najruznija cura na svijetu smetala bi mi jer je bivsa cura mog decka.. a s ovim slikama, naravno da mi vise smeta..

ali i ja sam imala decke prije njega, i sto sada..
maaah.. zao mi je malo sto sam ju stavila tu, ali.. totalno sam bila neka i trebale su mi rijeci da nije nesto posebno..
sada kad to smireno gledam, drugacije je.. sta, zgođušno izgleda na slikama i dobro.. ali koliko ima zgodnih cura na ovome svijetu..

i kao što je crna_kej (mislim) rekla.. on je sada sa mnom, znaci da me voli zbog neceg..

a ja cu se i dalje truditi u vjezbanju, poboljsanju prehrane prvenstveno zbog sebe, i tog samopouzdanja i osjecaja zadovoljstva koje mi daje vjezbanje..
a dolores zelim svu srecu da zavrsi na tom kalendaru..

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.